Skocz do zawartości

Polecane posty

Ywa    499

Najlepiej jak we wszystkim jest umiar.

Ale sama powiedz, kto wygląda lepiej, wymalowana kobieta czy facet? Bo ja wybieram kobietę ;):D

Jaki w tym sens? Czy kobieta wygląda gorzej od faceta, że musi się malować? Dlatego wygląda lepiej wymalowana? ^^

ursusmaniak    3

Jaki w tym sens? Czy kobieta wygląda gorzej od faceta, że musi się malować? Dlatego wygląda lepiej wymalowana? ^^

Przecież tu chodzi o upiększanie, zadbanie, dziewczyny malują się także przecież żeby się sobie samej podobać, poprawić samopoczucie, a może lubi się malować?, Zresztą same dziewczyny wiedzą najlepiej czemu to robią,

a że gorzej wygląda bez malowania to nie powiedziałbym raczej tak samo, normalnie

nosz kuźwa i teraz człeku pomyśl co się dzieje ze światem, dziś idąc na randkę koniecznie trzeba żądać zaświadczenie od ginekologa bo sie można przejechać jak cholera;)  http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/madox-o-nowej-plycie-obnazy-sie-emocjonalnie,154662.html

Przesadzasz, ktoś o takim wyglądzie trafia się niezmiernie rzadko !!!

artur125    276

dzisiaj rzadko,a za kilka lat Twój syn może się tak kreowac :D i co wtedy? Odstępstwa od reguły są "patologią" i tak też powinny byc traktowane

songo    870

a ja tam lubię mały makijażyk u pań, szczególnie ładnie podkreślone oczy ;)

Ywa    499
Napisano (edytowany)

to czeka następne pokolenie?...dążymy do bezpłciowości :huh:

kobiety chciały albo zostały zmobilizowane życiem żeby stawać się "babochłopem" ^^

a mężczyźni w pogoni za trendem co wyprawiają....niewieścieją :o...no pięknie (wszyscy znają pana-panią, tylko komu chce się przypodobać?...przyzwyczajać dzieci?)

240px-Conchita_Wurst%2C_ESC2014_Meet_%26

Edytowano przez Ywa

darek3    159

Ja tego nie powiedziałem.  A dlaczego kobiety się malują? Tego nie wiem, ale Ty to powinnaś wiedzieć najlepiej, może czujecie się lepiej z makijażem na twarzy. Nie oszukujmy się, nikt nie jest idealny i każdy ma jakieś niedoskonałości zarówno kobiety jak i mężczyźni a dzięki kosmetykom można je ukryć, a mężczyźni nie przywiązują wagi do swoich niedoskonałości i dlatego się nie malują (oczywiście są wyjątki jak już wcześniej pisałem). Wy kobiety jesteście wszystkie piękne, ale chcecie być jeszcze piękniejsze i dlatego się malujecie, ale w tym wszystkim ważny jest umiar ;) 

Ja to tak widzę, jeśli się mylę to mnie popraw ;)

Ywa    499
Napisano (edytowany)

Widzisz sam się na to łapiesz, cyt."kobiety jesteście wszystkie piękne"

To tylko lep... A wy patrzycie na zewnętrzność....a potem narzekacie.... ^^

A jaką macie definicje piękna?

Np. jak widzę piękne soczyste jabłko czy marchewkę......już czuję te pierwiastki jakimi zostały wzbogacone...nafaszerowane, na sam widok i nie podchodzi mi ich gorzki smak

Edytowano przez Ywa

darek3    159

No tak, ale jakbym powiedział, że nie jesteście piękne to byście mnie dopiero zjechały :P a definicję piękna każdy ma swoją i zapewne każda jest inna.

To w takim razie teraz ja Ciebie zapytam, po co się malujecie i kusicie olśniewającym wyglądem skoro uważasz, że jest to oszukiwanie drugiego człowieka?

Ywa    499

Pierwsze co mi do głowy przychodzi na myśl....prosta i logiczna odpowiedź:    bo czujemy się brzydkie......... na to samo wychodzi jakbym odpowiedziała: bo chcemy  upiększyć się.

P.S. Sorki, że przyczepiłam się akurat do Ciebie jak rzep psiego ogona, ale akurat tak mi podpasowałeś/napatoczyłeś się :D

UWAGA! Ja tylko tak czyham :P ale od czasu do czasu..

conan    4

Czyli,im kobieta bardziej wymalowana,tym bardziej trzeba na nią uważać,moze coś w tym jest?

darek3    159
Napisano (edytowany)

Ywa nie przepraszaj bo nie masz za co, po prostu sobie pogadaliśmy i wyraziliśmy swoje poglądy na ten temat i tyle. Ale w sumie to na to samo wyszło, bo ja napisałem, że chcecie być jeszcze piękniejsze a Ty, że chcecie się upiększyć, więc mamy takie samo zdanie na ten temat :D.

Mówisz, że czyhasz i atakujesz swoje ofiary, tylko uważaj, bo niektóre ofiary mogą próbować walczyć :D;)

Edytowano przez darek3

Ywa    499

To dobrze...lubię wyzwania :P

Jeszcze małe sprostowanie...canon....to że im bardziej wytapetowana nie znaczy, że tym bardziej brzydsza....odbieram to raczej jako bardziej niedowartościowana.....i w ten sposób dowartościowuje się materią.....a to wciąga i uzależnia jeszcze bardziej

valeTudo    25

kobiety chciały albo zostały zmobilizowane życiem żeby stawać się "babochłopem" ^^

a mężczyźni w pogoni za trendem co wyprawiają....niewieścieją :o...no pięknie (wszyscy znają pana-panią, tylko komu chce się przypodobać?...przyzwyczajać dzieci?)

W pudle by karierę zrobil(a) :D

binek    264

W pudle by karierę zrobil(a) :D

miło czasami poczytać nie zidoktrynowanych  ludzi. Jakiś czas temu za podobne wpisy dostałem: nietolerancyjny, niereformowalny, zacofany a Grodzka to 100%-towa kobieta i że moje miejsce jest w średniowieczu. Dajecie wiarę że nie wszyscy wpadli w cielęcy zachwyt debilizmem.

conan    4

Ywa,chodziło mi o osobowość,ale kobiety dowartościowujące się ilolścią tapety,no cóż?

valeTudo    25

Czasem nie da sie tyle wypic :D A co zrobic jak ktos w ogole nie pije jak ja :D :D ?

izolda789    12

Najwyższy czas to zmienić, życie jest zbyt krótkie żeby sobie odmawiać przyjemności. Nie mowię tu o upijaniu się na umór, ale raz na jakiś czas delektowaniu się ulubionym trunkiem

ursusmaniak    3

Najwyższy czas to zmienić, życie jest zbyt krótkie żeby sobie odmawiać przyjemności. Nie mowię tu o upijaniu się na umór, ale raz na jakiś czas delektowaniu się ulubionym trunkiem

Ale pewnie dla każdego z nas ulubionym trunkiem jest co innego !!!

Mi wystarczy wino w kartonie ;):D , nie żartuje dobrym browarem nie pogardzę :)

I po winie wszystkie dziewki mają świetlistą aurę ;):P

valeTudo    25

Znam smak alko, znam tez smak alko rano... nic ciekawego, da sie bez tego zyc :D

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się