Skocz do zawartości
News
Tomaszek2333

Do czego to służy fendt 309 lsa turbomatik 90 rok [połączone]

Polecane posty

kamil16251290    339

Kontrolka od ładowania. Coś nie tak masz z alternatorem jeśli się świeci cały czas.

Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Wiadomość z agroFakt.pl

malopolanin64    393

Widze licznik masz strzelony, tym zmieniasz wartości jakie są podawane na liczniku, nie pamiętam czy w tej kolejności ale tam sa rysuneczki a więc tak bodaj prędkość obrotowa silnika, prędkość wałka no i prędkosc wałka przedniego to zaślepione.

Piotr190497    0

Do czego to służy fendt 309 lsa turbomatik 90 rok

strzałki 1,2 to sa jakieś pokretła i doczego słuzą

strzałka 3 to gałka i też do czego słuzy

Jest jakiś sposób na rozlany licznik zeby znów pokazywał

post-62487-0-62734100-1366402273_thumb.jpg

bunio1997    1

Numer 1 i 2 to blokowanie dźwigni od hydrauliki w płaszczyźnie przód tył lewo prawo. A 3 to dźwignia sterowania dodatkowym rozdzielaczem (w moim jej nie ma, uboższya wersja)

MrJCBx7m    12

Na rozlany licznik jest sposób :D tylko trzeba mieć dobre źródło aby go ściągnąć i kwestia ile możesz na niego wyłożyć ? Bo regeneracja licznika w niemczech kosztuje 300 Euro + koszty wysyłki :) ja Ci mogę załatwić za 700 zł :D

Fendt Favorit 514C

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil_z88
      Witam,

W Fendzie 309 LSA z 89 r, Zaczęła mi się zapalać kontrolka od ciśnienia oleju na wolnych obrotach po wyżej 1400 obrotów gasła. Wymieniłem czujnik jest to samo. Jutro będę mierzył ciśnienie oleju . Macie może informację jakie powinny być parametry ciśnienia na rozgrzanym i zimnym ?

Pozdrawiam
    • Przez andrzejoo7
      Jak w temacie pod ciągnikiem jest dziurka oczywiście fabryczna leje się ciurkiem.miał ktoś taki przypadek
    • Przez tomek8111
      Witam. Dzisiaj po wymianie oleju w fendt farmer 312 z 1992 roku nie chce zgasnąć kontrolka skrzyni.Filtr wymieniony ,podlany olejem.Olej zalałem fusch Gear LS sae 90.Wcześniej przy niskich obrotach silnika zapalała się kontrolka od ciśnienia skrzyni.Mierzyłem na punkcie przy filtrze i rozgrzanym oleju to było około 12 barów przy 1000 obrotów na silniku.Natomiast ciśnienie w miejscu czujnika przy stopniach było około 0.2 bara .Proszę o pomoc jak odpowietrzyć pompę czy może cały układ czy konieczna będzie wymiana pompy(oby nie,bo remont to chyba będzie słono kosztował).Pozdrawiam.
    • Przez piotrek202127
      Witam,
      Który z podanych ciągników sprawdziłby się najlepiej jako główny ciągnik na 25ha gospodarstwo. 
      Który jest najmniej awaryjny, czy Fendt spali mniej niż JD'y.
      Jak jest z cenami części zamiennych i ich dostępnością.
      Z góry dzięki za odpowiedzi
      Pozdrawiam
    • Przez Mycek5120
      Panowie kto mi wyjasni do czego służą te dwa klawisze w załączniku pomarańczowy i niebieski ani jednego jeszcze nie wciskałem

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.