Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wojtek161

wiata opłaca się

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michalmeer    366

Jesli bez pozwolenia idzie taką postawic i nie na fundamentach tylko na kotwicach to warto . srodek wyłozesz kostką brukową i masz wiate jak sie patrzy .

Moim zdaniem warto .

juka    4

moim zdaniem warto. tylko jak chcesz taniej to lepiej posadzke zalać. <_<

Wiadomość z agroFakt.pl

Rebel21    22

te 65tys to brutto czy netto?? i ta wiata jest bez bram tak jak dobrze widze i to z montazem??

ysy    32

Nie jest to cena wygórowana zezwolenie potrzebne jakie 5/10 tysięcy i fundamenty jakie 10 tysięcy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez michal1996125
      Zamierzam założyć hobbystyczną hodowlę owiec, interesują mnie aspekty prawne. Czy owce tak jak krowy muszą mieć takie klipsy na uchu?
      Posiadam 1h łaki możliwość załatwiemnia większej ilości siana. Czy o wystarczy dla 2 owiec? W owies sam się mogę zopatrzyć.
    • Przez Ramzes1987x
      Hej chcę postawić wiatę opartą na metalowych słupach i konstrukcji o wymiarach 12mx30mx4.5m (długość,szerokość,wysokość) i mam pytanie czy muszę robić na te pozwolenie na budowę, rysunek itp? Jakie mogą być koszty tych spraw papierkowych? Nie ma szans się załapać na jakiś zwrot lub dotacje?
    • Przez mateuszpies
      chciełbym hodowa świnie na wolnym powietrzu i tylko latę. prosiaki bym kupował. hodowla znajdowywała się by 1km od gospodarstwa. moje pytania to takie:
      - czy by to się opłacało.
      -czy świnie muszę zgłośi do rejestru
      -
    • Przez Budzu321
      Witam posiadam w sumie 11ha połowa to pola i połowa to łąki. Hoduję narazie 4 krowy dojne w tym roku w lecie zwieskzy sie do 5 a za rok myślę że do 6 dojnych, trzymam też 2 cielaki. Czy mi opłacało by się wykosić 0,5-1,0ha na sianokiszonke oczywiście pierwszy pokos. Prasy własnej nie mam, sianokiszonka była by w pryzmie. Trawa była by wożona t-25 i rozrzutnikiem, bo m am tylko t-25, ugniutł też bym t-25 jakoś. Czy mi się opłacało by?
    • Przez adriano7
      Witam, jako nowy posiadacz konta na tym serwisie .. piszę aby zapytać czy rolnictwo jest opłacalne ..
      Mam 18 lat i w najbliższym czasie jeśli nie pójdzie mi matura, będę miał zapewne przepisane gospodarstwo . Mój ojciec wciąż narzeka że jest to mało opłacalny interes .

Posiadamy około 40 ha ( w tym 20 ha dzierżawy ) .
      klasa ziemi - IV i V
      Posiadamy podstawowe maszyny oprócz prasy zwijającej oraz agregatów ;/ ( ciągniki MTZ 82 oraz URSUS C 330 oraz C 360 ) + kombajn zbożowy i ziemniaczany
      Hodujemy trzodę jak i bydło ..

Jeśli dałoby radę wypowiedzieć się na zamieszczony przeze mnie temat i ewentualnie doradzić byłbym wdzięczny ..
      Prosiłbym o porady ( na co ewentualnie się nastawić ) oraz czy mogę w jakiś sposób dostać jakieś środki na rozwój gospodarstwa ?! :PP