Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Witam wszystkich, otóż mamy takie problem znajomy kupił c 360 i dzieje się w niej tak jest zima pali od strzała porobi w polu z godzinę dwie po zgaszeniu ciężko ją od razu odpalić trzeba odczekać 30-40 min... tzn łapie ale nie może się wkręcić na obroty złapie pochodzi 3 sekundy i gaśnie przy tym puści troszkę czarnego dymku... Przypuszczamy że to pompa ale w około nie ma żadnego kto regeneruje pompy a wysyłać on nie che wiec pytam się tutaj. Z góry dzięki za pomoc. 

Opublikowano

Witam Panowie w moim c 360 jak teraz pale to pierwsze obroty tak ciezko idzie rozrusznik szybko obrotowy. Weznie odpali zgasze i od razu krece i leci juz na rozruszniku ladnie i od razu trybi. Ostatnio odkrecalem rozrusznik i widzialem jakby na wiencu zeby byly podrobione. 

Opublikowano (edytowane)

Najprawdopodobniej uszczelka pod głowicą, odkręć z prawej strony te dwie pokrywy od lasek popychaczy i dokładnie zobaczysz z pod której wali, jeżeli z dołu nie z głowic, to nie uszczelka, wtedy jest inna przyczyna np, zapieczone lub popękane pierścienie.

 

Edytowane przez Sean
Opublikowano

Witam.Mam problem z odpaleniem szescdziesiatki.Otoz gdy mialem stary rozrusznik wraz z bendixem odpalał normalnie,lecz gdy rozrusznik sie spalil i zalozylismy nowy rozrusznik i nowy bendix pojawil sie problem.Otoz gdy proboje ja odpalic slychac jakby chodzil tylko sam rozrusznik,szczegolnie tak sie dzieje gdy jest zimno(w lato nie bylo takiego problemu,gorzej jest teraz w zime).Dodam ze zeby na wiencu sa wszystkie w porzadku.

W czym moze byc problem.Bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi.Pozdrawiam

Opublikowano

witam  odrazu mówię nie znam sie na ciągnikach    60 nie pali  stoi już z tydzień nie odpalana na dworze mróz śnieg    zrobiłem całą nową instalacje kupiłem aku 12v 120ah nowy próbowałem odpalić dzisiaj kreci ale nie pali  nawet dym nie idzie z tłumika nic    może zapowietrzona  dawałem nawet płomień do kolektora ssącego i nic za pomoc z góry dzięki 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez antonio86
      Witam!
      Wiem ,że był już taki temat odnośnie c-330, ale mysle ,ze c-360 to inna bajka(jak się myle to prosze usunąć temat)
      Otóż chce zalac układ chłodniczy płynem-głównym powodem jest to,ze mam zamiar założyc nagrzewnice w kabinie,a woda nigdy cała nie wyleci z nagrzewnicy i na mrozie ja rozwali.
      Mam taki dylemat, otóż remont silnika był 13 lat temu i boje sie czy płyn nie rozpusci kamienie i niedostanie się do oleju(słyszałem o przypadkach,że były wrzery i płyn rozpuscił kamień i wleciał do oleju ,jakie wy macie doświadczenia z zamianą wody na płyn???
    • Przez WorguleFarm
      Witam, mam pytanie a mianowicie gdzie są kalamitki do smarowania w Ursusie C-360 
      Znalazłem ich 8 ale może wiecie gdzie są jeszcze ?
       
      Znalazłem:
      -przy przednich kołach po 2 na każde koło = 4
      -na "przodzie ciągnika pod spodem"           = 2
      -na pompie wodnej                                      = 1
      -na pedale sprzęgła                                     =1
       
      Gdzie jeszcze mogą być ?
    • Przez Pszemq
      Witam.Niestety moja os wraz ze wspornikiem nie nadaja sie juz do uzytkowania tak więc prosze składac propozycje.
      Oczywiscie nie szukam nowych części jakby były lekkie luzy to nie przeszkadza mi to.Cena tez się liczy bo nie mam zamiaru pakować w ten ciągnik kupę kasy.Pozdrawiam
    • Przez PiotrSadło
      Witam  najpierw mam po zerwaniu sie nitów(chyba) zaczął się psuć 4 bieg i klinuje się 
      podobno wyrwane nity w skrzyni biegów od czego mam zacząć ? 
      Jak zabrać się za to i jaki był by koszt ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v