nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

jarecki82    31

 

teraz będzie TVP dla ,, ciemnego ludu ,,
na szczęście coraz go mniej  :D
 
 
 
  
104f30ebdf3b5ed82fdf709302e4c61a.jpeg

Tak, tak a Komorowski 3 miesiące przed pierwszą turą miał 75% zaufania społęcznego :lol:

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

teraz będzie TVP dla ,, ciemnego ludu ,,
na szczęście coraz go mniej  :D
 
 
 
  
104f30ebdf3b5ed82fdf709302e4c61a.jpeg

 

 

a ja widze na twoim przykładzie ze całkiem go dużo  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

a gdzie twój  jedyny słuszny idol ? przepadł ? :D  :D  :D

jak mu tam było ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kozulek2 sie nazywał  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

jeszcze nie wylizałeś ran  po porażce ? ;)  :D

za ile się sprzedałeś ? za 500+ ?

 

 

 

słuchasz teraz tego ?

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To nie sekta to mafia. Żeby tak wzdychać i płaszczyć się. Żenada..

Z jednych szponów w kolejne :unsure: oby jednak dały jakieś wymierne korzyści...

https://www.youtube.com/watch?v=u821J4J9pig

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

tak powinna wygladac KONSTRUKTYWNA OPOZYCJA o której tak szumnie mówił przywódca nowoczesnej   :D

nowoczesna od poczatku obrad sejmu nie złozyła zadnych projektów ustaw za to ubiegała sie 128 razy o przerwe w obradach sejmu 

 

http://telewizjarepublika.pl/wciaz-zadnych-projektow-ustaw-ze-strony-nowoczesnej-gasiuk-pihowicz-pracujemy-nad-tym,28133.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

och ta nowoczesna solą w oku dla fanatyka pisuaru  :D

zobacz na fenomen dudy , pan nikt  i wygrał - to czemu inni nie mogą za nic być nagradzani  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Przerwa też ważna, można się skonsultować albo przynieść na salę żarełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

och ta nowoczesna solą w oku dla fanatyka pisuaru  :D

zobacz na fenomen dudy , pan nikt  i wygrał - to czemu inni nie mogą za nic być nagradzani  ;)

 

pan nikt to w tym kraju wygrywa od 89 roku  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Pożyjemy zobaczymy .Na razie PIS pracuje by wszystko przegrywać przez kolejne 16 lat co najmniej bo ostatnio tylko 8 lat pościł :D Kukiz widzę też zniknie tak jak Palikot bo nie tego ludzie po nim oczekiwali .Przynajmniej ja i moi znajomi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Z tą nowoczesną to jakiś teatrzyk dla ułomnych z kasą z zewnątrz proszę zwrócić uwagę na samą nazwę wygląda to tak jak w niektórych przypadkach żydzi zmieniając nazwiska przybierali sobie np.Warszawski,Poznański,Polański itp.Zobaczcie jak to brzmi, jak wiarygodnie, aż za bardzo .


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tak powinna wygladac KONSTRUKTYWNA OPOZYCJA o której tak szumnie mówił przywódca nowoczesnej   :D

nowoczesna od poczatku obrad sejmu nie złozyła zadnych projektów ustaw za to ubiegała sie 128 razy o przerwe w obradach sejmu 

 

http://telewizjarepublika.pl/wciaz-zadnych-projektow-ustaw-ze-strony-nowoczesnej-gasiuk-pihowicz-pracujemy-nad-tym,28133.html

 

No jak się nie miało pomysłu to trzeba chociaż przeszkadzać a brak dostępu do korytka boli oj boli ;) B)

Pożyjemy zobaczymy .Na razie PIS pracuje by wszystko przegrywać przez kolejne 16 lat co najmniej bo ostatnio tylko 8 lat pościł :D Kukiz widzę też zniknie tak jak Palikot bo nie tego ludzie po nim oczekiwali .Przynajmniej ja i moi znajomi 

 

A co takiego PiS robi aby przegrywać ?Same pozytywne rzeczy na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

 

Ywa Ten filmik emitowany przez gadzinówkę trwam przy kasie to zwykła manipulacja pół prawd .Fakt pierwszy to to że zablokowali wiercenia i odebrali mu 27 milionów złotych które dostał od pisuaru na to a więc z kasy podatnika .Fakt drugi jak zapewne pamiętacie po tym Rydzyk najeżdżał z moherami Brukselę bo domagał się cofnięcia decyzji .Fakt trzeci ile warte są te niby nieprzebranie złoża ciepłej wody ? Takie same złoża jak te w Toruniu mają Pyrzyce pod Szczecinem .Starczy to na ogrzanie 4 tyś domów .Fakt piąty o który też Rydzyk nie mówi a powinien .Wygląda to tak .Wybuduje za państwowe pieniądze (czytaj wasze) a potem będę sprzedawał to wam barany ogrzewając wasze domy .Takie biznesy to i ja mogę prowadzić bo nic nie kosztują a jeszcze gwarantują mi pokaźne zyski .Przyzwyczaiłem się już do tego że tv trwam przy kasie bardzo mija się z prawdą .Jeszcze jedno za tymi decyzjami z 2007 roku stoi trójka pisuarów Mariusz Orion Jędrysek (obecnie poseł PIS) ,Jan Szyszko (minister ochrony środowiska 2005 -2007 i obecnie) i Kazimierz Kujda wtedy (2005 -2007) szef NFOŚiGW i nowo mianowany obecnie przez kumpla Szyszko na to samo stanowisko . Tu masz ciekawszy smaczek i opisane biznesy prawych i sprawiedliwych http://natemat.pl/119717,prywatna-republika-jaroslawa-kaczynskiego-firma-srebrna-ktora-chce-zbudowac-wiezowiec-to-finansowe-zaplecze-pis Jak to mawia Kurski : ciemny odbiorca tv trwam przy kasie wszystko kupi

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

PO Ci te niusy udostępnia czy TVN?


Dlaczego nie powklejasz linków ile kasy z budżetu koalicja PO-PSL dla kolegów wydała na ich prywatne biznesy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Przypominam, że PO już nie rządzi. Ludzie odsunęli ich od władzy więc dlaczego padają cały czas argumenty, że za PO to...? Miała być "dobra zmiana" a nie "dobra, zmiana".


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj