kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Widzieliście dzisiejszy odcinek "Jeden z dziesięciu"?. Wśród uczestników była Katarzyna od Zbysia z pierwszej edycji. Odpadła po pierwszej serii pytań :P To akurat mnie nie zdziwiło

Edytowano przez robert123farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

W moich stronach rolniczka to ma przerąbane

to dziwne nie ma chętnego co chciałby żonkę i ha w pakiecie?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

jak taki gościu od małego nie jest nauczony na gospodarstwie to najmie sie u panny do roboty 24h? wątpie choć zdarzają się takie przypadki.. do tego zmierzły teściu, który nie da nic zrobić po swojemu i teściowa która krytykuje każdą działalnośc.... i masz dość :P zostałeś parobkiem :D

Kolega poszedł z własnych 2ha na 70. Bywa wylewny to wiem z czym to się wiąże choć wg mnie nie powinien narzekać. Żona pare razy swoich rodziców ustawiła i teraz kolega w oborze rządzi... w krótkim czasie gospodarstwo dostalo sie do pierwszej dziesiątki dostawców mleka do OSM no ale..... trza mieć wiedze i chęci żeby coś takiego zrobić na podwórku wroga (czyt teściów) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

własnie jak żonka potrafi sie rodzicom przeciwstawić i byc po stronie męza to wszystko sie uda


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Jeżeli to "mądra" żona.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

izolda to madra kobieta wiec panowie...


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

hehe musi dać ogłoszenie, że szuka małorolnego z marzeniami, które pomoże mu spełnic :P bo na moje oko nikt inny na gospodarstwo sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

Widzieliście dzisiejszy odcinek "Jeden z dziesięciu"?. Wśród uczestników była Katarzyna od Zbysia z pierwszej edycji. Odpadła po pierwszej serii pytań :P To akurat mnie nie zdziwiło

 

taaa i jeszcze poległa na pytaniu o kurach ehhh

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik90_01    5

jak taki gościu od małego nie jest nauczony na gospodarstwie to najmie sie u panny do roboty 24h? wątpie choć zdarzają się takie przypadki.. do tego zmierzły teściu, który nie da nic zrobić po swojemu i teściowa która krytykuje każdą działalnośc.... i masz dość :P zostałeś parobkiem :D

Kolega poszedł z własnych 2ha na 70. Bywa wylewny to wiem z czym to się wiąże choć wg mnie nie powinien narzekać. Żona pare razy swoich rodziców ustawiła i teraz kolega w oborze rządzi... w krótkim czasie gospodarstwo dostalo sie do pierwszej dziesiątki dostawców mleka do OSM no ale..... trza mieć wiedze i chęci żeby coś takiego zrobić na podwórku wroga (czyt teściów) :P

 

Odpisał gospodarstwo(czy jeszcze nie?), pobiera emeryturę, a dalej chce rządzić? W sumie to nie dziwi, bo znam takiego co w wieku 93 lat chciał przegonić ekipę budowlaną wynajętą przez syna do rozbiórki starej obory, oraz sprzedał obwoźnym  handlarzom kultywator. Co prawda nie używany od lat, ale jednak syn jego nie miał zamiaru go sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

kto tam formalnie jest właścicielem gospodarstwa to nie wiem... żona czy wspólnie. Ehh teraz to na moje oko kolega ma już z górki choc czasem się skarży jak np teściu mu broni w pole wyjechać bo... po deszczu błoto, poślizg, szkoda paliwa i takie tam a nawet nie był sprawdzić jakie faktycznie są warunki.... zresztą na piasku nowa Puma w nosie ma jakie warunki i tak da rade :P wg mnie to juz są pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

Kurcze przegapiłam Kasię, ale znjade może na YT.

Panowie strasznie demonizujecie. Myślicie stereotypowo, a tak naprawdę każdy przypadek jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

 miesiąc temu była u Jaworowicz.... zresztą w tym temacie o tym pisali... psychiczna jest i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Dokładnie czytam o Mariuszu na fejsie to ma szczęście ,że ta Ania go zostawiła .Dopiero by biadolił ,jak by razem zostali .Co ludzie piszą o  Ani to się w głowie nie mieści .Najlepsze jest to ,ze dom jej jakiś lekarz zafundował i tak dostał kopa w    D   haha .Kogo ta telewizja bierze do programu RSZ czy oni nie mogą zasięgnąć jeżyka na temat kandydatek ,czy kandydatów .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jaką  masz pewność,że to prawda ,co piszą ludzie w internecie ,na temat Anki czy kogokolwiek ? 

  Zresztą w  TV  normalności nie zobaczysz ,bo marna oglądalność by była ,no i takiej dyskusji by nie było , jak jest tu teraz ,czy w ogóle w internecie .  ;)

 TVP wie co robi . B)  

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Tak wiem ,że w TV show jest na pierwszym miejscu .Oczywiście ,że wierzę ,że Ani ten dom zafundował ten lekarz przecież od dawna o tym trąbią .Za co ta biedula ,by taki pałac sobie wystawiła ,,,no chyba nie za te jajka od kur ;-)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Solidarność plemników wszyscy tylko Anka taka czy owaka. Mariusz też ma coś mocnego za uszami. Bardzo nie chciał, żeby Anka o tym mówiła. A tak z innej beczki to miło oglądać jak prawdziwi ludzie są szczęśliwi. Prawdziwe emocje. Nie to co zapyziałe romansidło z aktorami które wiadomo że się skończy hepy endem. Grzesiu jak już zagrasz w jakichś reklamach to obiecuję że nie będę przełączał na inny program :D Najlepszego Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hmm ,a może wygrała w Lotto ...   ;)   A bajka o lekarzu to podpucha ... :D  Pisać w necie ,każdy może co chce ,pytanie tylko komu się chce to czytać i tym bardziej rozważać ile jest prawdy w prawdzie .   ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

 

Ktoś dobrze poinformowany na innym portalu napisał,że ten związek się już dawno rozpadł,za przyczyną exmałżonka Anny z zawodu lekarza,który zażądał spłaty za wybudowany przez niego dom i Mariusz jak się o tym dowiedział to jako pierwszy wycofał się z tego związku.

u Ani widzę cały czas grubiutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Szkoda mi Ani ..teraz wiadomo  dlaczego była taka wściekła na Mariusza .

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj