Polecane posty

StawiaR    0
Witam, mam do wyboru te dwa kombajny i jestem w kropce. Który według was powinienem wybrać? Bizon z 1986 r (na szerokich kołach) posiada sieczkarnie a dronningborg z 1988r bez sieczkarni.

Rafik    6

Ja bym brał Bizona. W konedacie ten Dronniborg cienko wypada pod względem parametrów, no i nie wiadomo jak z częściami, bo wygląda na to, że od 90 tego roku ich nie produkują. Ja mam Bizona i MF32, ale to z kolei na odwrót, czyli na niekorzyść Bizona. Chociaż w tym roku Bizonik mnie pozytywnie zaskoczył przy koszeniu soi, praktycznie tak samo zasuwał jak MF.

poderwa    5
Dnia 12.02.2019 o 09:03, StawiaR napisał:

Witam, mam do wyboru te dwa kombajny i jestem w kropce. Który według was powinienem wybrać? Bizon z 1986 r (na szerokich kołach) posiada sieczkarnie a dronningborg z 1988r bez sieczkarni.

Tylko bizon !

Wiadomość z agroFakt.pl

Ursus932    762
Dnia 12.02.2019 o 09:03, StawiaR napisał:

Bierz bizona , jak chcesz to latem zrobie zdjęcia jak prostym i tanim sposobem przystosować do koszenia na siedząco 

chesterr87    0

ja bym brał Dronninborga  tylko z hederem powyzej 3m   zadnych polskich złomków   z tego co wiem wcale nie odbiega wydajnoscią  pomino mniejszych gabarytów  

kaseton    7

Dodam, że części do dronningborgów podchodzą od mf-ów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Janek54321
      dziś zauważyłem przyżółkniete liście w pszenżycie i życie. co to może być? choroby grzybowe, nie robiłem zabiegów fungicydowych ze względu na brak opadów od 17 lutego. może deficyt wody, 10 dni temu byl wykonany oprysk herbicydowy srodkiem axial komplett. doradźcie co to może być.

• Przez panmino
      Czy można założyć podkładki miedziane zamiast teflonowych pod wtryski w Belarusie 1025? Co dają te teflonowe? Kupiłem miedziane, ale średnica wewnętrzna jest z 1,5 mm większa od średnicy rozpylacza, zakładać takie? Zamówić oryginalne?
    • Przez polan
      Cześć witam.
      Stoję przed wyborem Raucha axisa 20.2/30.2 z wagą i/lub emc albo amazone za-v. Nie wiem za bardzo co wybrać rauch na fullu jest prawie 5 tyś droższy i nie wiem też jak w praktyce sprawdza się emc, z drugiej strony słyszałem, że amazone ma lakier do d*py. Fajnie byłoby pogadać z praktykami, a nie tylko z handlowcami.

Pozdrawiam, Mateusz.
    • Przez traktorzystaJakub7211
      Witam wszystkich!! Stoję przed trudnym wyborem, Kombajnu. Mam do wyboru claasa dominatora 98 i new Hollanda tx32. Znacie jakieś opinie ,wady i zalety tych kombajnów ?? Tyle co wiem to Claasy z dostępem do części nie ma problemu , ale znowu ten silnik za kabiną i widać dużo spalonych. new Holland znowu gorzej z częściami, I to by było na tyle co wiem o tych kombajnch. Kombajn będzie pracował na powierzchni minimum 30ha wciąż ze stałym wzrostem. Puki co posiadam mdw fortschritt e514 i szczerze nie polecam tego kombajnu
    • Przez bartek5100
      witam 
      czy mozna laczyc Mocznik pulrea okolo 10kg  plus regulator Stabilan 750 SL  ??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj