News
kucharz457

Opryskiwacz RAU komputer QUANTOTRON TX dwie ikony od czego???

Polecane posty

kucharz457    1

Witam  potrzebuje pomocy posiadam opryskiwacz Rau z komputerem QUANTOTRON TX 

są tam dwie ikony nie wiem od czego, żadnej reakcji nie zauważyłem może toś posiada przy swoim  i powie od czego są czy są wogóle istotne,przydatne.

chodzi mi o klawisze z prawej strony na dole . ten z belak i ten z opryskiwaczem(dyszlem)

20180923_205845.jpg

ten z dyszlem to sam sobie odpowiedziałeś. odpowiada za kopiowanie śladów ciągnika, skretny dyszel na hydraulice. A ta druga to pewnie od stabilizacji wymuszonej

kucharz457    1

To chyba cos nie dziala z ta  stabilizacja... bo czy tak czy tak ramiona pracuja swobodnie, a dyszel nie ma hydrauliki,  jest zawieszany na cięgłach i kopiuje slad za ciagnikiem, moze komputer byl kiedys wymieniany. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.