Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Gość aletes   
Gość aletes

Ktoś się stęsknił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tu ? Cóż jak masz 40 lat to szukaj jej w gimnazjum ,a jak młodszy jesteś ....? to jeszcze w pieluchach ...poczekać musisz i jakoś sobie radzić  :rolleyes:  :lol:

 

Nie słuchaj Roman tej Pani bo Ciebie zamkną za pedofilię,     :lol:  wczoraj miała zupełnie inne poglądy, wczoraj ożeniłaby Ciebie z babcią, a dzisiaj chce z dzieckiem.     :lol:  ta Pani jest zmienna ja tegoroczna pogoda.   :P      :D

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

cwana kobita :)

 

Tess jak bym zaprosił na spacer to przyszła byś pospacerować plaży brzegiem????

Edytowano przez Roman4321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

 ta Pani jest zmienna ja tegoroczna pogoda. 

Sean u mnie lato, a u Ciebie co jesień średniowiecza ? :D

 

 

Nie słuchaj Roman tej Pani bo Ciebie zamkną za pedofilię, 

Przecież napisałam że musi poczekać ...a Ty jak zwykle wyolbrzymisz sprawę ...w końcu uczę się od najlepszego na tym forum ?  :rolleyes:  :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Dziwnie mówisz -a jak jakiś psychol? Takie czasy,że lepiej na plaży nie przebywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta napisałaś żeby poczekał    :)   ale chyba aż lekcje się skończą,    :P

 

 

 Cóż jak masz 40 lat to szukaj jej w gimnazjum 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta napisałaś żeby poczekał    :)   ale chyba aż lekcje się skończą,    :P

Oj chyba nie spał na lekcji jak uczyli antykoncepcji ? Tak się w Ciebie zasłuchałam ,że myślę  iż taka z ostatniej klasy gimnazjum byłaby w sam raz dla takiego 40 latka ... ;)  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No jakby ją tak z 10 lat powtarzała, no to jak najbardziej.   :lol:

 

 

Tak się w Ciebie zasłuchałam

Patrzcie ją jaka od razu posłuszna się zrobiła.       :P Widać że źle słuchałaś      :D

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

ucichł forum zgiełk i ciemna noc nastała...

spokojnej nocy -_-  i dużo miłości :wub: dla każdego co tu zagości :)

zwłaszcza dla tych samotnych co by nadchodzący świt przyniósł blask lepszego jutra :)  :)  :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Nawet wśród ludzi no nie mów żebyś się mnie bała unsure.png smutno mi z tego powodu

 

Romek, chyba nie myślałeś że tu wpadniesz i się zaraz umówisz, na to to trzeba ze dwa lata,   :P  panny tu płochliwsze od zajęcy.           :lol:  już prędzej z jaką mężatką      :D

Spokojnej nocy       :D

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

On już tu wpadł i dobrze wie jak tu jest Sean . ;)   A i jeszcze jak poczyta co Ty tu w tematach wypisujesz ,to kryzys /zaburzenie  również go dopadnie .  :D

Mężatki nie uciekają tak szybko jak panny gdy pojawi się taki  Sean lub ktoś z podobną manią wielkości -wydajności  ,bo mężatki lubią się pośmiać z takich kogucików .  :D Panny gotowe jeszcze takiemu uwierzyć  :lol:  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Meg, jeżeli tak jest to czemu On tu tak przyciaga pewną grupę facetów co próbują dobrać mu się do tyłka  nie mogąc jednocześnie przedstawić mu żadnych twardych argumentów w dyskusji? Tracą swoje kurki blink.png  czy może chcą tak zwrócić na siebie naszą uwagę  biggrin.png Tu są takie mądrości jak wszędzie, co człowiek to inna historia i inna recepta na życie, kto nie ma do tego dystansu ten się pogubi i tyletongue.png 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Argumentów  ?  na co ? 

Meg  napisała  dlaczego przyciąga... nie  tylko mężatki to lubią :D  :P

ale  ciebie to  pociąga  chyba wręcz  ;) dar jednak  działa  :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Meg, jeżeli tak jest to czemu On tu tak przyciaga pewną grupę facetów co próbują dobrać mu się do tyłka  nie mogąc jednocześnie przedstawić mu żadnych twardych argumentów w dyskusji? 

A jakie argumenty mogą obalić czyjąś manie wielkości ? Niewiele jest tu osób co ''bije po oczach '' swoją arogancją .

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Argumentów  ?  na co ? 

Meg  napisała  dlaczego przyciąga... nie  tylko mężatki to lubią biggrin.png  tongue.png

ale  ciebie to  pociąga  chyba wręcz  wink.png dar jednak  działa  biggrin.png

 

Zaraz napiszesz :"kto nie skacze ten z policji" tongue.pnglaugh.png

 

Taka moja sugestia  - więcej dystansu do siebie i do innych smile.png . Wasze sprzeczki to już nuda, w kółko to samowacko.png

Edit Albo to już taki polski sport - kto komu bardziej dopierniczy :ph34r::(

 

Edit 2. Znacie pewnie ogólnopolską akcję"Cała Polska czyta dzieciom" więc jedną bajkę z morałem  dedykuję Wam :)

 

Zawżdy znajdzie przyczynę, kto zdobyczy pragnie.

Dwóch wilków jedno w lesie nadybali jagnię;

Już go mieli rozerwać; rzekło: «Jakim prawem?»

«Smacznyś, słaby i w lesie!» — Zjedli niezabawem

 

/ Ignacy Krasicki- Bajki i przypowieści/

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z niektórymi nie da się inaczej . Można by jedynie wpadać w zachwyt po każdym zdaniu , lub ewentualnie przytakiwanie pomaga . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 czy może chcą tak zwrócić na siebie naszą uwagę  biggrin.png

Oto cytat jednego z nich z innego tematu     :D

 

 

 dawno w ogóle nie pisałem, a ty rośniesz w piórka stary kogucie...

Czyli nie mając argumentów,  atakiem i biciem piany chcą właśnie zwrócić na siebie uwagę.     :)

Ja w takich tematach piszę od samego początku bycia na tym forum, także nic nowego, a tych panów nie wiem co teraz dopadło, kryzys wieku średniego czy małżonki zbabciały.      :lol:

 

 

Niewiele jest tu osób co ''bije po oczach '' swoją arogancją .

Meg udowodniłaś nie raz że kto śmie się Tobie sprzeciwić jest dla Ciebie arogantem.      :) Faktycznie niewiele jest tu osób którzy śmią się Tobie sprzeciwić.   :P

 

 

,bo mężatki lubią się pośmiać z takich kogucików .   :D 

Podsumuję to delikatnie    :)

Raczej  szlag je trafia słysząc prawdę że z nich jest taka kurka co zgubiła już piórka.    :P     :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Edit 2. Znacie pewnie ogólnopolską akcję"Cała Polska czyta dzieciom" więc jedną bajkę z morałem  dedykuję Wam  :)

 

Zawżdy znajdzie przyczynę, kto zdobyczy pragnie.

Dwóch wilków jedno w lesie nadybali jagnię;

Już go mieli rozerwać; rzekło: «Jakim prawem?»

«Smacznyś, słaby i w lesie!» — Zjedli niezabawem

 

Hmm Pigmei  wszystko pięknie ładnie ,ale kto według Ciebie to jest jagnię ?   Dla mnie to raczej wilk w jagnięcej skórze . :D  

Kompletnie nie rozumiem Twoich aluzji ?  Tu nie ma winnych i niewinnych ,a jak żeś znudzony ,czemu wyraz dajesz ,poczytaj sobie ciąg dalszy swojej bajki . 

Tak jak napisał zetorki  wyżej ,inaczej się nie da jak po prostu odbić piłeczkę  :D

 

 

Meg udowodniłaś nie raz że kto śmie się Tobie sprzeciwić jest dla Ciebie arogantem. 

Bzdura ,jest co najwyżej kimś kto ma odmienne zdanie ,arogancja Sean ,to zdecydowanie więcej ,jak tylko odmienne zdanie i Tobie jej nie brakuje . 

 

 

Raczej  szlag je trafia słysząc prawdę że z nich jest taka kurka co zgubiła już piórka.     :P      :lol:

Cóż chyba oceniasz po swoim otoczeniu w domu ,bo to już ten wiek prawda ?  :rolleyes:

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Meg Ty nie tolerujesz odmiennego zdania, pokazałaś to nie tylko na moim przykładzie.     :)

 

 

Cóż chyba oceniasz po swoim otoczeniu w domu ,bo to już ten wiek prawda ?   :rolleyes:

 

Wiesz z wiekiem trzeźwo się ocenia pewne niepodważalne fakty, których np. Ty nie chcesz przyjąć do wiadomości i z tego powodu stałem się dla Ciebie arogantem.   :P    :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz to głębszy temat i nim coś zasugerujesz że idę na udry ,wypadałoby naprawdę zapoznać się od samego początku  z ową sprawą .  Wiem co masz na myśli ,ale Ty myślisz że wiesz na ten temat wszystko, a nie wiesz .  Chamstwa nie toleruje i tolerować nie będę . 

 

 

Wiesz z wiekiem trzeźwo się ocenia pewne niepodważalne fakty, których np. Ty nie chcesz przyjąć do wiadomości i z tego powodu stałem się dla Ciebie arogantem.

Arogant ...któż  to taki ?  A może Ty po prostu nie umiesz tłumaczyć bez drwin ,wyśmiewania się ,itp. To co przez ostatnie miesiące napisałeś dało mi bardzo do myślenia i nauczyło czegoś ...czego?... zachowam dla siebie . :)  

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja nie mam zamiaru z niczym się zapoznawać i nie wiem co masz na myśli, zasugerowałem tylko kiedyś że 40-to letnia panna nie jest atrakcyjnym materiałem na żonę dla kawalera w podobnym wieku i nie wiem dlaczego to Cię tak ugryzło,   :) Czy to nazywasz chamstwem że śmiałem powiedzieć prawdę o której wszyscy dobrze wiedzą a tylko nieliczni o tym głośno mówią.    :)

Drwin? naprawdę jesteś tak sztywna i poważna, by życie brać na luzie?

 

Ja przeważnie jak coś piszę to ogólnie NIE MAJĄC NIKOGO NA MYŚLI i się nikogo PIERWSZY osobowo nie czepiam, a Ty i Tobie podobni jak coś wam nie pasuje to Sean taki, sraki, owaki, uważasz że to jest w porządku?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cóż za skromność Sean ,ta się delikatnie podsumować ,że tylko tyle i aż tyle napisałeś a ja taka zaraz surowa w ocenie . Jeszcze o obłudzie mam wspomnieć ? 

 

Żarty pewnych osób nie bawią mnie ,szczególnie tych osób ,co nie mają kultury i taktu .

 

 

 

Ja przeważnie jak coś piszę to ogólnie NIE MAJĄC NIKOGO NA MYŚLI i się nikogo PIERWSZY osobowo nie czepiam, a Ty i Tobie podobni jak coś wam nie pasuje to Sean taki, sraki, owaki, uważasz że to jest w porządku

A ja ? Udam  że tego wpisu nie wiedzę ,bo jest już poniżej krytyki . 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj