Zaloguj się, aby obserwować  
wojtek161

wiata opłaca się

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michalmeer    483

Jesli bez pozwolenia idzie taką postawic i nie na fundamentach tylko na kotwicach to warto . srodek wyłozesz kostką brukową i masz wiate jak sie patrzy .

Moim zdaniem warto .


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juka    4

moim zdaniem warto. tylko jak chcesz taniej to lepiej posadzke zalać. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebel21    22

te 65tys to brutto czy netto?? i ta wiata jest bez bram tak jak dobrze widze i to z montazem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

A na takie coś to trzeba mieć pozwolenie?


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

tylko ze to cena samej wiaty jak by doliczyc reszte to chyba i tak by sie oplacało.


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

Nie jest to cena wygórowana zezwolenie potrzebne jakie 5/10 tysięcy i fundamenty jakie 10 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Budzu321
      Witam posiadam w sumie 11ha połowa to pola i połowa to łąki. Hoduję narazie 4 krowy dojne w tym roku w lecie zwieskzy sie do 5 a za rok myślę że do 6 dojnych, trzymam też 2 cielaki. Czy mi opłacało by się wykosić 0,5-1,0ha na sianokiszonke oczywiście pierwszy pokos. Prasy własnej nie mam, sianokiszonka była by w pryzmie. Trawa była by wożona t-25 i rozrzutnikiem, bo m am tylko t-25, ugniutł też bym t-25 jakoś. Czy mi się opłacało by?
    • Przez stg
      Mam pytanie czy opłaca mi się kupić prasę sipme z 224 na własny użytek i usługi (bardzo mło osób ma swoją prasę i dużo osób korzysta z usług). Mam ok.
      5 ha. pola i ok. 1 ha. łaki (niedługo dodzierżawie ok 2,5-3,5ha). Prasy kształtują się w cenach od 5 tyś w zwyż. Ile kasujecie z prasowanie, koszenie i jakim sprzętem ?
    • Przez Zaremski24
      Witam! 
      Mam takie nietypowe pytanie. Jaki wybrać typ wiaty do 40 tyś żeby się zmieściło tak z 15 sztuk bydła. Jaką rasę wybrać żeby im zimno nie było. Oczywiście chodzi mi o wiatę taką, żeby mogły cały rok stać tam byki.
      Chodzi mi o takie coś że na czas wywalania obornika będą wyganiane na dwór. Myślałem nad taką że na dole jest beton tak z 1,5 metra a potem jest blacha. Może ktoś poleci mi coś lepszego? Cena do 40 tyś ale jak się da to jak najniższa najlepiej  
      Wstawiajcie zdjęcia od razu Z góry dzięki.

      P.S albo tak jak na zdjęciu tylko, że bez tego "strychu" i wtedy by było przedzielona na pół ta wiata i na czas wywalania obornika bym po prostu przeganiał na drugą stronę. 

    • Przez Theprzemo205
      Witam! Myślę nad postawieniem a raczej dostawieniem do starej obory kawałka wiaty/ obory z płyt betonowych(ogrodzeniowych)  na byki. Wszystko bym ocieplił po zewnątrz styropianem (10 cm). Czy byczki wytrzymają tam w zimę? Było by ich tam 5 szt. Może ktoś ma taką wiatę z was i się pochwali doświadczeniami ?
    • Przez arektom
      Budował może ktoś z firmą Alfa panel z siedzibą w Śremie.???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj