kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Magronowa    0

Coś czuję, że to już będzie ostatnia edycja. Pierwsza trochę ima nie wypaliła, druga już widać, że była bardziej reżyserowana, a na trzeciej się skończy, bo co jeszcze mogą wymyślić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

koleżanko bedzie oglądalność bedzie i 4 edycja, a nie zanosi sie na jakis wielki spadek ogladalności.

PS widze ze koleżanka z moich stron


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

 

popcorn kupiony?

 

 

będzie w kobiecym wydaniu? :D

 

Monika, Szymon, Zbigniew to już pewne, a pozostałą dwójkę jak obstawiacie? jak dla mnie Łukasz i Adam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

na pewno od padł ten gość ze Wszeliw koło Sochaczewa który miał tunele


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Może i znajdzie, ogólnie podoba mi się jej podejście do ludzi, albo  dobrze udaje, albo faktycznie taka jest. Zobaczymy po pierwszych rozmowach co  to będzie.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Myślicie że rolniczka znajdzie kogoś ?

moim zdaniem najlepiej wypadła ze wszystkich, czytała listy, a nie tylko na zdjecie patrzyła.

Największe rozczarowanie to Szymon niby taki pobożny chce tylko katoliczke a babtystka była ładna to ja wybrał, ta co w zakonie była powinna do niego pasowac ale grubsza wiec niw wybrał zal

inni podobnie tylko na zdjecie patrzyli


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Mi natomiast chyba najbardziej nie przypadł do gustu ten łysy pan podobny do Pazdana :D Nie chce komentowac tego ze to ze ktos jest kurierem to nie ta ma jakies tam oczy tez nie wydaje mi sie ze chlopak moze poprostu sam nie wie kogo szuka i kogo by chciał odniosłem wrazenie tez ze jest pod duzym wplywem swojej matki która jakze inaczej ma szcesliwa reke i chyba szuka bardzo fajnej synowej

Szymon tez nie jest raczej takim człowiekiem jak go przedstawiano napewno nie pochwalam zmiany decyzji co do pani babtystki która była ładna a katoliczke odzucił bo była grubsza

Monika napewno zrobiła lepsze wrazenie niz w odc pilotażowym i miała chyba naj;lepsze podejscie co do kandydatów które wybierała ze kerowała sie gównie listem a nie fotka

Rolnik  ten który ma 100ha i na odc pryskał fendtem tez zrobił całkiem fajne wrazenie ale widac ze wyglad jest dla niego wazny a z pewnoscia szuka młodszej pani od siebie

Pan po 40ce z synem wedlug mnie neutralny i zachowawczy nie chciał nic typowac wydaje sie rozwazny al tez chyba niezbyt zdecydowany no i co niektórzy pewnie sie ciesza ze nie pokazuja tylko pieknych podwóreki domów ale tez taka wies troche zaniedbana itd szczególnie niektórzy na fb dali temu wyraz ze pokazali własnie nieporzadek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Po pierwszym odcinku i tu tak cicho?

 

właśnie aż dziwne, wpadam do tematu ok 23, a tu pustki

 

na razie nie ukrywajmy pitu pitu, zobaczymy po 2 odcinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Najbardziej mnie rozśmieszyło jak wielki "katolik" po jednym liście stwierdził "że chociaż jedna do roboty chce iść"...

I był jeszcze jeden dobry tekst, tylko nie pamiętam kogo "Wegetarianka? Mięso zawsze można zacząć jeść"...

:blink:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patron26    23

moim zdaniem najlepiej wypadła ze wszystkich, czytała listy, a nie tylko na zdjecie patrzyła.

Największe rozczarowanie to Szymon niby taki pobożny chce tylko katoliczke a babtystka była ładna to ja wybrał, ta co w zakonie była powinna do niego pasowac ale grubsza wiec niw wybrał zal

inni podobnie tylko na zdjecie patrzyli

 

 wybral Ja? mowil cos ze nie bo mowil w ogloszeniu do programu ze musi byc katoliczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Myślę że temat trochę się przejadl,i dlatego mało postów.Poki co dziewczyna,i ten ostatni koleś podobny do Khaldiowa najbardziej wryli mi się w pamiec.Pierwszy przypadek pozytywnie drugi raczej negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

nie ma bardzo o czym pisać bo po wczorajszym odcinku jedyne co stało się jasne to to kto będzie uczestnikiem,a kto odpadł, za wiele na przykładzie tych kilkudziesięcio-sekundowych migawek nie udało się stwierdzić, a pisać żeby pisać, jakieś bzdety i domysły to chyba nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

 wybral Ja? mowil cos ze nie bo mowil w ogloszeniu do programu ze musi byc katoliczka

wybrał widziałem ja w zapowiedzi kolejnego odcinka


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Ale macie wielki ból d*py o tego Szymona, nawet nie wiecie co pisało w tych listach więc nie oceniajcie kogoś po kilkudziesięciosekundowej scenie, zgłoście się może wy do programu, to zobaczymy, czy też tacy cwani będziecie jak na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

gdybym to ja sie zgłosił to najpierw czytałbym listy, a na zdjecia patrzył dopiero gdy za duzo listów miałbym na tak


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Czy tylko ja mam wrażenie że rolnicy dostali mało listów??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj