ArekDziedzic

jaki komputer do opryskiwacza

Polecane posty

janusz20    106

Ja bym brał BRAVO 300 droższy ale znacznie wygodniejszy i bardziej pszejrzyste menu niz w 180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroslaw123    4

Mam Brawo 180 i jest ok... Ustawiam dawkę i ją trzyma niezależnie od prędkości. Jedyne to nie pokazuje ciśnienia na wyświetlaczu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szopen    29

Bravo 400 mam od dwóch lat i zapomniałem jak się reguluje ciśnienie. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam Brawo 180 i jest ok... Ustawiam dawkę i ją trzyma niezależnie od prędkości. Jedyne to nie pokazuje ciśnienia na wyświetlaczu ....

 

To bardzo źle, że nie ma ciśnienia roboczego. Wydatek cieczy regulowany jest ciśnieniem. Im szybciej jedziesz tym ciśnienie większe i na odwrót. I tutaj musisz sobie zadać pytanie jakie najlepsze są dla Ciebie rozpylacze (niskociśnieniowe czy rozpylacze tolerujące wysokie ciśnienie) i z jakich kropli chcesz korzystać do poszczególnych zabiegów. Kontrola ciśnienia to ważna sprawa jeśli chcesz ciąć koszty poprzez zmniejszanie dawek i ilości cieczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroslaw123    4

Wszystko się zgadza... Jeśli manometr występuje na przodzie opryskiwacza to wystarczy tylko się oglądnąć :) Przecież nie da się zmienić ciśnienia i zachować ustalony wydatek l/ha i nie zwiększać prędkości ? Robiąc to przez przyciski na monitorze komputera...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wszystko się zgadza... Jeśli manometr występuje na przodzie opryskiwacza to wystarczy tylko się oglądnąć :) Przecież nie da się zmienić ciśnienia i zachować ustalony wydatek l/ha i nie zwiększać prędkości ? Robiąc to przez przyciski na monitorze komputera...

 

Nie wiem jak w Brawo ale w Amaspray+ mogę w trybie manualnym osobno ustawić wydatek i osobno ciśnienie robocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

A znacie jakiegoś elektronika do komputera z Tecnomy, rok 1983.Spawałem lance i nie rozłączyłem komputera i na polu alarm się włączył i opryskiwacz wyłączył się, i teraz cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kucharz457
      Witam  potrzebuje pomocy posiadam opryskiwacz Rau z komputerem QUANTOTRON TX 
      są tam dwie ikony nie wiem od czego, żadnej reakcji nie zauważyłem może toś posiada przy swoim  i powie od czego są czy są wogóle istotne,przydatne.

      chodzi mi o klawisze z prawej strony na dole . ten z belak i ten z opryskiwaczem(dyszlem)

    • Przez FarmerX2
      Panowie, mam rozrzutnik Deguillaume 9t i on posiada mały komputerek, z czujnikiem zliczajacym obroty wału ciągnącego łańcuchy. Jakie zastosowanie ma ten cyfrowy licznik? Na jeden kurs licznik dodaje +5 na wyświetlaczu, ma 3 przyciski, TOTAL, plus, minus. Po naciśnięciu TOTAL, liczba na wyświetlaczu zmienia się na taką, która można plusem i minusem regulować. O co tu chodzi? 

    • Przez abs100
      Panowie, stoję przed kupnem opryskiwacza ciaganego, będzie współpracować z ursusem 3512 tak żeby miał 2 tys litrów i belka min 20m. Polecicie coś dobrego do 30 tyś. Coś z zagranicy. Proszę jak można odrazu o opinię. pozdrawiam.
    • Przez BaRtEk7710
      Witam mam pytanie odnośnie sklejania zbiórnika z tworzywa sztucznego w opryskiwaczu. W tamtym roku obkleiliśmy cały dół opryskiwacz żywicą poliestrową i kawałkami waty szklanej lecz chemia przegryzła ją w paru miejscach. Czym można sklecić aby wytrzymał to trochę dłużej i czy lepiej sklecić od środka czy od zewnątrz?
    • Gość
      Przez Gość
      Gdzieś tam pocztą pantoglową zasłyszałem,że ze starego opryskiwacze polowego robią sobie bielarki do obór,ktoś takie coś skonstruował?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj