Skocz do zawartości
Mateosek

Kabina Sokółka stary typ c-360

Polecane posty

Mateosek    8

Witam mam dylemat bo będę montował do mojej c-360 kabinę sokółkę i myślę dać kawałki gumy na mocowania kabiny z silnikiem i z mostem i mam pytanie czy to wypali i czy to wg coś da

Pozdrawiam 

post-69425-0-71561000-1422905948_thumb.jpg

Marioboss    28

Za wiele bym się nie spodziewał,bo to i tak musi być porządnie skręcone,więc czy ta guma tam będzie,czy nie,to niewielka różnica.Osobiście radził bym raczej zrobić (lub kupić) mocowania kabiny przykręcane do skrzyni biegów,jak w sokółkach nowszego typu.Wtedy trzeba tylko przyspawać odpowiednie mocowania przy kabinie i można ją posadzić na poduszkach,jak każdą normalną kabinę.

Mateosek    8

Za wiele bym się nie spodziewał,bo to i tak musi być porządnie skręcone,więc czy ta guma tam będzie,czy nie,to niewielka różnica.Osobiście radził bym raczej zrobić (lub kupić) mocowania kabiny przykręcane do skrzyni biegów,jak w sokółkach nowszego typu.Wtedy trzeba tylko przyspawać odpowiednie mocowania przy kabinie i można ją posadzić na poduszkach,jak każdą normalną kabinę.

No tak tylko że wtedy będzie kabina mniej stabilniejsza ale chyba sobie odpuszczę i zamiast tego lepiej wygłuszę i spróbuję wyeliminować drgania blach 

Dzieki za odp 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomb2
      A więc szukam jakiejś nowej kabiny do mojej 60-tki teraz mam takie zerdzewiałe blaszane starocie więc czas na nowe blachy. Nie będę pakował w c-360 niewiadomo jakiej kasy ale może macie jakieś spostrzeżenia na temat rzemieślniczych kabin, na co zwrócić uwage jakich unikać ?

Lekko zejde z tematu jaki kolor C-360 preferujecie ? Bo nowe blachy muszą być pomalowane oczywiście żółty czy czerwony

Temat dotyczący starszych kabin:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/31223-stare-kabiny-wygluszanie-starszych-kabin/
    • Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez janusz14
      mam ursusa c-360 i nie wiem coo mi się stało z wom ale nie moge go wyłączyć nawet jak na chama pociągne to dźwigienka ani drgnie ,;/ co może byc powodem tej awarii. jak usunąć tą usterkę;]?
    • Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez emtecc
      Witam
      Dziś zauważyłem że z otworu (patrząc od spodu)przez który widać koło zamachowe zacząl kapać olej przekładniowy. Napewno jest to olej przekładnoowy a nie z silnika!!!
      Drugi stopień sprzęgła jest.
      Ciągnik przez kilka minut był szarpany z przodem pochylonym do dołu. Czy przez to mógł sie wydostać olej po wałku sprzęgłowym??

Wydostały sie naprawdę śladowe ilości oleju.
      Pracowałem nim kilka godzin przy sianie i wiecej wycieku nie było. Teraz patrzyłem ale zadnego wycieku pod nim nie ma.

Edit.
      Muszę jeszcze zapytać ojca czy nie smarował łożyska wyłączajace sprzęgło. Od czasu do czasu lubi wlaś strzykawkę oleju przekładniowego.