Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Goska93    147

wzrost demograficzny wzrasta już tutaj od dawna, chłopaki nas tu namawiają, troją się i dwoją od kiedy usłyszeli o 500+  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

to wybrać dzieci czy budzet panstwa? :huh:  :unsure:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Oto jest pytanie musimy się spotkać i to przedyskutować  :D  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

ale argumenty muszą być konkretne  :lol:  :rolleyes:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

ja wybieram dzieci ,radość bez względu na koszty ,a 500 dZiś jest jutro moze nie byc ,mi to bez różnicy ,budżet i tak na minusie wiec za dlugo i tak sie nikt nie nacieszy dodatkowym dochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Tomek, z przykrością stwierdzam, że masz rację  :(  ;)


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

bo 500+ dzisiaj jest jutro moze nie byc :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Grunt aby cena za produkt rolny był adekwatny do życia codziennego na wsi, bo byłoby rolnika stać na to i na tamto, (w granicach rozsądku) a wtedy i w mieście będzie praca (a zapotrzebowanie na pracę ponad liczbę chętnych na dane stanowiska wpływa na wyższe zarobki, bo pracownik może przebierać w ofertach)  i dzieci będą się rodzić bez jałmużny, a i budżet będzie miał dochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

otóż to, prosta sprawa ;)  


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Tak czy siak trzeba działać, dobrze że jest w tym na samy początku jakaś przyjemność- "dzięki ci naturo"  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Hej Wam

 

Tomek sory że nie chciałem być Twoim kierowcą, ale jak mi Panią prezydent zabrali, Gosia nie chciała zostać Panią ministrą a weris ma być Twoją prywatną sekretarką to ja wolałem się podać do dymisji  :P  :lol:

 

Co do 500+ to macie słuszną rację, jest to największa głupota tego rządu, po pierwsze to i tak my wszyscy za to zapłacimy podatkami, bo pieniądze skądś muszą wziąć a przecież najprościej jest podnieść podatki, a po drugie to gdyby zapewnili wszystkim godziwą pracę za godne pieniądze to nie musieli by dawać "jałmużny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

potem też jest przyjemnie jak syn traktor bierze, jedzie w pole a tatuś piwo i leżak a jak córka to już całkowicie   :lol:  chyba, ze nie to mnie poprawcie :P :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Taka pomoc powinna byc kierowana do tych którzy rzeczywiście tego potrzebują,ale nie w formie kasy tak jak jest to teraz wyplacane tylko poprzez dofinansowanie do np książek wyprawki, wycieczek  opieki medycznej ,stomatologicznej   dla dzieci poza funduszem zdrowia np,lepszej prywatnej ,jest wiele innych sposobów na przekazanie takiej pomocy np w formie bonów na zywność ,to wykluczy na początku patologię a sama pomoc będzie kierowana do celu zamierzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Córkę chowasz a i tak jakiś przyjdzie i "gotowe" zabierze  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Córkę chowasz a i tak jakiś przyjdzie i "gotowe" zabierze  :D

jakbym ojca słyszała :lol:  :huh:

Tomek tak powinno być tylko czemu nasi politycy tego nie wiedzą? 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

I kto te piwko poda tatusiowi- zrozum swojego ojca  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

jak to dlaczego politycy o tym nie wiedzą? przecież niech im ktoś teraz powie że nic nie zrobili dla Polaków, pieniądze dali przecież....

a o nas rolnikach to co mówili? jakie spoty reklamowe sobie robili, ile to milionów popłynęło już na wieś, jaki to rolnik ma dobrobyt, postęp technologiczny, tylko zapomnieli powiedzieć o tym co się stało z cenami naszych produktów.... ot takie niedomówienie z ich strony heh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

poda jak poda ale jeszcze wypije  :huh:  :D  rozumiem go ale niech o mnie zrozumie też  :rolleyes:  :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Taka pomoc powinna byc kierowana do tych którzy rzeczywiście tego potrzebują,ale nie w formie kasy tak jak jest to teraz wyplacane tylko poprzez dofinansowanie do np książek wyprawki, wycieczek  opieki medycznej ,stomatologicznej   dla dzieci poza funduszem zdrowia np,lepszej prywatnej ,jest wiele innych sposobów na przekazanie takiej pomocy np w formie bonów na zywność ,to wykluczy na początku patologię a sama pomoc będzie kierowana do celu zamierzonego

brawo Tomek, myśle tak samo. Większość kase roz....li na głupoty typu nowsze auto,większy telewizor ale znam osoby które mówiły, że co miesiąc będą wpłacały kase na konto dziecka i na 18 będzie miało prezent. Ale to takie odosobnione przypadki, większość przepije i roz....li

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Nie ma sprzwdzonych sposobów - po prostu nie warto trzymać ani kobiety ani siebie na siłłę. Ja właśnie jestem w trakcie przeprowadzki do mieszkania w mieście bo stwierdziliśmy z żoną że głupiejemy na wsi. Żeby iść do kina -trzeba jechać, żeby się wieczorem ze znajomymi na piwo spotkać - trzeba jechać , z dzieckiem na zajęcia dodatkowe czy basen - trzeba jechać, wyjść do restauracji - trzeba jechać.

 

Żona dojeżdzała do pracy codziennie 70km (w dwie strony) , teraz ja będę dojeżdzał ;) , tyle że w gospodarstwie nie ma potrzeby codziennie. a Już od października do lutego to praktycznie raz albo nawet nie na tydzień wystarczy. I tak właśnie kończę moje życie na wsi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj