Skocz do zawartości
News
Gość Profil usunięty

Czy opłaca się kupić NH CX seria 6xxx 8xxxx używanego ?

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam na oku kilka ofert do 400tyś z roku 2002-2004 heder 6,1 M stuł do rzepaku :D opłaca się ? mogę powiedzieć że kombajn do usług :D nie na własny użytek ? A i każdy z tych nh ma od 3600 do 4200 MTG ? http://www.korbanek.pl/spolka/ws/pl/maszyny_uzywane/kombajny_zbozowe/new_holland/kombajn_zbozowy_new_holland13.html a w przyszłości bym dokupił heder do QQ ?

Edytowano przez dolnoslaskikuba

TheBociek1996    541

Powiem ci że różnie to jest z zakupem takim używanych drogich maszyn. Czasem kupić i non stop jakieś awarie, bo ktoś kupił felernego i sprzedaje, jakby złożyć wniosek na MGR to z ceną byś tak samo wyszedł, ewentualnie pare tys wiecej, ale masz nowe i śpisz spokojnie

Wiem, że nic nie wiem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MichaPolskafarma
      Tak jak w tytule, prosiłbym bym o ustawienie sit, klepiska, prędkości bębna mniej więcej do poszczególnych zbóż.
      przeszukałem forum i nic na ten temat nie znalazłem.
      Przy okazji, wie ktoś może czy można gdzieś kupić linkę obrotów bębna młocarni? bo nic nie mogę znaleźć a może od innego modelu/kombajnu by pasował ? z góry dzięki   

• Przez Mirek2018
      Czy ktoś wie gdzie można kupic szczotki do elektromagnesu do sieczkarni, kombajn New Holland 8060 lub ktoś się orientuje jaki jest numer katalogowy szczotek, jakie są to szczotki?
      Jest to sprzęgło WERNERA. Prawdopodobnie numer katalogowy to E0288303. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
    • Przez grzesmaly
      Czesc wszystkim moze mi ktos podac namiary gdzie w lodzkim kupie uzywane czesci no new hollanda 1550 lub 135 mialem kontakt do chlopaka co rozbiera takie wynalaski ale gdzies posialem z gory dzieki wielkie
    • Przez DominikKomar
      Koledzy mam problem poniewaz moj TC jadac z gorki mam zanieczyszczone ziarno, jadac pod gorke czysto mloci. Dzieje sie to w rzepaku, szczelina na 6, beben 650, wiatr 500, sita pozamykane Mieliscie taki problem?????????? Pomóżcie.
    • Przez szczewko
      chciałbym aby wypowiedziały sie osoby które użytkują kombajny tej serii lub cos słyszeli na ich temat.chodzi mi o wydajność,awaryjnosc itp.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.