Skocz do zawartości
nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Ywa    513

:rolleyes: Kukiz....normalnie zakochałam się :wub:

Szacunek dla tych, którzy stoją za nim pomagając w przygotowaniu ww. spostrzeżeń i bacznie obserwują rządzących w imieniu wyborców, którzy zagłosowali na Pis.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

Wiadomość z agroFakt.pl

nie    578

akko, miałeś podać cytat czy jednak świadomie kłamałeś?

akko    52

Widzę że macie bana na Google albo problem z korzystaniem z neta :Dhttps://twitter.com/misiewiczb Ja się pytam kto to jest ?UFO może http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1645116,1,bartlomiej-misiewicz-kim-jest-prawa-reka-macierewicza.read ? Tu kolejne trafne posunięcie kolesi z pislamu http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1564110,Szef-MON-powolal-nowego-szefa-centrum-kontrwywiadu-NATO Historyk szefem wywiadu to są normalnie jaja jak balony .Najważniejsze w tej nominacji jest kolesiostwo .Teraz dopiero to się sitwa tworzy :D

Edytowano przez akko

marko-kolo    298

to jest pan nikt  :D  ministrant i katolik  :D  :D  :D

typowy sługus, czyli mierny ale wierny  ;)

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

marko-kolo    298

wyluzuj .... wszystko jest na dobrej drodze  ;)

oby tak dalej a PIS sam siebie zniszczy  :D

akko    52

Tu więcej rewelacji jaką sitwę tworzy PIS http://www.gs24.pl/polska-i-swiat/art/9185121,wszyscy-ludzie-antoniego-macierewicza,id,t.html Sami eksperci od zamachu smoleńskiego i płacenia odszkodowań za likwidatora Macierewicza :D Ja tam widzę tylko jedną kompetentną osobę to jest Płk Kowalski który ma za sobą 15-letnie doświadczenie w kontrwywiadzie

Edytowano przez akko

ereksio    129

Nie rozpędzaj się tak bardzo , bo nie wyhamujesz w Izraelu. Jak cię twój pies nie lubi , nie mówiąc o rodzinie, to go dobij i weź innego. nie wiem po co męczysz nas tym co znalazłeś w internecie , a co każdy widzi i czyta? Spróbuj tak rzetelnie coś od siebie , bez powtarzania popłuczyn. Co akko , nie potrafisz?  To może coś pozytywnego o żydach?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wyluzuj .... wszystko jest na dobrej drodze  ;)

oby tak dalej a PIS sam siebie zniszczy  :D

a jak juz siebie zniszczy to jako rolnik nowoczesny zagłosujesz na nowoczesną  :D

Edytowano przez odwajler

marko-kolo    298

reksio a tobie co ? obrazki się pokończyły ? 

marko-kolo    298

a jak juz siebie zniszczy to jako rolnik nowoczesny zagłosujesz na nowoczesną  :D

nie potrzebują tak na prawdę na nikogo głosować  ;)

Ty jako upadły co zrobisz ?   

akko    52

Nie wiem do czego pijesz :D Po prostu likwidator Macierewicz zlikwiduje PIS i to mnie bawi :D Choć przyznam ze akurat pociągam ze szklaneczki dla zdrowotności i relaksu takie coś https://www.google.pl/search?q=bourbon+western&espv=2&biw=1920&bih=979&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjo5t6FsITKAhVLvRQKHaj_AhQQsAQIKA#imgrc=4bym5OvaPeeQZM%3A :D To taka tańsza wersja smakowa (podobny smak) Jack Daniel's

marko-kolo    298

pan zbyszek znowu zdradzi  :D

a kempa będzie solidarna  :D  :D  :D

Edytowano przez marko-kolo

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nie potrzebują tak na prawdę na nikogo głosować  ;)

Ty jako upadły co zrobisz ?   

słyszałes ze niedługo te twoje hektary ma przejac anr ?  :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nie zlikwidowc tylko połaczyc  :D tak czy siak bedziesz sie jarka pytał o to ile twoja ziemia warta  :D

GoRAL1    63

skok na media

Sejm uchwalił  nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji, która zakłada m.in. wygaśnięcie mandatów dotychczasowych członków zarządów i rad nadzorczych Telewizji Polskiej oraz Polskiego Radia

Sejm zaakceptował poprawki zgłoszone do projektu przez klub PiS. Jedna z nich zobowiązuje ministra skarbu państwa do dostosowania statutów Telewizji Polskiej, Polskiego Radia i regionalnych rozgłośni Polskiego Radia do przepisów nowelizacji oraz stwierdza nieważność tych przepisów statutów mediów, które są sprzeczne z nowelizacją.

marko-kolo    298

nie zlikwidowc tylko połaczyc  :D tak czy siak bedziesz sie jarka pytał o to ile twoja ziemia warta  :D

wiem że chcesz błysnąć , ale niestety nie ma czym  :D

mnie wszystko jedno a pan jarek to mi może ....

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

raczej ty jemu  :D

wystarczy jedno nocne głosowanie i mozesz byc dzierżawca a nie włascicielem ziemii  :D bo ziemia bedzie nalezała do ( króla) państwa  :D

Edytowano przez odwajler

akko    52

pan zbyszek znowu zdradzi  :D

a kempa będzie solidarna  :D  :D  :D

Jarek będzie zdradzony o świcie przez swoją świtę :D

skok na media

Sejm uchwalił  nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji, która zakłada m.in. wygaśnięcie mandatów dotychczasowych członków zarządów i rad nadzorczych Telewizji Polskiej oraz Polskiego Radia

Sejm zaakceptował poprawki zgłoszone do projektu przez klub PiS. Jedna z nich zobowiązuje ministra skarbu państwa do dostosowania statutów Telewizji Polskiej, Polskiego Radia i regionalnych rozgłośni Polskiego Radia do przepisów nowelizacji oraz stwierdza nieważność tych przepisów statutów mediów, które są sprzeczne z nowelizacją.

Teraz to tylko z nazwy będą polskie a tak naprawdę to watykańskie .Szefem zostanie Rydzyk a za zadanie dla TVP i PR będzie retransmisja radia toruńskiego i tv trwam :D W przerywnikach zamiast reklam będą obrady episkopatu a  jako film nauki przedmałżeńskie :D Wykładać tam będą księża co nie mają pojęcia o małżeństwie :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

co jak co ale w tv trwam wiecej jest prawdy niz we wszystkich innych mediach razem wzietych

Edytowano przez odwajler

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Matey
      W związku z brakiem odpowiedniego tematu na forum dotyczącego "codziennej polityki" zakładam nowy wątek. Tutaj bez obaw możecie poruszać tematy polityczne związane m. in. z dopłatami bezpośrednimi czy projektami ustaw
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy