Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

grego    385
Napisano (edytowany)

Ok, to może inaczej skoro oskarżacie Anię niemal o jakieś zbrodnie przeciw ludzkości zawarte na jej PW, grożąc przy tym swoimi jej i mi to może niech ktoś bezstronny to przejrzy? Może sam Jacek by się zainteresował w sumie dość istotnym tematem? Nasze i wasze ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

nie no grego przecież ciebie to interesuje tylko jak jakaś mężatka przyprawiła rogi bo pisze z innymi facetami 

a jak ta pani robi to samo to już oskarżacie o zbrodnie ? hehe ...no naprawdę ciekawe 

chcesz na pw to dostarczę ci co trzeba na poparcie że jesteście hipokrytami ...i nie chodzi tu o pisanie ze mną bo to pewnie przeczytałeś ;)

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
2 godziny temu, grego napisał:

 

:ph34r: o rany, z tą błyskotliwoscia to żeś ostro pocisnął with... xD

Najpierw bylem Piotrisiem , któremu baba sprzed ołtarza uciekła , później zostałem gejem , następnie znowu jestem kim innym  :D i znowu kobieciarzem

 

 

Strzelacie , strzelacie ale ciągle niecelnie :D Amunicji zaczyna brakować ?

 

Tak to jest jak się tematy bez dowodów zaczyna poruszać :D

Dobrze , że są mądrzejsi od Twojej kobity :D


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

Marko jeszcze nie zauważyłaś , że Cię dzisiaj zlewam? I po co się starasz pisać te swoje mądrości? Ale masz rację mnie w ogóle jakaś mężatka w sumie tu nie interesuje. Ale pozartowac przecież nie zaszkodzi dajmy na to z plotek? Może by się znalazło paru chojraków co by zwyzywali i ją od tępaków tak jak przed chwilą inną dziewczynę czy wprost nazwali rzecz po imieniu? Tak ze 3 strony takich kpin? Toż to przecież nic szkodliwego ;)

Cytat

Najpierw bylem Piotrisiem , któremu baba sprzed ołtarza uciekła , później zostałem gejem , następnie znowu jestem kim innym  :D i znowu kobieciarzem

Kobieciarzem? Buahaha, nie no z tą twoją panią to w sensie, że na jej smyczy jesteś, ot taki pudelek;), a reszta się nie wyklucza nawzajem przecież, takie czasy :ph34r:. Widzisz, jakbyś był w tych sprawach obcykany to byś nie miał wątpliwości skad się biorą dzieci, bo powiem ci wprost, że przez internet to o nie trudno... :ph34r:

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
27 minut temu, grego napisał:

Marko jeszcze nie zauważyłaś , że Cię dzisiaj zlewam? I po co się starasz pisać te swoje mądrości? Ale masz rację mnie w ogóle jakaś mężatka w sumie tu nie interesuje. Ale pozartowac przecież nie zaszkodzi dajmy na to z plotek? Może by się znalazło paru chojraków co by zwyzywali i ją od tępaków tak jak przed chwilą inną dziewczynę czy wprost nazwali rzecz po imieniu? Tak ze 3 strony takich kpin? Toż to przecież nic szkodliwego ;)

Kobieciarzem? Buahaha, nie no z tą twoją panią to w sensie, że na jej smyczy jesteś, ot taki pudelek;), a reszta się nie wyklucza nawzajem przecież, takie czasy :ph34r:. Widzisz, jakbyś był w tych sprawach obcykany to byś nie miał wątpliwości skad się biorą dzieci, bo powiem ci wprost, że przez internet to o nie trudno... :ph34r:

Dostałeś  dzbanie jeden dowód , dostaniesz i drugi i ciekawe co wtedy powiesz i czy nadal będzie Ci tak wesoło :D

poczekaj kilka dni ;)

Zebyś Ty miał aby pokrycie na to co tu wypisujesz :D bo ja Ciebie zaskocze i to jesszcze  nie raz , zresztą nie tylko ja ;)

Zobaczysz jakim głupkiem się wtedy staniesz w oczach wszystkich tu zgromadzonych , tylko czy jeszcze większym się da ? :D


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
21 godzin temu, artur125 napisał:

Sean nie wracaj do tematu, mi te wyzwiska pewna dziewczyna pokazywała, trochę żałosne;)

teraz, to likwidujemy schronisko kundli:D

Ojojoj , to gdzie tY się teraz podziejesz ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, zetorki12 napisał:

Ojojoj , to gdzie tY się teraz podziejesz ?:(

Zetorku kompletnie nie wiesz o co chodzi a głos zabierasz bo kogoś tam nie lubisz :) Nie bronie Ci ale pojęcia nie masz o co sie w tym emacie rozchodzi :) ale nie dlugo poniedziałek  , znowu wszystko zniknie . ;)

Edytowano przez withanight
Błąd

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
6 minut temu, withanight napisał:

Zobaczysz jakim głupkiem się wtedy staniesz w oczach wszystkich tu zgromadzonych , tylko czy jeszcze większym się da ? :D

Nie da się -_-, Ciebie nie przebije nikt... Jakie dowody, toz my tu sobie jedynie plotkujemy niewinnie ;)
 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiem świetnie , Tylko to co miałem na priv zachowałem dla siebie , Jak nie lubie to nie ukrywam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
36 minut temu, grego napisał:

Marko jeszcze nie zauważyłaś , że Cię dzisiaj zlewam? I  

 widzisz chce ci pomóc zrozumieć jakiego barana z siebie robisz i tyle ...niczego nie trzeba przeglądać i ujawniać bo połowa af to przeglądnęła bo to krąży na pw 

jedynym co tego jeszcze nie czytał jesteś ty  ...:D  wiec wbijaj się podzielę skoro ze mną się podzielili :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niech mi ktoś wytłumaczy (bo ja taki nie w temacie) Dlaczego żaden moderator nie reaguje i nie wypierdzieli tego tematu w kosmos , razem z naczelnym frustratem tego forum , doświadczonym przez los . Wystarczy z grubsza przeczytać i zobaczyć u kogo nie wszyscy w domu . :ph34r::ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
18 minut temu, grego napisał:

Nie da się -_-, Ciebie nie przebije nikt... Jakie dowody, toz my tu sobie jedynie plotkujemy niewinnie ;)
 

Szkoda , że to tylko Twoje zdanie :D


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54
2 godziny temu, grego napisał:

Rany dziewczyno ile ty masz lat? 12, 15? I co tam słychać u MEG bo masz z nią świetny kontakt ponoć ;)

 

@ sean oj Sean ale ty się już pograzasz,  serio nie poznaje ciebie i daruj sobie te żałosne wywody i tlumaczenia. Razem z marko tu zaczęliście straszyć co tam na mnie macie, wiec wklej te screeny, a nie będziesz ty pier... I odwracał kota ogonem jak jakiś malolat...

Jaki szantaz chlopie? Ot zwyczajnie się ponabijamy jak to jakas mężatka przyprawiła rogi mężowi ;) . Przecież ja tam żadnych PW nie mam ;). 

Mam 3 latka,3 i pół głową sięgam ponad stół :D

Haha pewnie świetnie, za tydzień lecimy razem na Bora Bora. Chcesz sie dołączyć? :D

Ps. Masz tak niadekwatne do rzeczywistości info,że szok i niedowierzanie :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
38 minut temu, zetorki12 napisał:

Niech mi ktoś wytłumaczy (bo ja taki nie w temacie) Dlaczego żaden moderator nie reaguje i nie wypierdzieli tego tematu w kosmos , razem z naczelnym frustratem tego forum , doświadczonym przez los . Wystarczy z grubsza przeczytać i zobaczyć u kogo nie wszyscy w domu . :ph34r::ph34r:

Zetorku to i tak nic nie da bo przeniesiemy się do innego tematu, jak nas wywalą założymy nowe konta.    :)

2 godziny temu, grego napisał:

Rany dziewczyno ile ty masz lat? 12, 15? I co tam słychać u MEG bo masz z nią świetny kontakt ponoć ;)

 

@ sean oj Sean ale ty się już pograzasz,  serio nie poznaje ciebie i daruj sobie te żałosne wywody i tlumaczenia. Razem z marko tu zaczęliście straszyć co tam na mnie macie, wiec wklej te screeny, a nie będziesz ty pier... I odwracał kota ogonem jak jakiś malolat...

Jaki szantaz chlopie? Ot zwyczajnie się ponabijamy jak to jakas mężatka przyprawiła rogi mężowi ;) . Przecież ja tam żadnych PW nie mam ;). 

Ale nie zajmujmy się czyjąś mężatką i co ona tam robi w realu, rozmawiamy czego Twoja pani robić nie powinna na forum, bo szkodzi wielu osobom, a Ty próbujesz zejść na inny tor, weź ją uspokój a problem zniknie, o ile dasz rady jeszcze nad nią zapanować, bo zawsze powtarzała że swojemu facetowi spuści ostry łomot  :P  Także pokaż że panujesz nad nią i zrób jakiś porządek.   :)

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiem , wiem ... . B| Trzym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

o zetorek znowu udaje że coś wie :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Spoko , spoko . "WIEM ŻE NIC NIE WIEM " . tY i tak nie zrozumiesz co napisałem ... B|

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
49 minut temu, zetorki12 napisał:

Niech mi ktoś wytłumaczy (bo ja taki nie w temacie) Dlaczego żaden moderator nie reaguje i nie wypierdzieli tego tematu w kosmos , razem z naczelnym frustratem tego forum , doświadczonym przez los . Wystarczy z grubsza przeczytać i zobaczyć u kogo nie wszyscy w domu . :ph34r::ph34r:

Bo jest weekend ?  ;) Wolne . 


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  zlewają po prostu natrętnego  kapusia ...nie jest w centrum uwagi  to będzie wywalał w kosmos  

zara tu całe af pozamiata swoim krótkim psim  ogonkiem :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Pax . cIEBIE  też na pewno ktoś kocha . :D

Wrzodów dostaniesz jak tak będziesz przeżywał . Spójrz na to z odległości przynajmniej Marsa i pokaż gdzie tY . Nie wysilaj się tak . Za 100 iat i tak nikt o tym nie będzie pamiętał . :D

Pozdrów plebana .

 tY , a tak z ciekawości . - Takie coś jak tY , co robisz w Boże Ciało ? Chodzisz na procesję . żeby sąsiedi nie gadali  , czy zdobywasz się na szczerość i manifestujesz swoją inność i niezależność .?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

masz reku w pobliżu jakiego lekarza ? ...bo ja ci nie pomogę :D 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 A teraz bez nerwów i po Polsku napisz . Oddychaj głęboko ...-_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

dobra zetorki jesteś tak nudny i natrętny ze nie mam wyjścia i  skorzystam z opcji ignoruj ...żegnam kundelku ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

No wiadomo . Zawsze to jakaś forma białej flagi B| . To co tam z tym Bożym Ciałem u takiego frustrata ? Potrafisz napisać jaki jesteś de best ? :D

Tak właśnie wygląda tWOJE życie . Jeden wielki pozer . Udaje luzaka , ale tak aby sąsiad nie zauważył . Tfu ty ....

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029
4 godziny temu, grego napisał:

O.o No tak, dziś nie piątek.... :ph34r:

 

Po temu, abys ty w końcu wyciągnał wniosek i paru innych g....ołąbków, że są pewne granice na publicznym... Myslisz, że mi się chce pisac z takim marko czy tobą? Chociaż Tobie tobie to niedawno coś odwaliło..., a może od zawsze chciałes dołączyc do "elity" i sie świetnie z tym kryłeś?

 

Edit.

I nie popadaj w syndrom wielkości jak marko... pare osób tu piszących od lat i niszczących nowych to jeszcze nie całe forum... Poprostu żeście się tu tak dobrali i zabunkrowali ;). No powedz ile osób tu nowych jest? Ilu żeście odstrzelili bo wam nie leżeli?

Edit

Mam zacząć na prawde szydzić przez kolejne trzy strony o jakies tam mężatce coś się...?  Czy kończymy pewne sprawy? Zrozumiałeś w końcu coś czy dalej nic?

 

 

Grego ładnie to nazwałeś ,Elita ,do której Ty nigdy nie dołączysz ,a i twoja pani słusznie na początku była wykluczona ,,w tych tematach jest selekcja ,albo podporządkowujesz sie zasadą albo wypad z tematu ,ale widać nie wszyscy sie moga z tym pogodzić ,

nie pisz o elicie bo w d*pie jesteś i gówno widziałeś a jeszcze mniej wiesz

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj