Skocz do zawartości
JanG

Ustawienie wentylatora do siania rzepaku.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JanG    0

Kupiłem siewnik Focus 1000/4 i nie wiem jak ustawić wentylator do siania rzepaku.

Prosze o pomoc.

tomek73    195

Ja na rękę ustawiam, żeby nasiona ładnie leciały, nie za silno uderzały w rękę. na ciągniku zmniejszam ilość oleju.

On nie ma żadnej skali ani manometru, ale może w tym roku założę jakiś manometr.Muwili że ma mieć 3 bary ale przy zbożach, do rzepaku z 1 starczy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez benek79
      Witam. Po ile płaca lub beda płacic za rzepak w sezonie 2008.
      Ja sprzedaje do ZT kruszwica ale ceny jeszcze nie podali,bedzie pewnie za pare dni.
    • Przez machony
      Witam wszystkich mam takie pytanie do użytkowników claasa compact 30.Bo własnie na byłem do siebie na gospodarstwo takie małe cudo a więc moje pytanie brzmi jak dokładnie ustawić claas podczas koszenia zboża ?? (gdzie co do czego służy ) bo w mojej okolicy żądnego takiego claas nikt nie posiada proszę o odpowiedz i sory za nie fachowe pismo pozdrawiam
    • Przez rolnik_w_dolinie
      Mam pytanie jak ustalić do danego modelu szczeline do danego zboża (pszenica,jęczmień,owies) na którym oczku młócicie te zboża
      Dołączam zdjęcie chodzi mi dokładnie o tą dźwignie
    • Przez PaweBokiniec
      witam mam problem z sianiem rzepaku moim poznaniakiem ponieważ rzepak chyba za głeboko idzie i schodzi takimi łatami jak go dobrze ustawić krok po kroku proszę o pomoc