Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piter94    11

ZM Skiba klasa E 6,6 bez zmian już 8 tydzień. Chociaż dobrze że spadków niema ale słyszałem że może coś spaść :(

Wiadomość z agroFakt.pl

maxiben    14

witam w poniedziałek sprzedałem 4.90+vat parodia. likwiduje stado pow opolski

likwiduj nikt za toba plakac nie bedzie a w przyrodzie nie ma pustki ktos za ciebie te swinie wyhoduje

a co do ceny gdzies ktos slyszal bo ktos gdzies powiedzial byle powiedziec mnie to nie interesuje bo na cene bardzo wplywu nie mamy jak mi tuczniki osiagaja odpowiednia wage to sprzedaje bo miejsce potrzebne dla nastepnych

Mcfarmeros    5

likwiduj nikt za toba plakac nie bedzie a w przyrodzie nie ma pustki ktos za ciebie te swinie wyhoduje

a co do ceny gdzies ktos slyszal bo ktos gdzies powiedzial byle powiedziec mnie to nie interesuje bo na cene bardzo wplywu nie mamy jak mi tuczniki osiagaja odpowiednia wage to sprzedaje bo miejsce potrzebne dla nastepnych

no to sie baw dobrze ,policz ceny zboża dodatków itd i cene dzisiejszą u nas 10 lat temu były po 5.50 a ile wtedy kosztowała tona zboża a ile dzisiaj ? jak masz zysk to dobrze pozdrawiam

maxiben    14

dziekuje mam nadzieje mniec sie dobrze tak aby na dobre zabawy starczylo tylko trzeba produkowac efektywnie jakosciowo i w miare duzo abedzie ok

kl e 6.6zl wbc

jan2130    17

Witam panowie w środę pojechały po 5,05+vat kujawsko pomorskie powiat wąbrzeski

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

plapla123    3

Lubelskie 4,70 +vat tylko do 125 kg powyżej już 0,20 gr w dół a kolejka aby się zapisać na sprzedaż to już po 20 maja.

walkol    33

powiedzcie jak lepiej sprzedać na WBC po 6.5 +vat czy na żywą 5+vat przy miesności 56-57% czyli kl E bo różnie licze i sie doliczyc nie moge -dodam ,że na skupie odtrącają 3% z wagi :unsure: ;)

Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

tymtus    41
Napisano (edytowany)

5,3 z vat?!!?!?

Ja dziś sprzedałem po 5,02 z vat ;<<

Edytowano przez tymtus

Robertb    0
Napisano (edytowany)

cena na jutro po 4,90 plus vat

Edytowano przez Robertb

rolnik98465    0

U mnie 4,6+ vat ale już słysze o obniżkach o 10 gr w dół. Zazwyczaj przy partii kolo 30 szt mam kolo 20 gr więcej ale ostatnio przestaje mi się podobać ocena mięsności na pośrednika oko. Problem mam żeby znaleźć odbiorce który tak nie kantuje. No ale cóż taki region.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez Grzegorz95
      Cześć, chciałbym wystartować z hodowlą świń (puławskich). I moje pytanie brzmi tak czy z 5 hektarów byłbym w stanie utrzymać tak około 20 macior? Ile ziemi potrzebowałbym aby rocznie odchować ok 100 tuczników? Czy hodując 20 macior rocznie odstawiając około 100 tuczników, byłbym w stanie wyjść na plus, czy musiałbym odstawiać np. 200 lub 300 tuczników. Czy kupując zboże na pasze dla 100 tuczników jestem w stanie wyjść na plus czy nie? 
    • Przez Halpsc
      Używana czynna hala namiotowa na magazyn lub boisko typu orlik. Wymiar 56x26x9m. Cena netto bez demontażu. Można zabrać stopy ze szpilkami w cenie. Tel 501 084 750 Robert
      https://www.olx.pl/oferta/hala-namiotowa-CID3-IDqj2MT.html

• Przez maciek21
      witam czy ktoś sie orientuje w obecnych cenach zbóż patrzyłem trochę na olx ale ceny w regionie są trochę wybujane moim zdaniem. Po ile w ŁÓdzkim  chodzi pszenica jęczmien przeżyto i owies 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.