Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj okolice Wielunia dostały ładny deszcz z czego jestem bardzo zadowolony, podejrzewam, że koło 30l/m2 mogło spaść u mnie z tym, że druga fala to była ulewa konkretna. Dzisiaj też zapowiadają nawałnice i radary pokazują nadciągający deszcz, oby się to sprawdziło.

Opublikowano (edytowane)

NO na razie zwarta linia ognia, ciekawe czy mnie sięgnie coś, a może się podzieli na okolice łodzi i Konin jak ostatnio...i spadnie pare kropel.

Kolego Ty juz patrzysz na Suwałki:) U mnie 30km (20km) i się akcja rozgrywa (skręca w lewo w prawo) a Ty masz jeszcze pół Polski:) przed sobą.

O już burze idą na łódź

Edytowane przez Nowy81
Opublikowano

godzinę temu wlało konkretnie tak że studzienki nie nadążaly odbierać wody a na podwórku wszystko płynęło 30 km na południe od Wrocławia. Na szczęście obyło się bez błyskawic i mocnego wiatru bo całe te epicentrum poszło właśnie na Wrocław a nas zachaczyło bokiem. teraz cisza i spokój i powietrze inne. Wdzień było tak gorąco i parno że nie szło wytrzymać

Opublikowano

godzinę temu wlało konkretnie tak że studzienki nie nadążaly odbierać wody a na podwórku wszystko płynęło 30 km na południe od Wrocławia. Na szczęście obyło się bez błyskawic i mocnego wiatru bo całe te epicentrum poszło właśnie na Wrocław a nas zachaczyło bokiem. teraz cisza i spokój i powietrze inne. Wdzień było tak gorąco i parno że nie szło wytrzymać

Sorry że cytuję sam siebie ale włąsnie dzwonili z rodziny a mieszkają z 8 km na południe od Wrocławia.  U nich była masakra grad wielkości przepiórczych jajek wiatr błyskawice, powstałe straty będzie można oszacować dopiero jutro

Opublikowano

ehh wracałem z Wrocławia do Kluczborka to większość drogi lało solidnie nawet grad koło Namysłowa był, dojechałem do siebie to wygląda jakby tylko zrosiło asfalt. Brakło jakieś 30km i tylko błyski widać w tej chwili

Opublikowano (edytowane)

NO na razie zwarta linia ognia, ciekawe czy mnie sięgnie coś, a może się podzieli na okolice łodzi i Konin jak ostatnio...i spadnie pare kropel.

Kolego Ty juz patrzysz na Suwałki:) U mnie 30km (20km) i się akcja rozgrywa (skręca w lewo w prawo) a Ty masz jeszcze pół Polski:) przed sobą.

O już burze idą na łódź

czyli kolego tak jak u mnie.wszystko się rozeszło na południe i na północ

na radarze dobrze pokazuje,czy się sprawdza............

Edytowane przez matingus
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RageMan
      Witam. Od pewnego czasu noszę się z pomysłem zbudowania sobie przyczepy na podstawie ramy od przyczepy ciężarowej. Mam jednak kilka wymagań, które być może wyeliminują ten pomysł, nie potrafię tego sam sprawdzić. Interesują mnie jedynie dwuosiówki, wywrotki 3-stronne, maksymalnie 12 ton ładowności. Potrzeba matką wynalazków, a że w ogłoszeniach ciężko trafić na zadowalającą mnie ofertę gotowej przyczepy, chciałem poszperać trochę w internecie i wykonać małe rozeznanie w dostępności takowych podzespołów. Zainspirowany projektem szwagra (objętościówka na tandemie, dlatego nie mogę podpytać o konkrety - inne zapotrzebowania), znalazłem ramy między innymi od przyczep Kassbohrer. Zastanawia mnie jednak, czy nie będzie ona zbyt długa... Chciałbym, żeby burty boczne nie były dzielone, bo może to być problemem przy wyładunku zbóż do kosza zasypowego na gospodarstwie. Stąd moje zmartwienia o długość, bo długa burta może szybko ulec odkształceniom, a następnie rozszczelnieniom (a przyczepa musi być szczelna, bo siejemy rzepaki). Poza tym, wywrot do tyłu też może być utrudniony na tak długiej ramie - trzeba byłoby porządnie wzmocnić górną ramę.
      W związku z tym, zanim zacznę robić sobie zbyt wielkie nadzieje, chciałbym spytać się Was, czy nie widział/słyszał/robił już podobnej modyfikacji? Czy jest to w ogóle opłacalne? Jaką długość ma rama takiej przyczepy ciężarowej (bez dyszla)? Jak to jest z rejestracją przyczep ciężarowych w gospodarstwie? Trzeba je przerabiać na rolnicze?
      Pozdrawiam serdecznie .
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v