Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

kris148a    9

Mają dużo ale żeby coś wybrać z 2 klasy to ciężko, mają 2 klasę w 12m odcinkach i jak weźmiesz i braknie ci 2m to cały panel musisz brać. Jak policzylem to wyszło mi że z tymi odpadami wyszło mi jak za 1klase nowych.

klient    0

Szczerze nie polecam firmy ALFAPANEL z siedzibą w Śremie

Zadzwoniłem z pytaniem o blachę trapezową, otrzymałem informację iż blacha ma 75cm szerokości 6m długości i 0,48-0,52mm grubości, zdecydowałem się na zakup 
poprosiłem o dane do wpłaty i proformę, pieniążki przelałem i wysłałem transport po odbiór blachy
Gdy otrzymałem towar okazało się że blacha ma 0,3mm grubości i nie nadaje się na pokrycie dachu. Po złożeniu reklamacji usłyszałem tłumaczenia że nie mamy suwmiarki, nie mieliśmy dokumentów do tego towaru itp. 
Otrzymałem możliwość zwrotu ale na swój koszt co moim zdaniem jest mało uczciwe jechać 400km z nie swojej winy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Euro-Met
      Witam,
      co sądzicie o takim rozwiązaniu dla gospodarstw rolnych jako : park maszyn, składowanie produktów rolnych, słomy, siana, hodowli zwierząt, upraw roślin, warsztat, magazyn itp.
      Konstrukcja-profile stalowe, pokrycie plandeka, blacha, płyta wielowarstwowa (lub pokrycie mieszane) .

zapraszam do dyskusji na priv lub @.

• Przez wiecho
      O co chodzi ; stary typ z nakładkami bocznymi?  konstrukcja-tur-metal-fach-zetor-forterra-8641-9641-10641-11441-wyprz-A442283.html
    • Przez Anka92

Witam.

Ojciec planuje budowę obory dla bydła opasowego na około 40 sztuk. Do dyspozycji nie ma zbyt wiele miejsca dlatego chciałby wybudować oborę przy granicy z lasem (sąsiad jest naszą daleką rodziną więc o jego ewentualną raczej nie trzeba się martwić). Czy jest taka możliwość żeby wybudować to w granicy zgodnie z prawem? Ojciec ma kilka innych pomysłów i proszę Was o poradę który z nich będzie najbezpieczniejszy.
      Innym rozwiązaniem byłoby wybudowanie obory np. 5 metrów od granicy, postawienie wysokiego płotu w granicy przy lesie sąsiada i połączenia go z dachem obory. W ten sposób powstałaby wiata-garaż do maszyn. Czy takie rozwiązanie jest możliwe?
      Lub jest jeszcze inne rozwiązanie.W granicy stawiamy garaż z plandeki (są firmy które produkują tego typu "budynki") lub garaż blaszany lub garaż oparty na betonowych płytach ogrodzenia a kawałek dalej oborę i budynki się nie łączą.
      Chcielibyśmy żeby wszystko było zgodnie z prawem budowlanym tak żeby nie mieć nic do ukrycia i nie płacić kar.
      Proszę o porady  
    • Przez Zaremski24
      Witam! 
      Mam takie nietypowe pytanie. Jaki wybrać typ wiaty do 40 tyś żeby się zmieściło tak z 15 sztuk bydła. Jaką rasę wybrać żeby im zimno nie było. Oczywiście chodzi mi o wiatę taką, żeby mogły cały rok stać tam byki.
      Chodzi mi o takie coś że na czas wywalania obornika będą wyganiane na dwór. Myślałem nad taką że na dole jest beton tak z 1,5 metra a potem jest blacha. Może ktoś poleci mi coś lepszego? Cena do 40 tyś ale jak się da to jak najniższa najlepiej  
      Wstawiajcie zdjęcia od razu Z góry dzięki.

P.S albo tak jak na zdjęciu tylko, że bez tego "strychu" i wtedy by było przedzielona na pół ta wiata i na czas wywalania obornika bym po prostu przeganiał na drugą stronę. 

• Przez FarmaBiegun
      Zapraszam do obejrzenia. Jeśli macie jakieś pytania, mogę odpowiedzieć
      https://www.youtube.com/watch?v=q9OFqfis9Ks