Skocz do zawartości

Polecane posty

daremw    128

zależy czy właśnie ma być coś własnoręcznie zorganizowanego czy też wyjazd z ekipą na imprezę, bo jak to drugie to zapraszam do białegostoku w czwartek ;) jak coś typu gril to zapraszam w sobotę do mnie w stare zabudowania na kolonii, bardzo ładna okolica, kwitnące drzewa owocowe, brak nieproszonych gości ani niezadowolonych sąsiadów i nikt nie zagląda przez płot he he

Linka    17

do klubów nie chodzę... muzyka typu łubu dubu to nie moje gusta bo dbam o słuch i wzrok. @daremw dzięki za zaproszenie ale interesuje mnie zabawa z mazowsza, nie dysponuję takim czasem, zeby planowac aż takie voyage.

artur125    276

Linka wpadaj do mnie,w niedziele jade na odpust do brata,będzie grill a potem na zabawe do remizy(łubu dubu nie będzie za to super swojskie disco polo majteczki w kropeczki itp :lol: )

artur125    276

wpadaj śmiało,zabawa gwarantowana majteczki w kropeczki chyba da się załatwic :P

Kasia22    541

Wpadać nie mam zamiaru :D Mogę przyjechać jedynie :D Znajdą się w kropeczki, i w krateczki :P

artur125    276

ja dzisiaj chodziłem po targu i śpiewałem sobie majteczki w kropeczki(naszło mnie bo gośc sprzedający płyty to puścił) mina ludzi bezcenna,a panny tylko się uśmiechały także muza na czasie :lol:

artur125    276

a pózniej Ci zaśpiewam "przetańczyc z Tobą chcę całą noc",i już się nie wyrwiesz z moich sideł :D

Ywa    499

Kibicuję Wam z całego serca :wub:

daremw    128

do klubów nie chodzę... muzyka typu łubu dubu to nie moje gusta bo dbam o słuch i wzrok. @daremw dzięki za zaproszenie ale interesuje mnie zabawa z mazowsza, nie dysponuję takim czasem, zeby planowac aż takie voyage.

no już nie przesadzaj, pamiętaj że podlasie (a chyba już białystok najbardziej) to stolica dosco polo, także nie koniecznie łubu dubu, tu łatwiej znaleźć klub disco niż techno itp. a zależy w której części mazowsza mieszkasz, bo myślę że do 150 km to do ogarnięcia :)

artur125    276

Ywa kibicuj,jak mnie nie chciałaś :P Kasia to dla mnie troche za młoda :P i musiałbym z nią chodzic na watę cukrową :lol: a tak serio to chcę dziewczyne która już wie, że lovestory to tylko w filmach :ph34r:

Ywa    499

Jak nie ma lovestory to co oferujesz?

Ecopiotr    105

Czyli co? Pragmatyczny romantyzm? Trochę się to kłóci... 

artur125    276

Ecopiotr a kto dzisiaj biednemu zabroni bogato życ? Też się troche kłóci...

Ecopiotr    105

Zabronić się nie da, ale funkcjonować też nie będzie. Z pewnością nie na dłuższy czas.

artur125    276

samo życie :lol: Ja naprzykład uwielbiam ludzi którzy cisną kity,wtedy słucham z takim skupieniem jak by orędzie wygłaszali :lol: i cierpliwie czekam na malutki błąd w zeznaniach :D

Ywa    499

czyli  taki agent  007 z Ciebie? .......A odkryłeś w moich zeznaniach już jakiś błąd? Tak ze skupieniem wsłuchiwałeś się w orędzie w owym czasie..

artur125    276
Napisano (edytowany)

nawet pamiętam temat :lol: poprostu uwielbiam czytac krassusa,dla mnie to mógłby książki pisac i byłbym jego wiernym fanem :D a Twoje "zeznania" trzymają się kupy

Edytowano przez artur125

Ywa    499
Napisano (edytowany)

:lol: Uff ulżyło mi, że to go śledzisz...A ja mam trzymać się na baczności!........ A co jest tak interesującego w tych książkach?

Edytowano przez Ywa

artur125    276

takie utopijne, tematyka fantastyczno-naukowa :lol: bo fantastycznie pierniczy o faktach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się