Skocz do zawartości
samczyk1991

Tablet vs smartfon, co kupić ?

Polecane posty

ogorras    1

wcześniej pisałem, że mam nokię, która raz na tydzień ładuję, smartfona w dzisiejszym świecie trzeba mieć w innym celu, o czym kilka postów wcześniej ;)

lukasx21    125

no bo smartfona nie kupuje się do komunikacji tylko dla lansu... Wiesz, fajnie tak w towarzystwie wyciągnąć taką zabawkę pojeżdzić trochę paluchem po wyświetlaczu żeby wszyscy widzieli a potem położyć na stoliku i co chwilę spoglądać czy jakiś emil nie przyszedł od wp albo esemesiak... ;)

ogorras    1

ja cenie w nim zupełnie inne cechy, typu dobrą nawigacje, możliwość odbierania mail, bezpośrednie drukowanie, odnajdowanie interesujących punktów w mojej lokalizacji, dobry aparat dostępny w każdej chwili, dostęp do google, jednym słowem mnogość aplikacji. Każdy smarfon jest inny, skonfigurowany pod indywidualne potrzeby. W zwykłym telefonie tego nie ma, a dla lansu taki smartfon kupowało się z 5 lat temu. Teraz każdego stać na te urządzenia, więc nie uważam, że służą do lansu, a wręcz czasami to narzędzie pracy.

samczyk1991    82

Ja swoim Samsungiem Galaxy SII robię wszystko. Przeglądam neta, sprawdzam pocztę, słucham muzyki, sprawdzam rozkład jazdy komunikacji miejskiej, korzystam z nawigacji, oglądam telewizję internetową, korzystam ze skype, robię mnóstwo fotek. Dla mnie to niezbędne urządzenie :)

Jakbym chciał się lansować kupiłbym iPhone ;)

zorzyk2    50

Ja swoim Samsungiem Galaxy SII robię wszystko. Przeglądam neta, sprawdzam pocztę, słucham muzyki, sprawdzam rozkład jazdy komunikacji miejskiej, korzystam z nawigacji, oglądam telewizję internetową, korzystam ze skype, robię mnóstwo fotek. Dla mnie to niezbędne urządzenie :)

Jakbym chciał się lansować kupiłbym iPhone ;)

Szkoda, że nie nadaje się do siewu nawozów ;) i kopania kartofli. Przepuściłem przez swoje ręce wiele "telefonów" i nie znalazłem takiego do wszystkiego.

Edytowano przez zorzyk2

gjanicki    0

Samsunga posiadam. Nie narzekam. Z tego co zauważyłem to spece polecają Samsungi lub HTC.

marian0188    0

dobry telefon z androidem najlepiej z nowa bateria o duzej pojemnosci (im wyzsza cyfra zywotnosci np 2000 w zwyz tym lepiej)

martuska    0

Swego czasu miałam Ipada i powiem tak: jak ktoś nie gra w gry, czy nie wykonuje jakichkolwiek prac na nim to szkoda pieniędzy. Zdecydowanie smartfon wygrywa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kris14
      Mam problem z moim komunikatorem GG (wersja 7.1 build 6).
      Nie mogę wyszukiwać nowych znajmowych w opcji szukaj.
      Wpisując daną miejscowość (np. Poznań) wyświetla mi się że nie ma osób spełniających podane kryteria- co może być? Czy robię coś nie tak?

PS: Żeby nie było to status mam ustawiony na dostępny.
      Proszę o pomoc .

pozdro kris14
    • Przez ursus-moc
      Kiedy bedzie dzialac agrofoto na android
    • Przez Piotruniu25
      Jak wyłączyć pilotażową wersje windows bo to zaczyna mnie wkurzać?
    • Przez Hanter150
      Niedawno zastanawiałem sie czy założyć stronę internetową swojego gospodarstwa. Ma ktoś założoną taką stronę??? Znacie jakieś adresy takich stron??? Jeżeli tak proszę o linki. Jak myślicie to dobry pomysł???
    • Przez Nikita_Bennet
      Witajcie.
      Zainspirowany wypowiedzią elektrotech'a w tym wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?sho...40&start=40
      zastanawiam się co myslicie na temat cen oprogramowania i spraw z tym związanych a m.in piractwa komputerowego. Czy są one dla was za wysokie, jesli tak to dlaczego itp