Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dmoszku2245

Renault R7464

Polecane posty

Dmoszku2245    0

Witam wszystkich! Posiadam Renówke R7464 i mam do Was dwa pytania. Za odpowiedzi z gory dziekuje! qcg4.jpg

Moje pierwsze pytanie dotyczy poziomu oleju w skrzyni, czy te dwie sruby są do sprawdzenia poziomu oleju?? vmk1.jpg

Drugie Pytanie, do czego słuzy ta dzwignia?? 1xaa.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Dmoszku2245    0

Własnie o to chodzi ze w korku nie ma bagnetu i wyglada na to ze nie było. Wydaje mi sie ze musi gdzies byc korek przelewowy. Hmm tylko gdzie.. ?

PIOTREK79    1

ja spotkalem sie z taka miarka w reni ale moze byc cos inaczej jutro zerkne to zobaczymy co i jak mamy na placu kilka sztuk reno

PIOTREK79    1

to powinien byc ten korek jak napisali koledzy z forum. a ile wchodzi litrow to juz dokladnie zmiezysz wlewajac nowy olej

Renault85-15TX    169

Kolego poszukaj na stronie FUSCH-a to się dowiesz ile litrów wchodzi. Tam mają specjalny dział i pisze ile jest litrów i jaki olej trzeba lać. Tylko znajdź swój model ciągnika.

Vixa balet :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez 3060mm
      Proszę o pomoc, jaki można założyć zamiennik.
      Ktoś kiedys pisał, że od DAFa nadaje się ???

Do MF 3060
    • Przez lukasz0920
      Witam jakis rok temu kupilem mf 3085 i nic sie z nim nie dzialo. Tak na wiosne np. jak jechalem 1 A to nangle się przełancza na D a reszta (ABC) mrugaja Gdy przełanczam na inne to brak reakcji.Zeby to naprawic to wystarczy odkręcić kleme od akumulatora i przykręcić po chwili przystko wraca do porządku.Na wiosne kilka razy tak się zdarzyło od tego czasu zrobilem jakies 400 mth i nic sie nie dzialo a teraz na jesien zaczeło znowu się to robić.Nieraz odkręcenie klem odrazy nic niedawalo itp. Niewiem czemu tak się dzieje ale przypuszczam że mam za mały akumulator i sie to zawiesza. Akumulator jaki byl przynim to jest bardzo mały np. przy pelnym oswietleniu sie żarzy lampka od ładowania.na akumulatorze niepisze jaki mocny. A jaki akumulator byłby najleprzy do tego modelu,jeśli akumulator ma wine.prosze o pomoc
    • Przez 828
      Witam mam problem ze skrzynią biegów.Na biegach B jedzie 100m.i się zatrzyma samoczynnie.Jaka może być przyczyna tego problemu
    • Przez Cineek
      Witam, zakupiłem niedawno MF 6180, i dziś podczas pracy, jak silnik już się dobrze rozgrzał, zdawało mi się jakby sprzęgło ciągło, nie szło włączyć czasami biegu, a jak już się właczył to mimo tego że trzymałem noge na sprzęgle ciągnik ruszał pomału. Co może być przyczyną no i jak to naprawić? Chciałbym najpierw może sprzęgło podciągnąć i zobaczyć co z nim, ale jak tam się dostać? Pozdrawiam i liczę na szybkie odpowiedzi, bo praca czeka na niego.
    • Przez erni16pl
      Jak w temacie mam problem z ciągnikiem MF 3080 głośno wyje skrzynia. Niewiem jaka jest tego przyczyna, i jak to naprawić? proszę o pilne odpowiedzi kto miał z tym doczynienia. wyczytałem coś o jakiśch łożyskach igiełkowych ale niewiwm jak je sprawdzić i gdzie się znajdują

skrzynia power shift 32x32 bez komputera zaczyna wyć jak się rusza pod wpływem obrotów i wyje coraz głośniej

z góry dzięki