atomik

pompka paliwowa john deere 6X10, 6X00

Polecane posty

atomik    148

witam

czy ktoś może mi podać ciśnienie robocze prawidłowe dla pompki paliwowej w zbiorniku numer pompki AL78405, pompka firmy siemens VDO. Prawdopodobnie jest to przyczyna zapowitrzania się ciagnika oraz braku możliwości odpowietrznia pompką elektryczną. Proszę o pomoc


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Dokładnego nie wiem, ale jest niewielkie, ok 1 bar. Mam w Aresie sil. taki jak w JD 6310 i wymieniałem pompkę to wiem że można spokojnie przytkać palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

a jakie objawy miałeś ? ja potrzebuje dokładną wartość cisnienia


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

pomoże ktoś ?


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johny6910    41

co do zapowietrzania sie sprawdz zaworek przepustowy koło filtra paliwa, mo ze być już wyrobiony, u mnie tak było i ciągnik gdy stał zapowietrzał sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubus_87    0

Witam. Miałem problem z zapowietrzaniem się ciągnika z tą pompką. Problem nie tkwi w pompce tylko złym działaniu zaworka. W moim przypadku całkiem go nie było. Zakupiłem w sklepie motoryzacyjnym zaworek za 5zł zamontowałem w przewodzie przed filtrem paliwa i problem znikł. A co do odpowietrzania to niestety ta pompka nie ma takiego ciśnienia żeby przepchnąć paliwo tak więc jak już zapewne wiesz jest to droga przez mękę :). A tak zupełnie na marginesie jeśli miał byś kupować tę pompkę to nie kupuj zamienników bo u mnie działał on niecały sezon, ani oryginału w JD bo kosztuje około 500 zł. Takie pompki stosowano w samochodach osobowych BMW, VW, Seat a oryginalna niemiecka pompka vdo kupiona w intercars-ie kosztowała mnie 175zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szopen    29

Ja zapłaciłem za nią 115 zł w samochodowym i chodzi dwa lata.

Jak chcesz nią odpowietrzyć to przed zapaleniem przestaw rewers do przodu, przekręć kluczyk i jak chodzi to poluzuj na chwilę odpowietrznik na filtrze. Nie będzie się też zapowietrzał jak będziesz na koniec pracy tankował do pełna. U mnie wymieniłem już trzy zaworki i dałem sobie spokój bo zawsze troszkę się cofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

Witam. Miałem problem z zapowietrzaniem się ciągnika z tą pompką. Problem nie tkwi w pompce tylko złym działaniu zaworka. W moim przypadku całkiem go nie było. Zakupiłem w sklepie motoryzacyjnym zaworek za 5zł zamontowałem w przewodzie przed filtrem paliwa i problem znikł. A co do odpowietrzania to niestety ta pompka nie ma takiego ciśnienia żeby przepchnąć paliwo tak więc jak już zapewne wiesz jest to droga przez mękę :). A tak zupełnie na marginesie jeśli miał byś kupować tę pompkę to nie kupuj zamienników bo u mnie działał on niecały sezon, ani oryginału w JD bo kosztuje około 500 zł. Takie pompki stosowano w samochodach osobowych BMW, VW, Seat a oryginalna niemiecka pompka vdo kupiona w intercars-ie kosztowała mnie 175zł. Pozdrawiam

i tu się mylisz, zaworek jest tylko oszukaniem systemu bo problem i tak jest w nieszczelności. I nie pomogą pompki i zaworki bo niedomaganie tkwi gdzie indziej. Ja już chyba wiem gdzie ale czy pomogło poinformuję wkrótce jak sam przetetuję bo ciągnik się nadal zapowietrza a zaworek mam przed filtrem


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju    24

temat dawno nie odwiedzany ,ale się podłącze . A mianowicie mam pytanie   jak dostać się do tej pompki elektrycznej w zbiorniku ? czy trzeba wyjmować zbiornik ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj