Polecane posty

aneta2    0

Sprzedam 70 szt. gęsi (nie zmieściły się na transport).Średnia waga 7,5kg. Gęś z udokumentowanym pochodzeniem niemieckim.Polecam do reprodukcji cena 8,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogar118    65

Ma ktoś jakieś informacje odnośnie ceny jajka na ten rok?

Podobno Ostrów ma płacić na początek zaliczkowo, ale jeszcze nie wiedzą sami ile. Czekają na ruchy innych zakładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil9011    4

Witam Panowie. Widze, ze ucichło na forum. Jakie propozycje zaoferowały wam ZD na ten sezon i czy macie już podpisane umowy? Koziegłowy cena minimalna 8 zł netto. Umowa podpisana na 1500 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizmut    2

sam nie posiadam :mellow: lecz słyszałem raczej więcej pozytywów ale zdania są podzielone co do jakości montażu

 

mam pytanie: kto z was dostał młodego rolnika prowadząc przy tym działy specjalne produkcji rolnej, albo czy znacie kogoś takiego? potrzebuje się skontaktować


BÓG, HONOR, OJCZYZNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conan    4

Silosy bardzo dobre,możesz brać w ciemno i cenowo konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aron    1

Koledzy potrzebuję zrobić natrysk piany poliuretanowej. Trochę się już rozglądałem w temacie ale może macie jakieś spostrzeżenia co do tego typu ocieplenia budynku. I może posiadacie jakiś kontakt ze sprawdzoną firmą która robi to rzetelnie! Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigk    1

Witam , Potrzebuje sprawdzonej informacji . Jakie karmidła do systemu paszowego spiralnego dla gęsi polecacie ? Mam z tym dylemat :( Z góry dziękuje za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Aron jak chcesz odezwij się na priv, dam ci namiary na firmę która u mnie robiła natrysk pianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aron    1

Chwiolas masz zapchaną skrzynkę chyba, dlatego napisałem Ci wiadomość na meila. Jeśli znajdziesz czas to odpisz. Dzięki wielkie. A co do tematu jak tam gąski wstawione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

aron widzę że jesteś z woj łódzkiego gdzie jest skup gęsi jak można wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu85    1

Panowie a jeśli chodzi o paszociąg spiralny mam pytanie.

Nie ma problemu z własną paszą tzn zmielonym zbożem? Bo granulat to pięknie pójdzie ale czy zmielone zboże nie zawiesza się w zbiorniku/koszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil9011    4

gęś nie może być zbyt opłacalna w Polsce, i jeżeli już, to max 2 lata. w moim osobistym odczuciu jest to spowodowane pazernością rolników którzy, jeżeli mają szansę zarobić, zwiększają produkcję do granic możliwości kosztem nadprodukcji lub co gorsza jakością produktu. Obecna cena jest opłacalna dla tych którzy traktują hodowlę gęsi jako dodatkowe źródło utrzymania bo nie da się z tego wyżyć ale coś tam zostanie. A schemat myślenia typu "więcej wezmę, więcej zostanie" jest zbyt ryzykowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu94    1

gęś nie może być zbyt opłacalna w Polsce, i jeżeli już, to max 2 lata. w moim osobistym odczuciu jest to spowodowane pazernością rolników którzy, jeżeli mają szansę zarobić, zwiększają produkcję do granic możliwości kosztem nadprodukcji lub co gorsza jakością produktu. Obecna cena jest opłacalna dla tych którzy traktują hodowlę gęsi jako dodatkowe źródło utrzymania bo nie da się z tego wyżyć ale coś tam zostanie. A schemat myślenia typu "więcej wezmę, więcej zostanie" jest zbyt ryzykowny.

Czyli za kilogram gęsi ile powinni płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrrak
      Dzień dobry ile sztuk gęsi lub kaczek mógłbym trzymać w budynku o wymiarach 15m na 35m (450m2)?
    • Przez globus512
      Witam. Ktoś się orientuje jak to jest z tą rekompensatą ? To jest na terenie całego kraju? Zastanawiamy się nad wygaszeniem produkcji, co trzeba spełnić i do kogo się udać aby dostać taką rekompensatę, w jakiej jest ona kwocie i przez jaki okres, jak to wygląda? Jeśli ktoś wie będę wdzięczny za pomoc. 
    • Przez Ezekiel
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy opłaca się hodować 15 loch, zakładając, że w ciągu roku otrzymał bym od nich 200 tuczników? Pasze jestem w stanie wyprodukować ze swojego zboża. I czy w dzisiejszych czasach da się utrzymać z hodowli trzody na tak małą skale? 
    • Przez Piotrrak
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy jakaś firma oferuje tucz kontraktowy na gęsi? Chodzi mi o tucz na zasadzie że firma dostarcza pisklęta i pasze a my mamy je odchować.
    • Przez jankes84
      Witam serdecznie. Mam pytanie do forumowiczów a mianowicie  chodzi mi o  odpowiedź na pytanie przy jakiej ilości kur niosek można z tego zyć. Proszę o odpowiedzi osób które siedzą w tym temacie a nie gimnazjum w stylu mój kuzyn ma 100 kur i zarabia po 5 tys zł.chodzi mi o hodowle na poziomie do 1000 szt. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj