Skocz do zawartości

Polecane posty

petes    0

A po co ta kasa co ją kupić chcesz?? :P o taka faza laska stoi i oglada np Fenda a ty zgrywasz kozaka i podchodzisz e mała kupić Ci go :P

Ona mówi tak. No i kolego masz o jednym zakupie fenda żone i matke dzieci :P Chyba teraz agrotech bd najszybciej nie?? z takich większych??

Karolcia    36

Ja na niejednych targach byłam, niejeden ciągnik i kombajn tam dosiadłam, ale jakoś nikt nie próbował mnie wyrwać :P

Jedynie jacyś starsi Panowie rolnicy zagadali ;) Więc wątpię czy z tymi targami Wam wypali, bo pisać sobie tu to co innego niż w praktyce działać :)

limusine    8

A Ty Karolcia nie masz nic przeciwko farmerom :D? To podaj adres i chłopaki niedługo przyjadą sie oświadczyć :P

petes    0

To pisz na pw adres bo chce być pierwszy :D No prawda opory są nawet duże ale jesli przy całym autobusie potrafie do laski zagadać w tłumie to na targach to tylko taka rozgrzewka :lol: Zawsze jak bije do laski to myśle do odważnych świat należy i ide żeby sam sobie udowodnić B)

Karolcia    36

Jestem już zajęta przez farmera :) I oczywiście nic przeciwko farmerom nie mam i sama związana jestem z rolnictwem, co mnie bardzo cieszy :)

petes    0

Do dawaj jakieś namiary na wolne ładowice hahahahahhahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie no jak bys wiedziala o jakiejs pani co by nie miala nic przeciwko farmerom to ją tu sprowadź czekam ^^ :P

limusine    8

Ej chłopaki widze że wiele dziewczyn interesuje sie końmi nawet koło mnie jest szkólka jazdy i tez duzo fajnych dziewczyn jezdzi :D nieraz chodze popatrzyc jak "ujeżdzają" konie :D Widze ze karolcia ma konia w zainteresowaniach :D, koniareczka rowniez :) Budować stadniny koni!!!!! Zamiast tej jedynej bedzie cały harem (zart) nie no budowac stadniny koni, i uczyć jezdzic jakies miłe panie :D :D na pewno jakas bedzie chciała poprowadzic wasz biznes :D hmm? FINN, petes? co wy na to :D

petes    0

Kolego a co myślałeś po co ja jeździłem w szkółce jazdy potem wstapiłem do sekcji?? Sam byłem na 8 dziewczyn + te co uczyłem jeździć a co sie na słomie działo :lol: ahhh to były czasy dziewczyny w bryczesach ahhhh :lol: :lol:

petes    0

różne okolicznosci odeszłem w ramach strajku razem z połową sekcji i instruktorką i sie skonczylo a później jeździłem u takiego kolesia a jakie tam sztuki byly a co jedna to lepsza

Kruszek    0

Chłopaki dziewczyn jest tam full ;p

Zaryywasz i jest git ;) gorzej jak będzie do was po angielsku albo niemiecku gadac :D

petes    0

No ja miałem od takiej rakiety konia u mnie i było ok ale jak przyszło co do czego to okazało sie że jest zwykła wredna s*ką ani płacić nie chciała ani konia brać. Mogła zawsze zapłacić w naturze natura za nature :lol: :D :D

Kruszek    0

Ejj może wam się taka trafi co na konia będzie z chęcią siadała łałała ła ;D

Pewnie dużo ha bedzie miała i wyjebista BMW będzie Was woziła ;D

limusine    8

Tylko że te co jezdza u mnie to chyba z miasta wszystkie przyjezdzaja :P Czyli ha to raczej nie ma a co do BMW to niektore po 2 sztuki :D ale to takie 28- 33 lata :o Doświadczone!! :D

petes    0

BMW to bym jej sprzedał a ciagnik kupił nowy do koscioła jak znalazł.

A no mogła by konika poujeżdżać bo sie zastoi hahahahha :lol: :lol:

Panowie ide bd wieczorem bo mecz bd a tzreba pokarmic jescze :D

StasiekS    72

Ja na niejednych targach byłam, niejeden ciągnik i kombajn tam dosiadłam, ale jakoś nikt nie próbował mnie wyrwać :P

Jedynie jacyś starsi Panowie rolnicy zagadali ;) Więc wątpię czy z tymi targami Wam wypali, bo pisać sobie tu to co innego niż w praktyce działać :)

To was panowie dziewczyna sprowadziła na ziemię.

limusine    8

No bo chłopaki nie wpadli na ten pomysł na targach w tym roku interesowały ich tylko "maszyny, maszyny i jeszcze raz maszyny" teraz bedzie całkiem inaczej :) @Karolcia w tym roku raczej nie bedziesz mogła narzekac na brak powodzenia :D :D

petes    0

To was panowie dziewczyna sprowadziła na ziemię.

Kogo sprowadziła tego sprowadziła :lol:

FINN    988

panowie.. troche przystopujcie... bo widze ze wam wodze fantazji popusciły ;)

mam nadzie że wiecie ze ten temat czytaja dziewczyny....które nie maja konta na AF, a nie chca zakładac bo własnie takie numery tutaj odchodzą... <_< i wola czytac.. więc nie dziwcie się że jest tak a nie inaczej, że myśla o nas jak o wieśniakach...

Panowie TROCHI KULTURY...!!! B)

tommy66692    10

no moze i mi przydała by sie jakaś dziewczyna to moze troche by ukruciła tej kawalerki bo sam czuje ze za duzo...

koledzy jest jak jest ale pamietajcie że jeśli facet ma troche kultury i ogłady to jego szanse rosną i to bardzo:) wiem z doświadczenia :)

FINN    988

włąsnie troche kultury... skoro my w gumakach to nie znaczy ze w brudnych i z wystającą słoma.. ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się