Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Actio-HR

Oferta pracy dla forumowiczów- Przedstawiciel handlowy

Polecane posty

Actio-HR    0

Dzień dobry,

chciałem z góry prosić o wyrozumiałość w związku z zamieszczeniem oferty pracy na forum tematycznym, jednkaże specyfika stanowiska wymaga ode mnie konieczności odwołania się do grupy, która zajmuje się rolnictwem.

Drodzy Państwo obecnie dla naszego klienta, firmy dystrybuującej środki ochrony roślin, nawozy i nasiona poszukuję kandydatów na stanowisko PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO. Regionem działania są: -województwo kujawsko-pomorski (powiaty od Torunia na wschód),

-powiaty sztumski, malborski, kwidzyński i iławski (Pomorskie i Warmińsko-Mazurskie)

Proszę Państwa nie chcę zamieszczać całej oferty na forum, gdyż zapewne nie każego to bedzie interesować. Klient poszukuje osób z doświadczeniem w branży rolnej- w handlu, w sprzedaży itp., ale również takich, którzy po prostu znają się na rolnictwie! Wiek nie gra roli.

W razie wstępnego zainteresowania zapraszam do pisania maili do mnie na adres rekrutacja@actio-hr.pl lub kontaktu telefonicznego 506-568-903 zapoznam wtedy z nazwą klienta i opowiem szerzej o ofercie.

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za wyrozumiałość

Miłosz

Edytowano przez Actio-HR

OKEY    154

Osoby do 25lat z wyższym wykształceniem rolniczym i po kursie kito wciskania. Z przynajmniej 10letnim doświadczeniem i znajomością języka angielskiego i niemieckiego bo przecież największymi właścicielami ziemskimi w naszym kraju sa obcokrajowcy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez matpol91
      Witam jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez Divinegirl
      Halo, halo czy są tu może jakieś osoby które wybierają się na magisterkę (UTP Bydgoszcz)???? Studia niestacjonarne????
    • Przez matpol91
      Witam,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez Poettinger
      kto z was tu studiuje lub studiował?
    • Przez Mefiuxx
      Witam wszystkich serdecznie
      Jestem studentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na wydziale Rolnictwa i Biologii. Piszę pracę inżynierską o kukurydzy na ziarno i możliwościami poprawy technologii produkcji. 
      Dlatego też zwracam się do Ciebie z uprzejmą prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety w celu uzyskania opinii na podany temat.
      Zapewniam że ta ankieta jest ANONIMOWA i dane z ankiety będą wykorzystane jedynie dla potrzeb mojej pracy inżynierskiej.
      Proszę o udzielenie szczerych odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie
      Pozdrawiam
      <iframe src="https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeMqN79ThCQEuYr2cMKnAxLs5GlanluHPj0KWk0R81gGakuWg/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Ładuję...</iframe>