Skocz do zawartości
News
Tomaszek2333

Do czego to służy fendt 309 lsa turbomatik 90 rok [połączone]

Polecane posty

kamil16251290    327

Kontrolka od ładowania. Coś nie tak masz z alternatorem jeśli się świeci cały czas.

Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Wiadomość z agroFakt.pl

malopolanin64    393

Widze licznik masz strzelony, tym zmieniasz wartości jakie są podawane na liczniku, nie pamiętam czy w tej kolejności ale tam sa rysuneczki a więc tak bodaj prędkość obrotowa silnika, prędkość wałka no i prędkosc wałka przedniego to zaślepione.

Piotr190497    0

Do czego to służy fendt 309 lsa turbomatik 90 rok

strzałki 1,2 to sa jakieś pokretła i doczego słuzą

strzałka 3 to gałka i też do czego słuzy

Jest jakiś sposób na rozlany licznik zeby znów pokazywał

post-62487-0-62734100-1366402273_thumb.jpg

bunio1997    1

Numer 1 i 2 to blokowanie dźwigni od hydrauliki w płaszczyźnie przód tył lewo prawo. A 3 to dźwignia sterowania dodatkowym rozdzielaczem (w moim jej nie ma, uboższya wersja)

MrJCBx7m    12

Na rozlany licznik jest sposób :D tylko trzeba mieć dobre źródło aby go ściągnąć i kwestia ile możesz na niego wyłożyć ? Bo regeneracja licznika w niemczech kosztuje 300 Euro + koszty wysyłki :) ja Ci mogę załatwić za 700 zł :D

Fendt Favorit 514C

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kermit154
      Witam.

Jestem w trakcie naprawy ciągnika fendt favorit 514c turboshift rok 95.

Zaczne może od tego jak dosżło do usterki.

Znajomy wybierał się po nowy rozrzutnik ale zauważył wyciek oleju od hydrauliki ze skrzyni biegów.

Dolał do skrzyni 30L ponieważ nie wie jaki ma stan oleju bo mu wskaźnik nie działa na wyświetlaczu.

Pojechał po rozrzutnik, przyjechał ( w drodze ciągnik zachowywał się normalnie) zaparkował.

Zgasił ciągnik i poszedł na obiad po obiedzie odpala a ciągnik ani do przodu ani do tyłu.

Na pupicie na przemian miga kontrolka ostrzegawcza (czerwony trójkąt) i kontrolka od kierunku jazy w przód.

Zmiana kierunku jazdy po przycisku nic nie daje nadal mrugają kontroli te co opisałem wyżej.

Dodatkowo na wyświetlaczu tym centralnym pokazuje się błąd:

4.1.10 na przemian z symbolem kontrolki smarowania przekładni.

oraz

5,1,72 na przemian z kontrolką reduktora

Znalazłem pewne objaśnienie tych błedów w instrukcji od fenda 814.

Odpowiednio:

4.1.10 Oznacza cytuję: Zdefektowany zawór neutralny. Przełącznik w pozycję neutralną. nie jest możliwe uruchomienie.

Gdzie szukac tego zawóru? Dodam jeszcze, że ten błąd występuje po uruchomieniu silnika.

5,1,72 Oznacza cytuję:Zdefektowany wodzik. Nie ma możliwości redukowania biegów ( polowe/szosowe)

Błąd ten występuje i na zapłonie i na uruchomionym silniku.

Nie kasowałem jeszcze błędów bo nie wiedziałem jak. W jaki sposób przeprowadzić kasację błędów?

Czy wykonuję się to tak jak gdzies znalazłem w poście instrukcję ( strzałki w góre i w dół i enter i esc)?

Wczoraj znalazłem uszkodzone przewody od jakiegoś czujnika po stronie prawej ciągnika (strona od "pasażera") czujnik z trzema przewodami gdzieś na wysokości sprzęgła, przewody kolorów (brąż, biały, biało-brązowy). Naprawiłem ta wtyczke ale nic to nie dało.

Bardzo proszę o pomoc.

Dziękuję.
    • Przez HugoTomek
      Witam, kupiłem nie dawno fendt 512 C i potrzebuję instrukcji obsługi do tego modelu, prosze o kontakt jeżeli ktoś posiada ją w wersji elektronicznej. Może też mi ktoś podpowiedzieć jakie pługi ten model ciągnika da radę pociągnąć na średniej i lekkiej glebie. Mam przeznaczone na to jakieś 50 tyś (chodzi mi o nowe pługi)
    • Przez Massey294s
      Witam, mam wyciek paliwa od strony bloku silnika z pompy wtryskowej w 311 98r. Pytanie brzmi jak jest ustawiana i czy są jakieś znaki? Wyciągając ją muszę zwracać na coś uwagę? Pompa wyjdzie z kołem zębatym czy jest może to jakoś dzielone? Potrzebuje ją tylko wyciągnąć i uszczelnić.
    • Przez wojtek2904
      Witam, mam problem w Fent 612 lsa. Od pewnego czasu migają kontrolki od hamulca ręcznego oraz od oleju po przekręceniu kluczyka. Dodatkowo ostatnio pojawił się również sygnał dźwiękowy. Czym to może być spowodowane? Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi !
    • Przez Famer21
      Witam czy ktoś może mi pomóc, gdzie jej wlew oleju do skrzyni? Jak ciągnik stoi pod lekkim wzniesieniem, wyskakuje mi komunikat o dolaniu oleju do skrzyni, ale nie potrafię zlokalizować tego korka z wlewem.. fendt 714 vario 2002r.