kawa

Case MX- Kody błędów

Polecane posty

witam mam case mx 100 i od kupna od handlarza wyswietla sie błąd 0 5 nie dziala wogle podnosnik jakims sposobem jak przekreci sie wieksze kółko i pociagnie dzwignie od hydrauliki to podnosi i jest to troche uciazliwe tak sam jak sie robi kalibracje reversu bo strasznie szarpie do przodu i do tyłu boje sie zeby cos sie w skrzyni nie popsuło pozdrawiam 

Edytowano przez Szymon249111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewy410    15

Witam dzisjaj po odpaleniu case 110 MX podczas przełączenia reversu  mryga N  nie mogę wcale ruszyc na wyswietlaczu pojawia się 8 co to za błąd i jaka  przyczyna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gacek86    0

Błąd ż wyświetlacza tyczy się tylko podnośnika. Co do N to może być niesprawny czujnik w siedzeniu. Chyba ze tylko do tyłu albo do przodu nie chce jechać to może być cewka bądź cały elektrozawor winny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewy410    15

Ponawiam pytanie w case mx 110 jak chce ruszyc wyswietla się N co mam sprawdzić i gdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115
Napisano (edytowany)

Niskie napięcie w instalacji elektrycznej, uszkodzona cewaka lub cały elektrozawór, odłączony lub uszkodzony czujnik w siedzeniu, uszkodzony czujnik od blokady jazdy do tyłu na 4 biegu ( w przypadku jak nie chce jechac tylko do tyłu) problem z dzwignia rewersu.

rewersu sie nie kalibruje, od szarpania sie nic nie uszkodzi. Ten typ tak ma.

Edytowano przez Ziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewy410    15
Dnia 31.05.2021 o 12:01, Ziel napisał:

Niskie napięcie w instalacji elektrycznej, uszkodzona cewaka lub cały elektrozawór, odłączony lub uszkodzony czujnik w siedzeniu, uszkodzony czujnik od blokady jazdy do tyłu na 4 biegu ( w przypadku jak nie chce jechac tylko do tyłu) problem z dzwignia rewersu.

rewersu sie nie kalibruje, od szarpania sie nic nie uszkodzi. Ten typ tak ma.

Panowie cały czas nie chce mi ruszyć mruga N dzisiaj po sprawdzeniu czujnika jazdy nic nie pokazuje tak jak by był walnięty czy może być ta przyczyną mrygającej N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Sprawdz bezpieczniki, w tym ciagniku rewers jest jak budowa cepa dzwignia steruje tylko pradem na ktora cewke ma isc a reszte juz robi cisnienie oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewy410    15

Witam wykreciłem czujnik prędkości po zmierzeniu nic nie pokazuje ile powinien miec ohm czy to jest przyczyna ze mruga N i nie chce ruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Z pewnością czujnik prędkości nie będzie  tego przyczyną,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewy410    15
Dnia 23.06.2021 o 22:40, Pigmei napisał:

Z pewnością czujnik prędkości nie będzie  tego przyczyną,

To co może być  proszę podać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian44    1

Witam. Może ktoś spotkał się z takim przypadkiem... kod błędu na ehr "4" czyli zaczep hitch tylko takiego brak a podnośnik zaczal swirowac. Podpowiecie gdzie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

spalona dioda w przełączniku od ehr - góra/dół.

powinna swiecić po zapaleniu ciągnika (kiedy ehr nie jest aktywny)

Edytowano przez Ziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejscowy    24

czy ma ktoś z Was instrukcję obsługi i katalog instalacji do case mx?

Ziel napisał:

mrugać.

a co w przypadku jak w ogóle nie mruga oraz nie widać żadnego kodu błędu? Problem z zasilaniem? Mam taki przypadek w case mx 120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj