Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

marko-kolo    709
Napisano (edytowany)
9 minut temu, grego napisał:

 

Ty marko nim zawsze byłes to nawet nie pytam xD

Zmartwie cie chlopie bo ja nigdy nie iteresowalem sie podrywem na forum w jakielkowiek formie ...nawet dla zartow 

Wiec moja nieposzlakowana moralnosc jest nie do podważenia ...wiec sie nie sil na blazna bo nic nie wskorasz 

Co do tej pani to fakty sa jakie sa i tego nie przeskoczysz zebys pekl i nie wiem co zmyslil .....toniecie razem w gieeee ktore robicie i to sie bedzie ciagnac i tyle 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Akurat Ciebie miałem za ostatniego, który by się silił na jakikolwiek podryw xD, Nie o tym pisałem bohaterze ty nasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, grego napisał:

Nie no wierzymy w twoją wilkość i mozliwości ;), tylko widzisz jak ktoś czyta te wszystkie tamaty to wychodzi, że tylko wy się jej czepiacie? Więc na kogo wychodzisz?

My nie mamy nic do ukrycia i wytykamy publicznie jej błędy by się opanowała i przestała nóż w plecy wbijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

Oho, czyli robicie to wszystko dla niej? No patrz, jacy dobrzy koledzy xD

 

Serio, ale już chyba jesteś przewrażliwiony, no miała tu swoje wojenki jak wielu innych... i co z tego?

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

Akurat szkoda fajnych ludzi na ktorych sie zasadzila ...ale widze zes za tepy zeby to pojac 

Wiec zero litosci dla tej panii i  jej przydupasa ^_^

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Tępy to Ciebie akurat może robił i świat musi z takim brzemieniem teraz żyć...

Jasne, bo inni nigdy nic do niej nie mieli, zawsze czyści zawsze prawi...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

Wiem,wiem grego ciezko ci ze tu jestem ale bedziesz musial wytrzymac :D..

Nikt tu nie jest czysty ani prawy ale wszystko ma  swoje granice i tyle ...

Kierowanie sie tylko  zemsta i zazdroscia bo ktos jest madrzejszy i fajniejszy jest przykre i trzeba z tym skonczyc 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

jakby co bede tu zagladal, chcecie dyskutowac to dyskutujcie, ale teksty na poziomie budki z piwem zostawcie sobie na inna okazje, no chyba ze zbieracie punkty jak na stacji czy w biedronce, to zapraszam nawet po odbiór nagrody :D 


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Oj tam punkty sie przydadza ^_^...jakos glupio mi bylo z jednym ¬¬....wiec sie nie obrazam :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Oo, co tam marko deszcz pada u Ciebie nie? xD

 

marko? Ty tu piszesz o jakiś granicach i rozsądku? O niszczeniu ludzi? Haha, czegoś się tam nacpał chłopie ? Przeciez ty niczym innym ty się tu od lat nie zajmujesz... Nie sil się na taką powage, bo twoich ustach to brzmi jak dobry żart...

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Co tam grego najpierw prowokacja a potem raporcik ?:D....hmm no zem sie poplakal :D

 

 

  • Like 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

Rozczaruje Cie śmieszku ;)

 

Szczerze to nawet nie wiem gdzie, jak i komu się tu cokolwiek zgłasza xD. Ty bys mnie pewno podszkolił co? ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

Pewnie ...raportuje każdy twoj  post :D...

Jasne ....grego no naprawde wybacz , czyli w zasadzie  potwierdzasz to co pisalem wyrzej :D

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

W twą szczerość nie śmiem nawet wątpić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

No to fajnie ze choc to sie wyjasnilo ¬¬

A tak wracajac do tematu to co tam u ciebie slychac ?  Zaslubiny byly czy wciąż sie opierasz ? Pisz grego , toc to tenat stworzony dla osob w zwiazkach ....

No nie mow tylko ze zawiodles obietnice ktore skladales ?....dales sie okiełznać ? 

Edytowano przez marko-kolo
  • Haha 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

A co to tak zmieniasz nagle temat? O.o

Zabrakło juz tobie i Seanowi wyzwisk i insynuacji o pewnej dziewczynie, która tu nawet nie pisze? Przecież juz ustaliliści we dwóch, że to będzie temat od jechaniu po niej... i teraz nagle co wycofka? Brak weny? No co ty, dawajcie dalej, do wieczora jeszcze daleko, a klawiatura przyjmie wszystko, nawet najgorsze wyzwiska, smiało ;)

 

Edit

Temat o pewnej dziewczynie, a ty piszesz o kimś innym? Toż to ban jak nic  ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
Napisano (edytowany)
4 godziny temu, grego napisał:

No pewno dalej o pewnej Panie :D.

No i masz xD

Powiem wam coś w tajemnicy....Zdajecie sobie sprawe jak to wygląda? Już w każdym poście piszecie o pewnej pani, wymieniacie ją przez wszystkie przypadki, z bezsilności grozicie, śmiejecie się, płaczecie, pewno budzicie sie już mokrzy po nocach na samą mysl o niej xD. Kuriozalne jest to, że ona tu nie pisze od miesięcy! :D Pewno ma niezły ubaw czytajac jakich d... niektórzy z siebie tu juz robią, i w jaki już są stanie xD

Skoro uważacie, że jest tak dobra w tej całej waszej wymyslonej konspiracji to przynajmniej byście się nie ośmieszali i nie s...i  juz tak po spodniach tylko zachowali przynajmniej jakies pozory. :D. Ludzie z zewnątrz czytając ten temat śmieją się co ta dziewczyna z wami zrobiła nic nie robiąc xDxD.

Co to tutaj takie wrzaski ? Na pół forum was słychać :D

Co to za kuriozum ? Nie pisze od dawna a czyta cały czas :D

Czy ten licznik czasu tutaj dobrze działa ? Chyba się popsuł bo pokazuje , że dzisiaj posta dodałem a od 15 maja na forum nie wchodzę . Trzeba ten czas Azerbejdżański w problemach technicznych zgłosić ;)

Jak widać  Ansja potrafi nawet czasoprzestrzeń oszukać , ona to ma dar przekonywania :D:D

 

 

Odnośnie DNG bo coś tam znacznie pokrecisles , nie napisałem, że kogokolwiek za.je.ie tylko  ,że życzę mu czego życzę , za to co zrobił ... 

Potrzebny screen ?  ;)

Edytowano przez withanight
Dopisuje

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
@marko Ja Ciebie szukał i nie mógł Cie znaleźć a Ty się tu schowales. Pogadamy trochę bo czuję się nadal nie doceniony:) pozdro dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Ten dalej - "nie rozklejaj się" . Stała nuta :D, KTO gO TAK SKRZYWDZIŁ , ŻE TAK SIĘ ZA nIM TO CIĄGNIE ? No kliniczne objawy złego dotyku ! O.o

No i pomyśleć - jak łatwo z człowieka zrobić takie coś O.o . Może jeszcze jest nadzieja , może niech Ktoś tego sfrustrowanego , zapłakanego chłopczyka skontaktuje z jakimś specjalistą ? on  wiele nie potrzebuje . Wystarczy dobry weterynarz . marko kolo , będziemy wszyscy trzymać za ciebie kciuki . Kto wie, może i problem nocnego moczenia ci przejdzie ?:(

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
Bananami rzucają.:) Uciekam z tego tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Cytat

Odnośnie DNG bo coś tam znacznie pokrecisles , nie napisałem, że kogokolwiek za.je.ie tylko  ,że życzę mu czego życzę , za to co zrobił ... 

Już nawet zrobili o tym film - "Życzenie śmierci" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, grego napisał:

A co to tak zmieniasz nagle temat? O.o

Zabrakło juz tobie i Seanowi wyzwisk i insynuacji o pewnej dziewczynie, która tu nawet nie pisze? Przecież juz ustaliliści we dwóch, że to będzie temat od jechaniu po niej... i teraz nagle co wycofka? Brak weny? No co ty, dawajcie dalej, do wieczora jeszcze daleko, a klawiatura przyjmie wszystko, nawet najgorsze wyzwiska, smiało ;)

 

Edit

Temat o pewnej dziewczynie, a ty piszesz o kimś innym? Toż to ban jak nic  ;)

nie no grego  nic nie rozumiesz ale juz ci tłumacze ....chodzi po prostu o weryfikacje  pewnych plotek które ta pani sama rozsiała na twoj temat 

ot sie rozeszło po forum sam wiesz jak :D...nie wiem jak było ale ciekawe jaka jest prawda ,wiec pytam ;)

jakie zmienianie tematu ? cos nie pykło coś się rozpadło czy jak ? grego no nie udawaj samotnego gracza :D

tyle co ty mi nawyzywał to daruj te prowokacje i się nie ośmieszaj  że ja tu komuś wyzywam ...piszemy o faktach i tyle i tego nie przeskoczysz 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Sie tłumacz znalazł , Ty nie tłumacz , tylko się zastanów dlaczego twojego bełkotu Większość na AF nie potrafi pojąć ?

Co się po forum rozeszło to wszyscy wiedzą , fajnie by było gdybyś i tY w końcu pojął .:tw_blush:

Aaa , i byłbym zapomniał . Wikary kazał cIĘ pozdrowić niewierny .:ph34r:

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 a niby po co by miała pojmować toć pisze do konkretnej osoby ...skumasz ty kiedykolwiek to czy nie ? 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Cytat

i się nie ośmieszaj  że ja tu komuś wyzywam ...piszemy o faktach i tyle i tego nie przeskoczysz 

No teraz to żeś pojechał po bandzie, że nawet własna matka Ci nie poznała xD. Mówisz zetorki, że on tak przeżywa traumę molestowania przez księdza? -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj