Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Laleczka    518

Ja jestem jedynaczką wiem jak to jest mąż ma dwóch braci i zawsze kiedy jedzie robić w polu musi również dostosować sie i do nich jeżeli chodzi o sprzęty czasem mu pomogą ale nie zawsze. Znam przypadek gdzie kobieta miała 11 dzieci dla każdego miała czas zajmowała się wszystkimi ale teraz dzieci są w przedziale wiekowym od 45 do 60 może powyżej ale to były inne czasy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Pierwszo zadajmy sobie pytanie czy dożyjemy do tej emerytury :)

Smutna ale prawda :) pierwsze czy dozyjemy a po drugie nawet jeśli to czy ja dostaniemy :/:D

Mojego kolegi dziewczyna ma 16 rodzeństwa, serio teraz pisze :) najstarszy ma 28 najmłodszy 12 chyba i norealną rodzina i to w dzisiejszych czasach :):D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    425

taa pewnie porównaj 70 latka z miasta i z 70 latka z wioski :) z wiochy bedzie mial garba a z miasta bedzie jeszcze mlodziej wygladal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Ja to chce 40 dożyć jakoś, 70 lat to nie ma szans :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Powiecie jak to jest kobiety narzekają a mężczyźni wcześniej umierają:-)

Edytowano przez LuckyLuke12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    425

Kazdy z wiochy jest skazany na szybsza smierc czemu ? praca praca... roboty nikt nie przerobi czlowiek to nie maszyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Myślę że w tych czasach każdy tylko pracuje a czasu ciągle mało :):/ i to nie dotyczy tylko wsi


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    425

Taka prawda. ale same pieniadze nie przyjda ;) fajnie by bylo jak kazdy by sie wszystkim dzielil i by nie bylo ze to moje tylko wszystko jest wszystkich wspolne :D szkoda bo pieniadz rzadzi :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Wszystkim? Małżonkami tez? :P hehe


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hah czemu nie ? jak fajna zonka ;)

 

Przyślij Mi na razie swoją , później się rozliczymy :rolleyes: .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

To dobrze, w takim razie mężem też można się podzielic :P albo odstąpić :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Żona wszystkim potem pasuje tylko mężowi nie. :D

 

Gosik trochę optymizmu :)

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Wole realność od optymizmu ;):P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Kiedy Darek był ostatnio? bo się zaczynam martwić  :lol:

 

 

ho ho ho ależ mi miło z tego powodu  :D

a ja pracowałem ciężko przez te dni i noce, nima lekko, roboty dużo a dzień krótki  :P

ale postaram się poprawić, choć nie wiem czy mi się to uda, ale chęci mam dobre  :lol:

Teraz mi się przypomniało takie ładne powiedzenie które usłyszałam w pracy w kuchni :D "chłop to tez stworzenie Boże, gdyby nie kobieta stałby jeszcze w oborze" :D :D

 

widzisz a ja znam takie powiedzenie: kobieta to jest stworzenie Boże, które powinno stać w oborze  :P

u mnie taka wersja krąży, ale u Ciebie w Wielkopolsce to tam wszystko odwrotnie, i źle mówicie  :P

ucz się ode mnie a dobrze na tym wyjdziesz  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

No jesteś, myślałam że nas zostawiłes na zawsze :(
Dareczku, u Was w Małopolsce to ludzie się nie znają w ogóle jak widzę, ucz się ode mnie a dobrze na tym wyjdziesz :P

Edytowano przez Goska93

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

chciałabyś się mnie tak łatwo pozbyć  :P  a ja się nie dam bo mi 10 dzieci obiecałaś i ja Ci tego nie daruje  :lol:

 

przepraszam bardzo, że ja się nie znam??? a kto Cię o bocianie uświadomił?  :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Juz dzisiaj pisałam ze max 3 chłopaków! :P a ktoś nie wiem kto Cię uświadomił ze bocian sam nie jest groźny :D tylko w połączeniu z chłopakiem :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj