Ferdek07

Identyfikacja i Rejestracja Zwierząt

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Poettinger    22

Jak będzie w tym roku miał kontrolę CC to dostanie punkty za nie terminowość lub jak zwykła kontrolę irz to może dostać mandat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

Od nie dawna są nowe księgi rejestracji bydła i są dwie karty wsadowe, jedna z danymi bydlaka a druga kontrole w siedzibie stada, i pytanie jak to drukować ? Na jednej kartce od frontu dane a na odwrocie kontrole czy na oddzielnych kartkach, bo nie ma nigdzie opisane czy pokazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam segregator i te akurat karty mam drukowane osobno jedna za drugą, a dopiero resztę kart wsadowych mam podwojnie drukowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

Ile mc-y musi mieć jałówka żeby zarejestrować jej cielaka, tzn ile mc-y że była matką i nie trzeba było jakichs tam oświadczeń pisać to 22 czy 24 mce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5348

Głupia sprawa,  urodził mi się cielak , patrzę niema jajek to zarejestrowałem jako jałówka po 2miesiacach patrzę i jednak to byczek , da się duplikat paszportu wyrobić ?

  • Haha 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, marulekk napisał:

Głupia sprawa,  urodził mi się cielak , patrzę niema jajek to zarejestrowałem jako jałówka po 2miesiacach patrzę i jednak to byczek , da się duplikat paszportu wyrobić ?

To żeś szybko zauważył . :DDa się . Pomyłki się zdarzają . Jakieś zaświadczenie od weta będzie potrzebne . Zadzwoń do Agencji , to powiedzą .

Mogłem napisać że tylko operacja teraz . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5348

Albo tak se myślę teraz aby się z jakims  krowiarzem dogadać aby mi jałówkę sprzedał i wyrobił paszport na byczka 🤔


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ale po co kombinować jak łatwo można wyprostować ? Kiedyś takich przypadków było jeszcze więcej , bo na formularzu zgłoszeniowym wstawiało się tylko symbole . Taki problem , to nie problem . Ostatnio gadałem z gościem który przed sprzedażą już dużej sztuki połapał się że źle wpisał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5348

Dzwoniłem do agencji i pani powiedziała ,że ino  trza przyjechać do nich, błędny paszport i księgę bydła wziąć i i kilka groszy na paszport 

Jedna kwestia niedaje mi spokoju bo strasznie miła pani była , czy ja  aby to dobrej agencji się dodzwonił 👿😇👯


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak większość facetów, kolega uważa, że jak kobieta dla niego miła to już jakby nogi rozkładała 😂 nie lajkuję 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

Jaki jest minimalny wiek jałówki żeby zarejestrować na nią cielaka i nie latać po zaświadczeniach od wet itp, wydaje mi się że było 22mc-e ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

od kilku dni tzn od piatku popoludnia? tak, w tamtym tyg to samo było. Jutro bedzie dzialac pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281

Jeśli zgłoszę kupione cielaki przez portal IRZ to muszę jeszcze jechać później do agencji żeby to potwierdzić czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rakita27    1

witam

jest taka sprawa... Zapomnialam zgłosić przemieszczenie byka, ot zwykła skleroza. Myślę, że kupujący zgłosili to ale ja jako sprzedający - całkowicie zapomniałam... Jakie konsekwencje mi za to grożą?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mora    15

Prawdopodobnie kupujący też ma sklerozę, inaczej byś już dostała na maila propozycję od IRZ. Chyba, że wylądowała w spamie albo wywaliłaś do kosza. Sprawdź na portalu, czy ta sztuka dalej figuruje na Ciebie. Jeżeli tak, to zgłoś przemieszczenie i niech kupujący pilnuje. Możesz też skontaktować się z nim i zapytać z jaką datą zgłosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367

No, ale przez irz, a kolczykuję sam. Przez to, że agencja mi nie po drodze, większość cieląt... wiesz😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Wiesz ile starszych  ludkow zrobi sobie śieczkę... Będzie większy burdel jak jest... Tak jak te zgłoszenia dwustrone teraz... Więcej jest niespójności jak było.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dziku
      Jakie są ceny bydła w waszych rejonach?
       
      Dyskusja o najbardziej aktualnych cenach bydła przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72443-ceny-bydla-rzeznego-2014//page__view__getlastpost
       
      Wątek o cenach w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto....-rzeznego-2013/
       
       
       
       
      Witam. Mam do sprzedania 3 byki i juz po nie przyjechali i oferowali mi 4,60zł za kg. ale mówili zebym sie wstrzymał jeszcze tydzien bo prawdopodobnie troche cena podskoczy. To nie szprzedałem ich i czekam. A u Was jaka jest cena ??. I piszcie o jakim regionie piszecie. Pozdrawiam.
    • Przez Zyzio
      Witam- potrzebuje dane techniczne MF 2645 potrzebne do rejestracji a przedewszystkim -1- maksymalna masa całkowita, 2- dopuszczalna masa całkowita, 3- dopuszczalna masa całkowita ciągniętej przyczepy ( bez hamulca ), 4 - dopuszczalna masa całkowita ciągniętej przyczepy ( z hamulcem ), 5- dopuszczalny nacisk osi przedniej, 6- dopuszczalny nacisk osi tylnej, reszte danych znam- pozdrawiam
    • Gość Luke16
      Przez Gość Luke16
      Da rade zarejestrować ciągnik teraz który był wyrejestrowany w 1989 roku??? Mam dowód rejestracyjny....
    • Przez smykla
      Mam problem z zarejstrowaniem ciągnika mf 3070 został sprowadzony z holandi i tam nie ma tablic i potrzebuje pomocy potrzebuje dane techniczne ciągnika aby go zatablicować. potrzebne mi jest masa własna, wysokość, szerokość,rozstaw osi skrajnych, umiejscowienie silnika, dop. masa całkowita,dop.ładowność. PROSZE O SZYBKIE UDZIELANIE ODPOWIEDZI...
    • Przez dex
      po czym opasy najszybciej przybierają na wadze?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj