Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Euro-Met    0

Witam,

co sądzicie o takim rozwiązaniu dla gospodarstw rolnych jako : park maszyn, składowanie produktów rolnych, słomy, siana, hodowli zwierząt, upraw roślin, warsztat, magazyn itp.

Konstrukcja-profile stalowe, pokrycie plandeka, blacha, płyta wielowarstwowa (lub pokrycie mieszane) .

zapraszam do dyskusji na priv lub @.

post-146834-0-20212300-1421255065_thumb.jpgpost-146834-0-87632200-1421255071_thumb.jpgpost-146834-0-69286300-1421255072_thumb.jpgpost-146834-0-27977900-1421255076_thumb.jpgpost-146834-0-56258700-1421255079_thumb.jpg

Edytowano przez Euro-Met

Wiadomość z agroFakt.pl

Euro-Met    0

Witam Cię,

Rozwiązanie jest naprawdę fajne i stosunkowo tanie. Najpopularniejsze są hale ze ścianami z trapezówki i dachem z plandeki.

Hale wytrzymałyby napór zboża, na jakieś 1.5-2 metry?
Jak spisują się jako budynki dla zwierząt?

Jeżeli chodzi o składowanie zboża, to przy ścianach z blachy trapezowej T-35 i konstrukcji z zamkniętych profili stalowych, spokojnie możesz przechowywać nie tylko zboże ale i choćby węgiel :)

Wykorzystanie jako budynki dla zwierząt również nie ma przeciwskazań, tym bardziej, że możesz zastosować różne konfiguracje materiałów np. płyty warstwowe (jeżeli zależy Ci na wyższej temperaturze) albo dach z dwoma warstwami plandeki, między którymi, przy zastosowaniu nagrzewnic, mamy komorę powietrzną.

Jest sporo możliwości.

Edytowano przez Euro-Met

maciejo360    27

W pierwszym poście jest napisane, że "bez pozwolenia na budowę", czyli można to rozumieć, że dostajecie pieniądze, ekipa przyjeżdża i stawia budynek i wszyscy są zadowoleni?

Nie potrzeba żadnych dokumentów od geodety itp.?

Euro-Met    0

W pierwszym poście jest napisane, że "bez pozwolenia na budowę", czyli można to rozumieć, że dostajecie pieniądze, ekipa przyjeżdża i stawia budynek i wszyscy są zadowoleni?

Nie potrzeba żadnych dokumentów od geodety itp.?

maciejo, musisz tylko zgłosić w urzędzie, ale ponieważ hala stawiana jest na stopach betonowych , nie na fundamencie nie wymaga pozwolenia na budowę.

Edytowano przez Euro-Met

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartekj1994
      Witam. Chciałbym wiosną dostawić do obory drugą. Tzn postawić jedną scianę i przedłużyć dach. Mam nadzieję że jasno piszę. Długość obory to 20. Myślę że pomieszczę tam 18 stanowisk. Jaką szerokość radzicie zrobić tak zeby wszedł ciągnik i Jaki byłby koszt takiej obory.
    • Przez artur1295
      Witam tak jak w temacie chce zrobić oborę dla szt bydla
      i interesowaly by mnie koszty takiej budowy
      jakie musi mieć wymiary żebym mógł wjechać ciągnikiem do środka
      budować będę sam wiec chodzi mi mniej więcej koszt materiałów 

• Przez rolley
      Witam,

mam na sprzedaż hale magazynowe/namiotowe używane ale w bardzo dobrym stanie. Razem jest ich 5 o różnych wymiarach ale można zakupić też pojedynczo. Doskonale nadają się do różnych rodzajów działalności. Wszystkie szczegóły dotyczące cen, wymiarów oraz zdjęcia znajdują się na podanym poniżej adresie. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu z ogłoszenia w linku.
      http://olx.pl/oferta/hale-namiotowe-magazynowe-na-sprzedaz-CID3-IDftAE1.html

Polecam i zapraszam!
    • Przez ogorek_kiszony
      Witam,
      planuję na oborze wykonanie świetlika kalenicowego. Czy macie jakiś sprawdzonych wykonawców, producentów? Jeśli tak to proszę o opinie i namiary. Na co należy zwracać uwagę przy wyborze wykonawcy?
    • Przez Theprzemo205
      Witam! Właśnie modernizuje swoją oborę i mam zamiar zrobić wygrodzenia, kratę  do żłobów w postaci litery v czyli  |\/|. Coś takiego mniej więcej. Mógłby mi ktoś podać wymiary?