Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

rafftti    2

Solidarność plemników wszyscy tylko Anka taka czy owaka. Mariusz też ma coś mocnego za uszami. Bardzo nie chciał, żeby Anka o tym mówiła. A tak z innej beczki to miło oglądać jak prawdziwi ludzie są szczęśliwi. Prawdziwe emocje. Nie to co zapyziałe romansidło z aktorami które wiadomo że się skończy hepy endem. Grzesiu jak już zagrasz w jakichś reklamach to obiecuję że nie będę przełączał na inny program :D Najlepszego Wam życzę

Meg5    347

Hmm ,a może wygrała w Lotto ...   ;)   A bajka o lekarzu to podpucha ... :D  Pisać w necie ,każdy może co chce ,pytanie tylko komu się chce to czytać i tym bardziej rozważać ile jest prawdy w prawdzie .   ;)  

TOME11    80

Ktoś dobrze poinformowany na innym portalu napisał,że ten związek się już dawno rozpadł,za przyczyną exmałżonka Anny z zawodu lekarza,który zażądał spłaty za wybudowany przez niego dom i Mariusz jak się o tym dowiedział to jako pierwszy wycofał się z tego związku.

u Ani widzę cały czas grubiutko :D

RafaKdziela    135

Szkoda mi Ani ..teraz wiadomo  dlaczego była taka wściekła na Mariusza .

Edytowano przez RafaKdziela

jaro30    10

a czy przyjęcie weselne przygotowuje(sponsoruje) producent programu bo gdzieś się ten wontek pojawiał w pierwszej edycij

Magda_86    21

W odpowiedzi na zamieszczone w magazynie "Rewia" "rewelacje", z żalem zawiadamiam, że jak dotąd nie miałam okazji być w związku lekarzem. Tym bardziej takim, który zbudowałby dla mnie dom. Gdybyście jednak takiego znali, to proszę o informację. Ja też go chętnie poznam...

lukbold    400

nie no... przekichane teraz mają... gdzie by sie nie ruszył, co by nie zrobił to od razu fotka i artykuł w brukowcu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się