masseyf12

stuki w silniku ursus 5314

Polecane posty

mz150    0

ja mam taki problem z ursusem 1224 że jak zimny to chodzi normalnie a jasie nagrzeje to coś stuka w silniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masseyf12    54

No ja miałem taki sam problem, a robiłeś kapitalke czy coś w silniku i po tym zaczął ci stukać? Czy z biegiem czasu pojawił się ten problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mz150    0

nic nie ruszałem z biegiem czasu pojawił się ten problem jeżdżę inic sie nie dzieje tylko coś stuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masseyf12    54

Nie wiem co może być to w twoim przypadku, odkręć głowicę i zobacz na tuleje (czy nie są porysowane).Mogły by być luźne przeciwagi na wale korbowy ( ale to odpada bo by stukało ciągle), A ile mtg ma już ten 1224?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolsick    5

Witam pisze w tym temacie ponieważ nichce zakladać nowego ! Wie ktoś może gdzie moge dostać części do ursusa 5314 chodzi mi o przednie koło a dokladniej o tą obudowę napędu gdzie chodza koła zębate ! Szukałem u siebie nigdzie niema w agromach mowią że nieprodukuja już nowych!! Proszę jakies informacje bo bez napędu zasłaby troszke jest;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolsick    5

chyba bardziej sie nieda niewiem jak sie to nazywa nie jestem mocny wtych sprawach niemam katalogu ale opisalem dokladnie jak ktos widzial taiego ursusa bedzie wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Wpisuj w gogle numery katalogowe i wejdź w grafikę i ukaże się : 3426954M1 3426730M1 3426639M1 3426853M1 3426870M1

Pewnie jeździłeś bez oleju w zwornicach planetarnych i koło zablokowało ?

Jeżeli ci też potrzebne numery uszczelniaczy piasty koła i łożyska to pisz

Polecam sklepy http://sklep.techrol...ups/category/15

http://www.hurtownia...-do-ciągnika-mf

http://www.korurs.pl/katalog/mf-i-pochodne/os-przednia-i-uklad-kierowniczy

Edytowano przez JANCZAK1176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolsick    5

dzięki janczak ale te częsći co podales sa dostepne u mnie ! koła niezablokowalo ;/ tylko sie zebatki posypaly ale mam wszystko do srodka zebatki łożyska itp chodzi mi o ta obudowe 'zwornicach planetarnych ' chyba tak sie to nazywa jak napisales mozesz podrzucic numer tego bo na tych stronach niemoge znalezc będe wdzięczny kurde no niewiem jak sie to nazywa ciągnik kuiony od nowego i katalogu niedali ;/ chodzi o ta obudowe co olej w niej chodzi i zębatki jezeli wiesz podrzuc linka albo numer katalogowy te numery co podales to częsci do srodka a mi chodzi o obudowe!1 masz tu link do zdjęcia jest pokazane co !!!http://www47.zippyshare.com/v/89758853/file.html

Edytowano przez Bolsick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus-5314    74

Witam. Jestem nowy no forum i propo tematu chciałbym zapytać jakie termostat był montowany w tych ursusach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolsick    5

janczak dzoeki ze probujesz pomoc ale to nie to ;( to czarne co na zdjeciu jest zewnetrzne nie to co w srodku !! nawet w sklepach ursusa niemaja dojsc do tego mowia ze nieprodukuja ;/ juz kilka miesiecy szukam;/ inic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek199321    11

powiedz skąd jesteś i który to numer części na obrazku zamieszczonym powyżej


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolsick    5

Jestem z podlaskiego okolice bialegostoku chodzi o częśc numer 7 jeżeli wiecie gdzie niedaleko można ją dostać bede wdzieczny!! Dzięi Janczak ! Jeszcze ojca spytam czy tylko tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek199321    11

pytaj się w sklepie o piastę przedniego napędu, zadzwoń do techrolu i się ich zapytaj czy nie mają bo niby jest do ursusa 6014 ale może być taka sama w zależności od osi jaką masz


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Jeśli ta obudowa zwolnicy/piasta jest pęknięta, to faktycznie musisz ją wymienić, ale jak piszesz, że zęby Ci poleciały, to powinieneś wymienić element nr 22 (na rysunku) i pewnie nr 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolsick    5

tak element nr 22 owszem ale numer 12 jest w porzadku to tylko obudowa nic sie jej niestalo!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolsick    5

jak profesjonalnie nazywa sie część do ktorej wchodza częsci numer 3 i 4 czyżby POCHWA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolsick    5

Witam koncze skladać przedni napęd i mam pytanie co to za częsć (numer 16 na obrazku )    chodzi o ursusa 5314 pytam bo nieposiadam katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj