Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
FINN    988

tylko nie zapomnij, z tego ciągnika zejść przed nocą , do dziewczyny...

bo może tak być , że zostanie tylko Tobie ten ciagnik... jak nie zachowasz zdrowych proporcji...

pawelol111    709

Grunt że wypracuję kasę - będzie miała na kochanka :D Żarty... Chodzi mi o to że kobieta potrzebna jest facetowi żeby miał po co żyć.

Michalmeer    366

Cele w życiu są rózne tak jak kobiety ... najwiecej szczescia mają Ci którzy zakoch*ją sie w swoich najlepszych przyjaciołach

pawelol111    709

Prawda. Tyle że jeśli przyjaciel odwzajemni to ok... ale jak już poznasz kogoś - jako przyjaciela - wiesz niemal wszystko i uczucia nie ma odwzajemnionego to gorsze niż zauroczenie standardowe. Jak kogoś znasz słabo to znajdziesz wady i sobie przetłumaczysz że to jednak nie ta. Przyjaciółki tak łatwo nie "oczernisz" w głowie... bo ma wszystko co chcesz tylko jednego brak. Uczuć.

Endorfina    2

Trafiłam na tą stronę całkiem przypadkiem, i po przeczytaniu tego wątku odzyskałam wiarę w prawdziwych, wolnych mężczyzn;) Pozdrowienia dla Was:)

Michalmeer, przyjaciólka to przyjaciółka, a dziewczyna na całe życie to miłość, to dwie rożne osoby, dwa różne uczucia.

Szczęśćia dla wszystkich Was w poszukiwaniu tej jedynej:)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Poniekąd masz rację, przyjaciółka cieszy się zaufaniem a dziewczyna zaufaniem oraz uczuciem miłości. Przyjacieja/ przyjaciółki nie darzy się uczuciem.Taka mała różnica.

kramer316    7

O kurcze!....ale wywody naukowo - psychologiczne-filozoficzne...widzę, że część z Was porzuciła swoją ziemię i z pasją udziela się na forum:)

Żeby zrozumieć o co chodzi w relacjach między kobietą a mężczyzną polecam książkę "Dlaczego mężczyźni pragną seksu, a kobiety potrzebują miłości" autorów : Allan i Barbara Pease - opisane w sposób naukowy, humorystycznie i z przykładami opartymi na podstawie przeprowadzonych badań.

W skrócie powiem tak: jeżeli chcecie mieć przy sobie kobietę, to musicie jej zapewnić poczucie bezpieczeństwa - fizyczne, psychiczne i finansowe! Wtedy kobieta będzie Was kochała, rodziła dzieci, dbała o dom i rodzinę....ale nie ma żadnej gwarancji, że z czasem nie znajdzie sobie innego samca - zarówno kobietą i mężczyzną kierują instynkty zakodowane od lat dla zachowania gatunku. Przy obecnych zmianach obyczajowych i "rewolucji" seksualnej kobiety zrzuciły z siebie brzemię jakim była presja środowiska i już nie mają potrzeby wiązać się na stałe z tym jednym i jedynym!

pawelek98    34

mam czterech znajomych którzy wzieli dziewczyny za żony na wieś z samego miasta Białystok, obecnie jedna jest farmaceutką w aptece, druga sekretaką w gimnazjum w gminie, trzecia pomaga doić krowy, czwarta też przy krowach i to wszystko w ciągu ostatnich czterech lat, moja żona jest piąta i też z białego tylko że my jeszcze pracujemy zawodowo i mieszkamy w mieście 14 km od gospodarstwa ale już domek sie buduje na wiosce i tam będziemy żyć. teraz żona mówi że gdyby jej powiedzieć że 10 lat temu na wiosce będzie mieszkać to nigdy by nie uwieżyła.

oczywiście częśc 50 % tych dziewczyn było powiązanych ze wsią poprzez dziadków.

pozdrawiam kto szuka ten znajdzie, a jakby coś nie tak to po żonke na białoruś albo na ukrainę wyskoczyć zawsze można.

banan575    104
Napisano (edytowany)

No wlasnie sasiad na stare lata ozenil sie z ukrainka.

I ta jego zona cale gospodarstwo z ruiny postawila na nogi.

Zaczela chodowle kur, trzody, krow, krolikow, no i ........ no wlasnie tu jest o niej artykul czym jeszcze sie zajmowala.

Czytajcie uwaznie

http://www.sztafeta....isko&Itemid=199

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110302/NISKO/381122929

Ukrainka to jest prawdziwa kobieta na gospodarke.

Edytowano przez banan575

razor275    279

Ostatnio na TTV w rozmowach w toku był temat o ukrainkach, dla nich polak to ideał męża :P

banan575    104

Razor mialbys skrzynke pw wolna to ciekawy temat bym ci podala

razor275    279

moja skrzynka jest ok, Ty masz zapełniona i nie możesz wysyłać wiadomości.

twix123    0

No wlasnie sasiad na stare lata ozenil sie z ukrainka.

I ta jego zona cale gospodarstwo z ruiny postawila na nogi.

Zaczela chodowle kur, trzody, krow, krolikow, no i ........ no wlasnie tu jest o niej artykul czym jeszcze sie zajmowala.

Czytajcie uwaznie

http://www.sztafeta....isko&Itemid=199

http://www.nowiny24....NISKO/381122929

Ukrainka to jest prawdziwa kobieta na gospodarke.

Hehe dobre, bimerek i do przodu. Pewnie w niejednej wsi takie ceregiele się dzieją. a ukrainka przedsiebiorcza niema co.

banan575    104
Napisano (edytowany)

Czyli ukrainiki sa gospodarcze.

Razor pisze mi PRZERWA KONSERWACYJNA jak chce wejsc w pw i wyslac

Miales racje wykasowalam i juz jest oki

Edytowano przez banan575

razor275    279

Wyczyść skrzynkę odbiorczą a jak nie pomoże to napisz do mnie na gg

Niebieskooka    31

Też mnie nie było przez aż dwa dni i chyba o tym, że Ukrainki są bardziej przedsiębiorcze niż Polki :wacko: ale fakt truskawki potrafią bardzo szybko i dobrze zbierać. U mnie na wsi u takiego jednego pana Ukrainka tak się zajęła dobrze truskawkami, że już na stałe została.

Niebieskooka    31

Aż takich szczegółów to ja nie znam, ale w każdym razie musiało podziałać, bo nawet ostatnio jej samochód kupił.

Niebieskooka    31

Michalmeer, nie żebym im zazdrościła urody czy coś z tych rzeczy, ale Ukrainki mają to do siebie, że zazwyczaj dość szybko się starzeją i tyją. Znałam kilka, w tym jedną na studiach, była starsza ode mnie z 4 lata, a ostatnio jak ją widziałam wygląda na dużo starszą niż jest i przytyło jej się niemiłosiernie. I koledzy niektórzy potwierdzają moją tezę.

Właśnie, najpierw Polki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nasze dziewczyny są przecież najpiękniejsze, najmądrzejsze, najbardziej pracowite, tylko trzeba dobrze szukać, bo jest ich pełno.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się