Polecane posty

soltys48    19729
2 godziny temu, miwigos napisał:

ile waży ta kostka

przeczytaj ze dwie strony w stecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3528

Jakby ważyła 10 kg to 450 tona dobra cena dla sprzedającego,jednak swoja wole przyorać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    42

koledzy, ile zacenić za słomę żytnią i pszenżytnią przechowywaną na zewnątrz - baloty 120x120 po prasie sipma?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daroo9876    45

Sucha chodzi po ok 50-60 zł, w tamtym roku ze stogu sprzedawałem po 40 zł a w tym jest chyba trochę taniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

To zalezy od regionu i od szczescia. Sipma dworu w mojej okolicy po 20-25zl. Ze stodoly 35zl. 150x120 w marcu z dworu udalo sie kupic po 30zl. To w zniwa drozej slome kupywalem. Ogolnie slomy jest w bród a kupujacych malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowiec    112

Jak sądzicie po ile będzie kształtować cena słomy z pokosu za zwykłą belę 120 po sipmie ? Mazowieckie, region dotknięty dość mocną suszą, nic nie rośnie, jak sądzicie 25 zł za belę gdy sam prasuję i zwożę jest odpowiednią ceną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

O kurde . Po tyle to  może i sprasowane z pola ludzie by u nas oddawali . W zeszłym roku po Sipmie gość z wielką łaską po 5 zeta dawał .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    355

U mnie w okolicy na olx ktos sie oglasza po 30zl od beli i kupujacy sam beluje w tamtym roku przed zniwami krzyczeli po 50zl i tez kupujacy beluje. Ja jutro jade po bele slomy kupic po 25zl dobrze ze nie kupowalem w zniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Jaka w tym roku cena za słomę z pokosu? Dość duże zainteresowanie jest, u nas sucho, zboża słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246
28 minut temu, Peron napisał:

Jaka w tym roku cena za słomę z pokosu? Dość duże zainteresowanie jest, u nas sucho, zboża słabe.

do 10 zl max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Artek27 w tym roku powtórka z rozrywki będzie,  po 50 i samemu belować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Ludzie którzy mieszkają z dala od Podlasia nie wierzą i myślą sobie ze żarty robimy

W tamtym roku u mnie po 60 sprzedawałem gotowe z pola prosto, sprasowane, belka o standardowym rozmiarze po Fortimie, dodam że mieszkam 60km od zambrowa, już w mazowieckim, u nich po tyle płacili z pokosu... 

 

W tym roku raczej sytuacja podobna, zboże jare ma po 15-20 cm i wykłosowane, z tego słomy nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowiec    112

Racja, niby jeszcze 2 miesiące do żniw a już wiadomo jaki będzie plon słomy ;/ z jarych 5 bel z ha to max, za bardzo nawet nie ma skąd wziąć dookoła łąki i kukurydza, a Ci co mają zboża to na własne potrzeby im nie wystarcza. Problematyczne też jest to że pomimo wysokich cen słomy ON idzie w górę, a kupno nawet po 30 zł za belę z pokosu i jeżdżenie raz przy razie po kombajnie 3m szerokości i szukaniu 5 bel na hektarze też mija się z celem. Najrozsądniejsze będzie zamówić Ciężarówkę kostki wielkogabarytowej z lubelszczyzny.

Edytowano przez kierowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez avanttura
      Zna ktoś przyczynę owijania się słomy  szczególnie krótkiej pod pierwszy  walec w 654 , jak z tym sobie poradzić ?
      https://www.fotosik.pl/zdjecie/bd7fcee9495c4906
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Kontynuacja: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj