Skocz do zawartości
Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
2015
songo    871

opłacać się nadal opłaca w porównaniu do sprzedaży zboża tyle że ten zysk jest coraz mniejszy. Ja tam nie mam zamiaru zamykać hodowli ale muszę się chyba zacząć rozglądać za innym odbiorcą żeby chociaż te 4zł było. Zawsze mam jeszcze 8 byczków :-)

Wiadomość z agroFakt.pl

sidwinder    0

Ceny zaklady biora z zavhodniej granicy np niemcy w'dol polskie zaklady podarzaja tymi samymi krokami ale nikt sie'nie martwi o nas i nikt nie'powie tego ze'niemcy maja doplaty do trzody...;(

Krzysiek3110    150

@ songo może Olesno?

wujek oddaje chwali sobie stabilność

ew. obwoźny z okolic dobrodzienia ponoć uczciwie waży ale cena słaba,,

songo    871

słyszałem ze jest jeden co w olesnie płacił 4.10 a w kozłowicach 3.80... w pawłowicach też 3.80 a do olesna trochę daleko 15km lepiej by było z gminy gorzów śl.

Krzysiek3110    150

tych co tam zawsze są (xD) - dość duży skup, nie obwoźny, skupują zawsze tam  na miejscu

wujek sobie chwali, ja daje do innego

Edytowano przez Krzysiek3110

Runder    8

Kolejna partia po 4,20 + vat poszła wczoraj. Na razie cena stabilna nie ma co narzekać ;) Zboża sporo ukosiłem więc jest nieźle. Jak tam u was nastroje po żniwach ? 

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

bambrzwlkp1    6

Polowe zboza ukosilem co w tamtym roku...... a w ramtym roku kupowalem zboze od stycznia... czyli w tym roku trzeba bedzie zaczac skup od listopada/ października . A cena jak byla tak jest 4, 10

,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

songo    871

ja też nakosiłem mniej a w maju musiałem zacząć dokupywać ale cene chciałbym 4.20 :-) parę dni temu poszło odemnie 8sz po 3.80

Szymi40    378

Kolejna partia po 4,20 + vat poszła wczoraj. Na razie cena stabilna nie ma co narzekać ;) Zboża sporo ukosiłem więc jest nieźle. Jak tam u was nastroje po żniwach ? 

Zgadzam  się  z  kolegą -  jest nie  źle  jest  TRAGICZNIE   co to za cena  4.20,

szczypka    73

u mnie 19 big-bagów mniej niż w zeszłym roku zostało mi z zeszłego roku ok 16 ton jakoś to będzie na odchowanie jakiś  350 sztuk starczy

krilan06    65

Cena na dziś 3,90+vat, okolice Świecia, ja dostałem po 4,00zł ale co to za cena, coś mi się zdaje że zimą świnki będą po 3 zeta

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik1973
      Ja na dzisiejszy dzień nie mam ale cena ciekawi.
      Kontynuacja tematu: 

• Przez Sokol2
      Wszystkiego dobrego w nowym roku... mam na sprzedaż 15 szt czekać czy sprzedawać?
    • Przez Elunia0113
      Witam,
      chciałabym się dowiedzieć jaka jest obecnie cena koni w tzw "pierwszej klasie" (najlepszych, najgrubszych) na wagę??

Dodatkowo proponowałabym, żeby podawać aktualną cenę ze swojego regionu, co ułatwiłoby orientacje w cenie koni na wagę.

Pozdrawiam
    • Przez krzysztofsb
      Ceny cieląt 2018 Zapraszam
      Kontynuacja tematu: 

• Przez benek79
      Moze tutaj bedziemy wpisywac cene prosiat.
      U nas kształtuje sie na poziomie 80zł do 120zł.
      Piszac u nas mam na mysli rejon Osiecin w kuj-pom.