Niewiem10

Ciągnik o mocy 130-140 km

Polecane posty

Niewiem10    1

Witam. Liczę na lekką podpowiedź z Waszej strony. Mam w planach zakup ciągnika używanego do 5 lat, myślałem o Claasie Axosie albo Arionie - 6 cylindrowym i na razie zdania nie zmieniłem. Co myślicie o tych ciągnikach? Proponujecie wersję mechaniczną czy jednak bogatszą (elektronika)? Psują się te ciągniki? Drogie części są do nich? Mają jakieś wady? Czy należą do tych ciągników co się do nich by nie uczepiło to i tak pociągnie? Mam w planie, żeby ciągnik był wyposażony w przedni TUZ, ale bez ładowacza. Resztę pozostawiam Wam, proszę o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golden_85    0

ciągnik o tej mocy , przywieziony z zachodu na 99% będzie bardzo mocno wyeksploatowany

wiec jesli sie zdecydujesz na taki to weź mechaniczny, bo z elektronika to różnie bywa

w powiecie nakielskim w woj. zachdnio pomorskim oglądałem kilkuletnie ciągniki o mocy ok. 150 Km i naprawde wygladały na zjechane mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wybierz coś innego np użwanego masseya, bo classy są słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a skąd wiesz że chodzi mi o skrzynie co??

Edytowano przez forumkowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Nie wiem o co ci chodzi ale claas czy renault to prawie bliźniacze ciągniki z fergusonem i nie można powiedzieć, że ferguson jest dużo lepszy od claasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszg82    1

hehe,najbardziej na jakości renault-claas  znają się ci co niemają tych ciągników,a znają je tylko z obrazka.

sam posiadam Aresa 640RZ z 2000r.  i od 6 lat pracuje u mnie prawie bezawaryjnie,

niech się trochę powypowiadają 'znafcy' na temat  ciuchlandów jakie to wspaniale maszyny :lol:

jak się trochę znasz na maszynach to na oko zobaczysz sam bez mechanika czy ciągnik jest zajechany czy nie, elektroniki się nie bój,bo teraz wszystko jest do zrobienia i to po kosztach,a wygoda niesamowita.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetsuya    13

Ja podzielam zdanie używany 5 letni to już raczej zajechany bedzie albo trefny. Nikt nie sprzedaje tak młodego ciągnika chyba ze bank zabrał albo likwidacja gospodarstwa.Ja stoję przed podobnym wyborem z tym że miedzy nowym claasem arionem 620 a case cvx 145. Oba miałem na testach mam juz konkretna oferte i zastanawiam się. Elektroniki się nie bój bo jest ona po to by tobie  było lepiej i lżej w pracy. Poza tym nowy zawsze jes tna gwarancji co daje ci jakiś czas spokoju.Miałbyś pytania co do samego ariona  wal na PW.

ps. nie daj sie na ''znafcow dżon dira'' których na forum jest masa i przy każdym temacie będą go zachwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Dwóch kolegów ma Axiony 830 i nie są zadowoleni, co chwile coś się działo, jeden to po dwóch latach kupił NH a Classa postawił i klnie na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj