Skocz do zawartości
benio1967

Opadanie hedra w kombajnie

Polecane posty

benio1967    21

Witam ,mam taki problem-popuszcza mi heder w ihc 531 podczas koszenia muszę go co jakiś okres podnosić do góry ,a na postoju po godzinie opadnie całkowicie.Może ktoś robił rozdzielacz w takim kombajnie-jak to idzie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Sadek    446

Wpierw sprawdź siłowniki.

Jeżeli siłownik jest nurnikowy to nie ma tam nic do sprawdzania.

Gomez01    1

rozdzielacz masz napewno pod pomostem kombajnisty sprawdź która sekcja steruje siłownikami hedera wymatuj z niej tłoczek bedą na nim gumki uszczelniajace napewno któraś puszcza cisnienie . Wymień te gumki najlepiej orginalne z serwisu chociaż napewno idzie dopasować jakieś inne . Napisz jak efekt . Pozdrawiam

corrado    217

Na 95% stawiam że to rozdzielacz, wymontuj go i tak jak kolega wyżej napisał sprawdź która sekcja steruje siłownikami hedera i wyjmij tłoczek. Uszczelki na pewno jakieś dopasujesz nie muszą być wcale oryginalne, bo oryginalne zapewne będą porażająco drogie i będziesz musiał na nie długo czekać. Przerabiałem już taki problem w innym zagranicznym rozdzielaczu.

benio1967    21

Ja też myślę że rozdzielacz,tylko obawiam się czy po wyjęciu tłoczka nic w środku się nie rozsypie i będzie problem ze złożeniem.

corrado    217

Nic się nie rozsypie. Spokojnie bez nerwów wyjmij, tam nie ma aż tak dużo części to nic skomplikowanego.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się