Skocz do zawartości
kamil70602

Problem z obrotami bębna w bizon Z056

Polecane posty

ptaszyna    125

Życzę powodzenia.

Nie będzie mi potrzebne, jakoś radzę sobie z takimi rzeczami mimo braku wykształcenia elektronicznego. Jest coś takiego jak uzdolnienie w danym kierunku + zainteresowanie i szukanie wiedzy gdzie się da ( po za Tobą), znasz pojęcie "samouk".

Junkers    42

@Elektrotechnik zarabia na swojej wiedzy i sprzecie i czesto o tym przypomina i nie powie Ci dokladnie co zrobic bo klientow by mial mniej :) Choc nie powiem u mnie przydal by sie jakis fachowiec bo nie ma zadnego w okolicy i wolal bym pare groszy zaplacic niz bawic sie samemu.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie będę miał mniej klientów, bo sam stwierdziłeś, że u Ciebie nie ma nikogo kto by takie coś robił, podobnie jest wszędzie. Do tego dochodzi jeszcze spora grupa ludzi, którzy próbują coś naprawić z pomocą forum, a na takich klientach jest najlepszy zarobek.

Wiadomość z agroFakt.pl

Sadek    446

Może pewna grupa ludzi nie odnosi sukcesów w naprawach przy pomocy internetu, ale też jest taka grupa której wychodzi to dobrze.

I zazwyczaj wychodzi tym dobrze co mają jakieś podstawy, bo osoba która pisze " nie ładuje alternator co zrobić, zaznaczam że nie mam zielonego pojęcia o elektryce" taka osoba nie odniesie sukcesu może przypadkiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się