master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

Ulman    5576

W Słupsku jak w dupsku :D  Szczególnie odkąd rządzi Biedroń

Co do osiedlania - przygarnijmy kawałek zachodniej ukrainy, no powiedzmy tak do Tarnopola i będzie komu pracować.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

polskie skrajnie prawicowe media robia dokladnie to samo. wiec w czym problem-kali ukrasc krowe.............,

prawdziwej historii nic nie zmieni-nawet nacjonalistyczne rojenia z obydwu stron tej samej monety

gorzej gdy panstwo bierze sie za falszowanie historii - z wlasnego podworka wrzuce kilka hasel- walesa,jedwabne, kielce i tam mozna mnozyc.

 

 kali mówi jacuś wy***rdalaj bo twoich pustych odp nie da się czytać a propo poprzedniego tematu kebab to też wiebie ci bo obrażasz ojczyznę lewaku dawno takiej saboty nie czytałem 

1378430896_yqz5zf_600.jpg

102767_a043d071a74fd67d0a70ab1f060f949a.

 

+1 punkt za prowokowanie do kłótni

Edytowano przez danielhaker

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

pijaku-volsdojczu nie ty mnie bedziesz uczyl polskosci, za cienki jestes w uszach, jeszcze sie opa i oma w grobach przewroca.....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

 kali mówi jacuś wy***rdalaj bo twoich pustych odp nie da się czytać a propo poprzedniego tematu kebab to też wiebie ci bo obrażasz ojczyznę lewaku dawno takiej saboty nie czytałem 

1378430896_yqz5zf_600.jpg :blink:

 

Moim zdaniem gdy popełnisz samobójstwo to ci już grzywny nie wlepią :unsure:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Gdyby nasz bolszewicki rząd był propolski zapewne zareagował by stanowczo. Za kare znów dadzą im kredyt na pare mld Eur i zasilą gazem z rewersu


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

pijaku-volsdojczu nie ty mnie bedziesz uczyl polskosci, za cienki jestes w uszach, jeszcze sie opa i oma w grobach przewroca.....

ty nie jesteś POLAKIEM tylko rezydentem naszego kraju 

Gdyby nasz bolszewicki rząd był propolski zapewne zareagował by stanowczo. Za kare znów dadzą im kredyt na pare mld Eur i zasilą gazem z rewersu

Bolszewicy (ros. большевики) – określenie grupy członków Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej Rosji, która na II Zjeździe tej partii w 1903 roku, uznała się za większościową frakcję w partii, a swoich przeciwników określiła mienszewikami.

no definicji to po i n i szKODniki uznawaj się za większość ???

bo pis wygrał legalnie w wyborach ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Bardzo dobrze że wkleiłeś definicję. To teraz przeczytaj co w tym kontekście oznacza termin lewacy, u Ciebie "lewaki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

oj ecik ,ecik, masztalski cie wywali niedlugo z tego kabaretu, obnizyles loty strasznie-wodki w geesie braklo ????

ja tu jestem rezydentem  prawie 44 lat. a moi przodkowie tak przynajmniej 10 razy dluzej, wtedy pierwszy raz moje nazwisko pojawia sie w spisie mieszkancow mojej krolewskiej wsi.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

z nakazu Bieruta ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Kiedy już o tym mówiłem, wtedy większosć na forum miała mnie za wywrotowca i wariata. Teraz idzie się do pierwszego lepszego sklepu w Rzeszowie czy już nawet mniejszym miescie i słyszy charakterystyczne wschodnie zaciągnięcia lub totalne kaleczenie naszego języka wsród obsługi. Kiedys dorabiali tak studenci, teraz kabany... W okolicy coraz więcej krypto-ukrów których nie wywieźli podnosi głowę i są dumni, że są ukraińcami. Jesli dalej rząd będzie podążał tą drogą to za chwilę drugi oficjalny język w kraju będzie ukraiński, ale czego się spodziewać po władze w której zasiadają m. in. synowie bandytów z upa. 

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Słucham radia regionalnego i wczoraj akurat zdziwiły mnie i jednocześnie zaniepokoiły takie wiadomości, iż przedsiębiorcy w okręgu Koszalina poszukują najchętniej pracowników z Ukrainy, dodając przy tym, że odsetek bezrobocia jest na niskim poziomie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

To jest proces podmiany narodów, nie widzisz tego? Naszych się wygania na zachód, do nas jadą ukry. Co do Lwowa przed wojną to polaków tam było 70%, 15% żydków i 15 innych narodowosci. Kabaństwo nie mieszkało w miastach tylko na wsiach i klepało biedę, pracowało z doskoku u polskich chłopów bo niczego sami nie potrafili i nie potrafią zrobić. Naród nad którym trzeba stać i pokazać jak co się robi bo jak tylko na chwilę spuscisz ze wzroku to zaraz leserka. 


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

skad znasz tak dobrze zwyczaje ludu ukrainskiego[zapewniam cie ze lud krakowski nie inaczej postepowal z panami] czyzbys popatrzyl dokladnie na mape i zorientowal sie ze przodkowie cie troche w konia robili gdy cie uczyli wiersza belzy.

to dziwne ze tacy ciemni ukraincy potrafili wymordowac setki tysiecy wrogow- do tego nie wystarczy stac i pokazywac.........

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Tuutsi i Hutu czy Turcy jak mordowali Ormian to też nie byli po uniwersytetach. Ciemnota jest najokrutniejsza bo nie mysli samodzielnie.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

skad znasz tak dobrze zwyczaje ludu ukrainskiego[zapewniam cie ze lud krakowski nie inaczej postepowal z panami] czyzbys popatrzyl dokladnie na mape i zorientowal sie ze przodkowie cie troche w konia robili gdy cie uczyli wiersza belzy.

to dziwne ze tacy ciemni ukraincy potrafili wymordowac setki tysiecy wrogow- do tego nie wystarczy stac i pokazywac.........

 

Skąd znam? Słucham opowiadań starszych ludzi, czytam książki, spotykam to bydło na codzień w urzędach, ulicy za kółkiem. Co do moich przodków niech Cię głowa nie boli, jestem Polakiem od pokoleń z domieszką krwi węgierskiej, tyle razy pytałem kim Ty jestes i ani razu mi nie odpowiedziałes. Jeżeli chodzi o tą mapke to u mnie jest piękny fiolet, ale czyms z joemontera bym się nie zachwycał. Ukraińcy setki tysięcy wrogów, tak? Tylko, że 90% albo więcej to były kobiety, dzieci i starcy. Mężczyzn ta swołocz się bała, boi i bać będzie. Patrz na wydarzenia w Donbasie i działania probanderowskiej swobody i oddziałow azow. Nie trzeba pokazywać? Pokazywał szuchewycz z tym drugim cwelem banderą, nie wspominając o popach. Oni tu odwalali kawał kreciej roboty. 

 

A tak poza tym dzisiaj dzień przyjaźni polski-węgierskiej.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie tłumacz mu , on ma obsesję na punkcie przodków . B) Wszędzie próbuje się dowartościować , chwaląc się swoim (oczywiście wydumanym) pochodzeniem , a innym wmawia że pochodzą ... od małpy :D;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Nie mam zamiaru z nikim obrzucać się błotem. Zadał pytanie to odpowiedziałem, czekam teraz na jego ruch. 


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie da się , on uwielbia taplać się w bagnie :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

ja sie czasami taplam w bagnie- rece i gumofilce sie umyje, ubranie przebierze, ciagnik i sprzet karczerem przeleci i jest git, ale sa tacy co im bagno miedzy uszami chlupocze, od rana do wieczora -chlup,chlup, niewazne czy 7 czy 21- podobno amerykanscy naukowcy[ale w nich bym za bardzo nie wierzyl] wymyslili jakies chemiczne osuszacze w tabletkach, ale najwidoczniej do wszystkich w polsce one nie dotarly albo sa nieskuteczne[wiadomo amerykanscy naukowcy].

 

dzien przyjazni polsko-wegierskiej-myslalem ze on byl na szczycie w brukseli  :P - tyle jest warta ta przyjazn , myslalem ze kazdemu wtedy wywietrzaly mzonki o grupie wyszegradzkiej i miedzymorzu, umiesz liczyc-licz na siebie a nie na falszywych przyjaciol. 

bukmacherzy przyjmuja zaklada o trwalosc przyjazni polsko-wegierskiej, stawka 27 do 1 :D  :D  :D .

master[jakze polski nick]--cos przespales, wiele razy pisalem kim jestem i nie chce sie powtarzac, mam nawet w sobie domieszke krwii podkarpackiej , co prawda z poczatku XIX w ale zawsze. :rolleyes: , nie wiem co pra-pra odpieprzylo ,chyba tylko to tlumaczy ze byla 10 lat mlodsza a wczesniej okolice spustoszyla epidemia cholery.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj