Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris148a    19

Mają dużo ale żeby coś wybrać z 2 klasy to ciężko, mają 2 klasę w 12m odcinkach i jak weźmiesz i braknie ci 2m to cały panel musisz brać. Jak policzylem to wyszło mi że z tymi odpadami wyszło mi jak za 1klase nowych.

klient    0

Szczerze nie polecam firmy ALFAPANEL z siedzibą w Śremie

Zadzwoniłem z pytaniem o blachę trapezową, otrzymałem informację iż blacha ma 75cm szerokości 6m długości i 0,48-0,52mm grubości, zdecydowałem się na zakup 
poprosiłem o dane do wpłaty i proformę, pieniążki przelałem i wysłałem transport po odbiór blachy
Gdy otrzymałem towar okazało się że blacha ma 0,3mm grubości i nie nadaje się na pokrycie dachu. Po złożeniu reklamacji usłyszałem tłumaczenia że nie mamy suwmiarki, nie mieliśmy dokumentów do tego towaru itp. 
Otrzymałem możliwość zwrotu ale na swój koszt co moim zdaniem jest mało uczciwe jechać 400km z nie swojej winy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Stefannn
      Witam.Przymierzamy się do budowy przechowalni na warzywa z płyty warstwowej kladzionej na konstrukcje stalową.Płyta warstwowa z rdzeniem poliuretanowym 100mm,to wydatek ok.60-80zł/m2 oczywiście mówimy o płycie I gatunku.Płyta II gatunku o tych samych parametrach kosztuje ok.36zł/m2 a jedyne czym się różnią to ich długość.Moje pytanie brzmi czy nie ma jakiś problemów w obkladaniu konstrukcji takimi 1-1,5m kawałkami.Na 1000m2 jest to dość duża oszczędność.
    • Przez ZYLA
      Witam.
      Drodzy koledzy i koleżanki od lat po głowie chodzi mi pewien pomysł. Mianowicie myślałem o budowie przechowalni w ziemi (na ziemniaki). Coś jak piwnica tylko wiekszych rozmiarów. Moja wizja wygląda tak:
      Mam spory uskok gruntu (Kiedyś żwirownia). Na wyższej części zrobił bym wykop coś na wzór rowu tylko odpowiednio dużego. Koniec tego "rowu" wpadał by do wykopu po żwirowni, a jego dno było by równe z poziomem żwirowni. Z tej strony byłby wjazd.
      Na sciany tunelu potrzebne były by prefabrykaty w postaci łuku. Bo murowanie tak dużego łuku to by nie przeszło raczej. Całość przysypał bym ziemią, A od szczytu ze strony żwirowni byłby wjazd. Co myślicie o takim pomyśle. Czy to ma sens? Kluczową rolę odgrywały by koszty tych prefabrykatów. A nawet nie wiem gdzie uderzyć by się dowiedzieć czy ktoś takie rzeczy produkuje.
    • Przez sylwekbarca2
      Witam, z racji tego że przybyło sprzętu który ciężko pomieścić w garażu, zastanawiamy się aby postawić wiatę, wiata musi być przelotowa tak żeby z każdej strony można było wjechać. Chodzi o samą konstrukcję która byłaby pokryta blachą. Rozmiar to 24x12. Jak myślicie jaką najlepiej wybrać, może ktoś robi i podzieli się informacją. Zastanawia mnie również fakt czy jak będzie przelotowa bez ścian tylko sam dach i spad na jedną stronę to czy przy wichurach nie porwie dachu. Pozdrawiam
    • Przez Pawel89pl
      Witam . Od jakiegoś czasu zastanawiam się na stworzeniem budynku w którym można przechowywać zarówno płody rolne jak i maszyny rolnicze .  Interesuje mnie hala o wymiarach mniej więcej 12 na 20 metrów . Teraz tak na rynku jest dość  duża rozbieżność cen . Hala  blaszana w ogłoszeniach wychodzi około 50tys zł a hala z  konstrukcji stalowej to już koszt około 70-80tys  . Czy ktoś coś doradzi ?  Z góry dzięki za pomoc
    • Przez Halpsc
      Używana czynna hala namiotowa na magazyn lub boisko typu orlik. Wymiar 56x26x9m. Cena netto bez demontażu. Można zabrać stopy ze szpilkami w cenie. Tel 501 084 750 Robert
      https://www.olx.pl/oferta/hala-namiotowa-CID3-IDqj2MT.html

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.