romek6340

Klub Posiadaczy Zetorów

Polecane posty

marulekk    5348

mój wypucowany czeka na sianokosy i żniwa :D


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mój się nudzi i odpoczywa bo w ciągu 4 dni pracy zrobił 50 mtg., tylko codziennie wóz paszowy załadowuje, ale dostanie nową zabawkę podczas sianokosów, od tego sezonu prasował już nie będzie, albo pójdzie do owijarki albo do zgrabiarki karuzelowej 4,5m. i tak jak co roku będzie baloty na stertę układał. :) Ostatnio miał czyszczenie w kabinie i na zewnątrz. :D Czeka niecierpliwie na sianokosy jak jego traktorzysta. :)


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221
Napisano (edytowany)

Witam @michalcuim

 

Słuchajcie może by zorganizować jakoś oficjalniej nasz klub? Wybrać ludzi którzy będą się zajmować klubowymi sprawami.

Na początek proponuję dla wyróżnienia wpisać sobie Zetor Team np w sygnaturkę.

Po za tym jeden z kolegów zaproponował prowadzenie spotkań na czacie więc też będzie można zorganizować.

czekam na cenne uwagi i pomysły.

 

EDIT: odnośnie czatu również czekam na propozycje tematów

Edytowano przez romek6340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ja też dodałem sygnaturkę. A odnośnie wyborów, to trzeba będzie je na czacie zorganizować.

Propozycje tematów na najbliższy czat:

1. Sprawy organizacyjne (sprawdzenie obecności, wybory zarządu i osób pomagających w działalności klubu, przymiarki do ustalenia regulaminu i ogłoszenie konkursu dla członków klubu na logo Zetor Team, podejmowanie prób nawiązania współpracy z klubami: KPK Kumurun Team, KPJD i KWMF)

2. Sprawy bieżące, problemy

3. Pogawędka na temat ciągników Zetor (problemy techniczne, wynalazki i udoskonalenia naszych ciągników, tu będzie można się pochwalić swoim Zetorem)

4. To samo jak punkt 2 ale dotyczący ciągników innych marek

5. Pogawędka na temat gospodarstwa (co aktualnie robicie na gospodarce, dzielimy się wiedzą na temat rolnictwa itd.)

6. Luźna gadka o wszystkim (humor, dziewczyny, filmiki na YT - nie tylko rolnicze itd.)

7. Dodatkowe propozycje tematów pochodzące od uczestników czatu

8. Koniec czatu i podziękowanie dla osób, które wzięły udział w czacie.

Chyba wystarczy jak na I czat. Zapraszam do dyskusji na kształtem naszego klubu.

Edytowano przez sebekwolkasos

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5348

może to głupie ale zamiast pisania na czacie można od czasu do czasu pogadać online przez Team Speak, Ventrilo itp.


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losktos    356

Można zrobić coś takiego że wybrani użytkownicy mogą zajmować się sprawami związanymi z poszczególna serią Zetorów.

W temacie trzeba by umieścić informacje na temat kto będzie zajmować się daną serią i każdy kto miałby jakiś problem będzie kierował pytania do tej osoby.. Mile widziane były by katalogi i instrukcje bo czasem wiele osób potrzebuje coś znaleźć.

Przy każdym z użytkowników można dopisać czy ma katalog albo instrukcje i np. nr gg albo poprostu na PW. I taką liste kilku użytkowników trzeba by było umieścić na początku tematu.

Ja mogę się zająć serią 75-, 85-, 95-, 10540 ;)


Zapraszam na mój profil.
Pozdrawiam losktos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blawatek98    386
Napisano (edytowany)

Chętni mogą wejść teraz na chat do pokoju Zetor Team Roam zapraszam jako próbny chat :) Hasło to zetorpower ale tylko na dziś i jutro. Spotkanie dla zainteresowanych jutro godz. 20 do 21 w sprawie ustalenia pierwszego oficjalnego spotkania i wyborów zarządu :) Pozdrawiam Mateusz ;) Będziemy troszkę dłużej ponieważ wybory dopiero jak @romek się dołączy ;)

Edytowano przez blawatek98

KPZ "Zetor Team"-Prezes
http://www.agrofoto....adaczy-zetorow/ Posiadacze zetorów zapisywać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Hehe fajnie. Jeśli jutro posiedzicie trochę dłużej to się dołącze bo do 20.15 zajęcia mam więc może mnie nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wczoraj i dziś nie mogłem być. :( Chyba wiele mnie ominęło?


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Wybraliśmy wstępne władze zarządu. Dla ciebie też coś się szykuje... jeszcze ktoś powinien być to możesz wbijać. Raport ze spotkania podam w późniejszym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam.

Dziś odbyło się pierwsze oficjale spotkanie na Czacie.

Omówiliśmy i wybraliśmy radę.

Skład rady:

@Romek634 - kierownik

@Blawatek98 - sekretarz organizator spotkań chatu

@Guzik007 - sekretarz

@UrsusZO56 - ochrona pomocnik @guzik007 @blawatek98

 

Osoby obecne dziś:

@Ksys

@zeno

@Romek634

@Blawatek98

@Guzik007

@UrsusZO56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@romek6340, ok. :)


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crystalzts    14

Kurczę nie mogłem być na czcie , ale w razie co mogę pomóc w ciężkiej serji zetorów , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek73    0

9540 Wersja eksportowa na Niemcy i 7211 i Proxima 8441 z turem ;)


Zetor Team

Posiadacze Zetorów zapisujcie się do naszego klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blawatek98    386

@slawek73 witaj w klubię wpisz w zainteresowania lub w sygnaturkę Zetor Team :) Zapraszam również i dziś od 19 na chat ;) na luźne rozmowy B) Raczej chat będzie udostępniany również od 20 do 21 lub do ostatniej osoby w weekendy :) Hasło narazie jest takie same jak i wczoraj, ale do poniedziałku planujemy z @GUZIK007 oraz z @ursusZO56 rozesłać hasło na następne spotkanie na PW do każdego członka klubu ;) Zapraszam na chat i pozdrawiam

Sekretarz-zarządca spotkaniami chat-@Blawatek98 :)


KPZ "Zetor Team"-Prezes
http://www.agrofoto....adaczy-zetorow/ Posiadacze zetorów zapisywać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blawatek98    386

Niestety nie wiem czy w ten weekend chat będzie aktywny :mellow: Ponieważ z powodu wyjazdu dziś nie mogę a jutro się zobaczy czy będzie :huh: Pozdrawiam i wszystkich zainteresowanych serdecnie przepraszam :(


KPZ "Zetor Team"-Prezes
http://www.agrofoto....adaczy-zetorow/ Posiadacze zetorów zapisywać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1218    1
Napisano (edytowany)

moje umyte i czekają na lato , zetory proxsi 8441 ,6245 i 7711

Edytowano przez zetor1218

ursus jest bogiem orka nałogiem sianie zabawą a ropa podstawom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zetor1218, witamy, w sygnaturkę lub w zainteresowania wpisz Zetor Team. :)


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blawatek98    386

Witam! Spotkanie na chatcie odbędzie się jutro czyli 23.05.2012 r. o godz. 20:30 w pokoju "Zetor Team roam" Jeżeli ktoś nie dostał hasła lub hasła nie doszły wogóle to proszę pisać do mnie na PW a jutro wstawię do tematu :mellow: Pozdrawiam Sekretarz chatu-blawatek98


KPZ "Zetor Team"-Prezes
http://www.agrofoto....adaczy-zetorow/ Posiadacze zetorów zapisywać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Marcin1997 witamy w Klubie.

Wpisz w sygnaturkę lub zainteresowania Zetor Team :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj