Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
c330ursus    1

dzięki lysyrolnik właśnie o to mi chodziło będę coś probował z tym robić jak zrobie dam fotki B) B) :)

:D

Patrick345    130
posłużę sie zdjęciem z galerii AF mam nadzieje że nikt się nie obrazi :) Nie denerwuje was w C-330 pełno zwisających kabli pod tablicą rozdzielczą ? Bo mnie to ostatnio zaczęło denerwować jak przy zmianie biegów haczę o kable :angry: B) dlatego zastanawiam sie czy nie dało by sie tam fachowo przymocować jakiejś blachy tak żeby to ładnie wyglądało i było praktyczne, robiliście coś takiego kiedyś? jak tak to bardzo proszę o fotki. :) :) B)

Mi tam one nie przeszkadzają tylko gdy jeżdżę na polowych ale to rzadko. :)

Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

c330ursus    1

Ale jak by taka blaszka była to by ładnie wyglądało!!!! B) wchodzisz do traktora a tu obrazu kapa kabli B)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bartek123    0

nie lepiej za ten plexi glas wlozyc te kable? nie ma spiencia i nawet fajnie by sie lukało

nie wiem czy to jest good idea ale mi sie tak podoba

banan575    104

kabina SOKOLKI albo KOJI i 330 wyglada git jeszcze po parze halogenow z przodu i tylu i wiecej nietrzeba nic

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Spaker    0

Co do tej osłony na kable to ja myślę że mogła by przeszkadzać przy włączaniu biegu wstecznego polowego i dwójki ponieważ (przynajmniej u mojego wujka) drążek na wstecznym polowym i dwójce wychodzi pod deską rozdzielczą. Ja do tej osłony bym nic nie miał bo jedyny bieg jaki używam z polowych to trójka i czasami jedynka.

marekczarna    0

Ja mam założony tylny halogen obracany no i zaczep co przyczepki na dolnym zaczepie. Do tego zapalniczka (ja nie palę) zegar do ciśnienia powietrza w butli. I mam zamiar obić błotniki.

A i obok koło prawej nogi mam miejsce na malutką siekierkę ^_^. Zlikwidowałem na prawym błotniku te hydraulikę bo nie mam tura i jeszcze wtyczka od świateł do podpięcie jest przy siedzeniu a nie na błotniku

c330ursus    1

Ja teraz w C-330 dorobiłem pod pulpitem taką zabudowę i założyłem tylną szybę :lol: A jeśli chodzi o elektrykę to jest przełącznik świateł i stacyjka od MF 255 :lol: no i parę jeszcze takich drobiazgów :D Zdjęcia tego są w mojej galerii zapraszam do komentowania i oceniania :D

Rokes    0

Mi te nowe maski do c - 330 i c - 360 jakoś nie przypadły do gustu. Dla mnie te ciągniki wyglądają najlepiej w orginalnych maskach. A wracając do tematu mój ciągniczek został pomalowany w wakacje 08. Założyłem przycisk monostabilny do świec żarowych i halogena na tył. :lol:

Davidastra    0

taka maska hehehe

jak taką złożysz to co ten ciągnik przypomina

oryginał i tylko

kabina szczelna jest dobra ale maska nie jest zła fabryczna

poco kase topić?????

Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Pawel330    1

Czy może ktoś z WAs ma w kabinie zwykłej w c-330 taką jak ja mam ma do tyłu założoną szybę od zetora 5211 ??chciał bym sie dowiedzieć czy nie ma z nią problemu w montarzu??

Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

miloss    0

panowie a co sądzicie żeby wymienić przednią atrapę w ,,30" na atrapę od c-362 tą ze światłami??

gdzie takową kupić??

Rokes    0

Koledzy chciałbym nieco wygłuszyć i uszczelnić kabinę w C-330. I stąd moje pytanie czego użyć do wygłuszenia kabiny? Myślałem nad matami wygłuszającymi ale nie jestem pewien czy zdadzą egzamin. Co o tym myślicie ?

Piotrax12    2

Maty może będą dobre , ale nic nie wiadomo. Najlepiej będzie kupić fajną kabinkę i problem z głowy :D

U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

VixLovelas    0

ja nic zbytnio nie zmieniałem w c 330 ale planuje dodać tylni szperacz i z przodu 2 halogeny na kabinie ,ale dopiero gdy zmienie kabine bo mam tylko przedną szybe tą półokrągłą taką od c 328 ona bardziej chroni przed słońcem niż przed deszczem :D

Ursus1212a    0

witam czy ktoś ma zdjęcia jak wygląda nowa maska plastykowa na ciagniku

Ursus c 330 x 3
Ursus c 360
Ursus U 1212
Ursus U 914 Kupię Obciążnik na przód do C-330

nic specjalnego ta kabina. Te z Koźmina od Szyszki i Naglaka o wiele bardziej mi się podobają.

Ps. nie trzaskają Cię po du*** jak wchodzisz do środka w przeciwieństwie do tych KOJA.

>MF 6280 >< MTZ 82 >< Ursus C360 >< Ursus C330 >< Bizon Z056

Ursus1212a    0

ja zrobiłem ;

nowa kabina

nowa maska plastykowa

audio

halogeny

kogut

tylna lampa robocza

podłoga w c 330 jeszcze nie skonczona jak skoncze bendą foty

stop na dachu

przednie błotniki z tworzywa

awaryjne

itp

Ursus c 330 x 3
Ursus c 360
Ursus U 1212
Ursus U 914 Kupię Obciążnik na przód do C-330

Ja robiłem:

- tylna lampa robocza (oczywiście z osobnym włącznikiem)

- światła awaryjne

- oświetlenie wewnątrz kabiny

- lusterko wewnętrzne

- zegarek (godzina) wewnątrz kabiny

- sprężyna na cięgłach dolnych

- wieszak do ciegła centralnego.

Planuje przerobić drzwi z tych przesuwanych na otwierane na zawiasach i trochę zabudować tył kabiny

lukaskurp    7

Nasz mały ursus dostał nowe żółto zielone barwy. nowe lampy tylne od mfa wraz z uchwytami. Nową deskę rozdzielczą ze zmienioną zabudową. Nową instalację elektryczną zrobioną własnoręcznie.

Foto już wkrótce gdyż prace montażowe są na ukończeniu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez -U-R-S-U-S-
      Witam,
      mam pytanie jak można najprościej założyć, zamontować jakieś wydajne ogrzewanie kabiny do URSUS-a C-360, posiadam kabinę taką nowszą bardzo podobna do kabin produkowanych przez Naglaka.
      pozdrawiam,
      Wesołych świąt
    • Przez c330ursus
      Zamierzam kupić glebogryzarkę do mojego Ursusa C-330 tylko nie wiem ile metrów może być żeby C-330 ją pociągną i jakie zapotrzebowanie mocy na ile metrów glebogryzarki?

Takie mam na oku Która waszym zdaniem będzie najlepsza i którą uciągnie Ursus C-330

http://www.allegro.pl/item346301100_glebog...anio_slask.html

http://www.allegro.pl/item338616663_glebog...sus_zetor_.html

http://www.allegro.pl/item345489219_glebog..._90mokazja.html

I jeszcze będę potrzebował wałek przekaźnika, ponieważ jest to moja pierwsza maszyna na wałek Coś takiego będzie pasować?

http://www.allegro.pl/item344553143_walek_przekaznika.html
    • Przez martin68
      witam mam pytanie gdzie można kupić siedzenie nowe albo używane do ursusa c 330 które było robione na licencji grammera takie jak to u Pawel330
      http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-C-330-image56274.html
    • Przez Majster71
      wiecie może jakie miały kolory c-325,c-328 i pierwsze c-330 :rolleyes: jestem tu nowy.pomożecie??
    • Przez maniack1211
      Witam, mam pytanie, mam zbiornik na powietrze pod ciągnikiem, ze zbiornika idzie przewód ( rurka metalowa) do komresora ( wbudowanu orginalnie) kolo wlewu oleju do silnika ( ursus c-355) i mam pytanie czy ten kompresor pompuje cały czas CZY JAKOŚ SIE GO ZAŁAŃCZA I CZY TA BUTLA MA JKIŚ ZAWÓR ZE NP. PRZY ILUŚ ATM. WYPUSZCZA POWIETRZE CZY A JAKIEJ ZASADZIE JEST TO ROZWIAZANE, i jeszcze jedno . od butli idzie przewód do gniazda tam gdzie się wpina przyczepe ale po srdku jest rurka zagięta czy jak ten kawałek wytne i założe zwykły zbrojony wąż to wytrzyma, czy wystrzeli ten wąż.

a tu link zdjecie poglądowe i to co ? jak ktoś wie to niech napisze : http://fotofotki.pl/pliki_img/pueqbq436tve94suqqf.jpg