Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Admiral150

Massey Ferguson 698 sprężarka gdzie ją usadowić

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Admiral150    0

Dzień dobry

Mam taki problem, ponieważ chcę sobie zamontować sprężarkę do massey fergusona 698 i nie wiem gdzie ją wsadzić i z czego wziąć napęd do niej ? Może ktoś ma zamontowaną sprężarkę i podzieli się wiedzą ;d

Ps. Z góry dziękuję za pomoc. Wesołych świąt i owocnych plonów w nowym roku ;d

Edytowano przez Admiral150

rafal0079    1

witam kolegę ja miłem mf 595 i miałem matować od 30 stki zbiornik 0d 60tki i zawory od zetora żeby połonczyć się z pedałem bo pedał do mf kosztuje 700zł

Admiral150    0

ze wszystkim sobie kolego poradzę tylko mnie jedno interesuje. Skąd kolego brałeś napęd, żeby tą sprężarkę napędzał ??

Wiadomość z agroFakt.pl

Admiral150    0

Okey wielkie dzięki a jeszcze mam takie pytanie z innej beczki jaki najlepiej wlać olej do skrzyni biegów ??

darkdevil    9

ja proponuje fusha stou 10W 30 taki mam zalany w swoim mf 375 tylko trochę drogi

Edytowano przez darkdevil

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomas318
      witam naprawiam pompy i inne części hydrauliki siłowej nie tylko do kazdego modelu traktora komabjnu lub innego sprzetu rolniczego . W razie pytanie prosze pisac prywatna wiadomosc . Pozdrawiam 
    • Przez Barm03
      Szanowni agrofotowicze :), nabyłem ostatnio bardzo ciekawy egzemplarza masseya fergusona 152 ze skrzynią multipower. Niestety po oględzinach okazało się, że półbieg nie działa, przerzucałem wajchą góa dół i nie było żadnego efektu. Ktoś miałł z tym do czynienia ? Mógłby się coś na ten temat wypowiedziec ?
    • Przez Pablo1992
      Witam. Kupilem MF 399, 1996 r. I wydaje mi sie ze nie dzialaja niektóre kontrolki na konsoli i mialbym prozbe ze moze komous by sie chcialo zrobic zdjecia kontrolek wszystkich jakie sa w swoim MF i wrzucic do galeri lub wysac mi na e-maila. Z góry dziekuje.
    • Przez lexiflexi
      4 raz przez 12 lat urwał mi się wał korbowy w mfie 560... po 3 razie zmieniłem cały blok nowy wał i po 3 latach znowu urwał się ... robili to mechanicy w zakładzie nie miałem wglądu takiego jak to było robione a kasę wzieli dużą... jedyne co widzialem to już złożony silnik i specjalnie umalowali go bo blok był żólty i nie ładny ... teraz dopiero okazało się że oprócz bloku wsadzili mi pompe wtryskowa od tamtego nie wiadomo jak było z wałem ... na panewkach jest jakiś symbol 01 a na oryginalnych jaki jest ? Teraz tak... czy warto robić silnik ( koszt ok 4000-5000 zł) czy kupić silnik ( do 4500 zł) ... Był z nim tez problem że nawet jak stał nieruchomo to jak się wcisneło gaz w podłogę to dymił na czarno ... co było tego przyczyną ? odpowiedzcie na te 2 pytania ... z góry dziękuję ...
    • Przez przemek230591
      Witam mam problem z podnośnikiem u mojego mf 394f. Problem polega na tym iż po osiągnięciu przez ramiona górnej pozycji ciagnik jest jakby przyduszany jakby coś go blokowało, wygląda mi to tak jakby nie działał zawór przelewowy miał ktoś podobny problem? Poza tym za siedzeniem po odkreceniu zaślepki znalazłem dwie dźwignię jak by od regulacji, wiecie do czego służą 
      Doraźnie zastosowałem taki ogranicznik na dźwigni jak na drugim zdjęciu