Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
smykla

MF 3070-Dane do rejestracji

Polecane posty

smykla    0

Mam problem z zarejstrowaniem ciągnika mf 3070 został sprowadzony z holandi i tam nie ma tablic i potrzebuje pomocy potrzebuje dane techniczne ciągnika aby go zatablicować. potrzebne mi jest masa własna, wysokość, szerokość,rozstaw osi skrajnych, umiejscowienie silnika, dop. masa całkowita,dop.ładowność. PROSZE O SZYBKIE UDZIELANIE ODPOWIEDZI...

Wiadomość z agroFakt.pl

daras77    1

To co u was są za stacje diagnostyczne?Mój 3065 też był z Holandii,pojechałem na przegłąd i tam sami wszystkie dane,wymiary, masy wyszukali w necie.Twój pewnie też nie ma sprężarki,mi wpisali dopuszczalną mase holowanego zestawu 20000kg.Jak się chce to wszystko mozna...

ariss    2

jak u mnie koleś przyjechał sprawdzić traktor pomierzyć to wszystkie dane mu podawałem z neta lub jakie mi pasowało

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez benyk123
      Witam  Chłopaki otóż w ostatnim czasie w moim ciągniku szwankuje podnośnik. Problem tkwi w tym że po odpaleniu przełączając góra/dół podnośnik dziala prawidowo. podnosi i opuszcza. Po kilku minutach jakby nic nie dziala nie moge opuscic ani podnieść, nw w czym tkwi usterka. Dodam ze kontrolki nie reagują a jak zgasze i odpale ciągnik od nowa to znowu kilka razy da sie podniesc i opuscic, pozniej znow nie dziala.Prosze o pomoc dziekuje z góry.
    • Przez dawid1983
      witam wszystkich  chcialbym poruszyc temat  sklepow internetowych gdzie zaopatrujecie sie w czesci do mf 3000  jakie polecacie a ktore z gory omijac tylko blagam nie korbanek bo ceny z kosmosu
    • Przez dawid1983
      witam wszystki posiadaczy mf 3000 chcialbym poruszuc temat naprawy naszych mf-ow a mianowicie zalozyc blog  w ktorym bysmy wrzucali filmiki z naprawy naszych mf -ow  to by napewno pomogol w jakims stopniu  samemu dokonac jakis napraw np wymiana pierscieni czy wymiana oleju hydraulicznego  odpowietrzenie ukladu hydrauliki prosze o wasze opinie lub inne naprawy  anie szukac mechanikow ktorzy kasuja krocie
    • Przez WojtekLewandowski
      Witam. Problem jest z ładowaniem w MF 8110. A dokładniej gdy dodam gazu zaczyna lepiej ładować. Na wolnych obrotach 12,5 V. Radio nie chce się włączyć, a lampy przygasają.
      Dodam tylko że regulator wymieniłem na nowy i sprawdziłem przewody.
    • Przez WojtekLewandowski
      Witam. Problem jest z ładowaniem w MF 8110. A dokładniej gdy dodam gazu zaczyna lepiej ładować. Na wolnych obrotach 12,5 V. Radio nie chce się włączyć, a lampy przygasają.
      Dodam tylko że regulator wymieniłem na nowy i sprawdziłem przewody.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.