tomek1974

Uwaga na te firmy

Polecane posty

tomek1974    539

Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43
7 godzin temu, tomek1974 napisał:

Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.

Tylko przydało by się podać nazwy firmy bo tak po miejscowości tylko to mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1974    539

jak podasz nazwę to do sadu cie dadzą ,jak by lubień padł to bym dostał kase z kowr a tak d*pa, po dwóch latach wierzytelności przepadają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000

Mnie już nauczyli -mija termin rozmowa wezwanie i do E sądu -dostają wyrok z nakazem zapłaty  nawet nie wiedząc że toczy się rozprawa .Czekanie na kasę działa przeciw wierzycielowi i daje czas na ukrywanie majątku  a nadzieja zachowania dobrych relacji to złuda już nieterminowa płatność jest zerwaniem tych relacji 

A napisanie nazwy firmy to żadne przestępstwo jeżeli zalegają to jest prawda i nikt cię nie oskarży -można dla bezpieczeństwa napisać nazwę np z myślnikiem jaki problem 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam coś od siebie. Duża firma z logiem słoneczka . Zamówiony azot z zapewnieniami handlowca, że cena zaklepana. Zdziwko za 3 tyg jak chcieli 2 stówki na tonie dopłaty bo w starej cenie nie przywiozą. Połasili się na 2 stówy a w 2 lata więcej by zarobili na handlu ze mną no ale współpraca zakończona.

Druga firma z Makowa Mazowieckiego skup bydła. Gdzieś przeczytalem, że kantują na wadze. Zaprosiłem ich na wagę ogólna , cena wcześniej ustalona. Nie byłem zdziwiony kiedy jednak coś im nie pasowało i przyjadą z niedzieli - zapomniałem zapytać z której 🤦‍♂️😅 No ale 2 razy co mnie orżneli to ich 

Edytowano przez robert123farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000

Edytowano przez v11
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1589

 Czy ta firma od bydła to ,, Rawa"".?

A ta firma że słoneczkiem tu to cały czas złodziejstwo w białych rękawiczkach. 

Edytowano przez robert1226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000
Dnia 13.08.2023 o 08:48, v11 napisał:

 

n

Edytowano przez v11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lubi z inteligentnym dyskutować...

@v11 Ty z Małopolski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000

Panowie oto przykład dziadostwa rolniczego im drugiemu gorzej tym innym weselej --- mogło by mi zwisać i też mógłbym zza rogu zacierać ręce i się cieszyć że kolejny wtopił  jak dureń ale trochę solidarności - debila nie zmieni nic 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, v11 napisał:

Panowie oto przykład dziadostwa rolniczego im drugiemu gorzej tym innym weselej --- mogło by mi zwisać i też mógłbym zza rogu zacierać ręce i się cieszyć że kolejny wtopił  jak dureń ale trochę solidarności - debila nie zmieni nic 

Się śmieją z formy przekazu, nie z wtopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000

mądry uczy się na błędach drugiego głupi nie nauczy się nawet na swoim bo cieszy się ze szkody innych zamiast wyciągać wnioski  

Napisał bym dosadniej ale po co kolejny roczny ban więc nie prowokujcie bo jesteście na równi z tymi oszustami  j

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2996
robert123farmer napisał:

To i ja dodam coś od siebie. Duża firma z logiem słoneczka . Zamówiony azot z zapewnieniami handlowca, że cena zaklepana. Zdziwko za 3 tyg jak chcieli 2 stówki na tonie dopłaty bo w starej cenie nie przywiozą. Połasili się na 2 stówy a w 2 lata więcej by zarobili na handlu ze mną no ale współpraca zakończona.

To Polsat handluje nawozami? 👀👀👀

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
16 minut temu, Pafnucy12 napisał:

Lubi z inteligentnym dyskutować...

@v11 Ty z Małopolski?

Ze Ślunska

Zaqkładając drugie konto ominął roczny urlop, cfaniak😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000

Nie jednego z nas jeszcze przewiozą (nawet nie wykluczam siebie choć wyciągam wnioski  ) teraz pomagam nie jednemu tropić oszustów i przestrzegam a małym zawistnym robaczkom jest potrzebna lekcja aby dojść do przemyśleń -wszystko przed nami jeszcze  .Nawet załamanie cen niewiele nauczyło wielu to widać za mało bo żerują na zasiłkach a szczują na tych którzy je wypłacają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To ty od tego mocznika i biznesu stulecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam chciałbym ostrzec wszystkich przed sprzedającym z okolic Wandowa woj. wielkopolskie, który specjalizuje się w sprzedaży kombajnów marki claas dominator, maszyny są wyszykowane tylko powierzchownie często gęsto ściągane w beznadziejnym stanie, niestety ja złapałem się na jego haczyk. Zakupiłem u szanownego pana kombajn marki claas, który był w stanie wręcz idealnym, z racji szybkiego ukończenia żniw zdecydowałem się na szybki zakup i to był mój błąd, według zapewnień sprzedającego maszyna gotowa do pracy, w rzeczywistości po zakupie rozleciała się w drobny mak sieczkarnia, po przeanalizowaniu przez autoryzowany serwis Claasa okazało się, że wał był złożony z dwóch elementów, w obudowach były łożyska zużyte, po głębszej analizie okazało się, że brakuje w znacznej części czujników a dużo elementów dorobione były na wzór. Przestrzegam wszystkich forumowiczów przed szybkim i pochopnym kupowaniem maszyn rolniczych, naprawdę warto wydać te 200-500zł na serwisanta, która przejrzy sprzęt prze zakupem. Próbowałem sprawę załatwić osobiście ale sprzedający śmiał się ironicznie i powtarzał cytuje NIE JEST PAN PIERWSZYM I OSTATNIM.... skorzystałem z pomocy adwokata i dzięki jego pismom i groźbą skierowania sprawy do sądu udało mi się wymienić wadliwy element jakim była sieczkarnia, cały proces trwał od lipca 2013 do stycznia 2014. Także szanowni forumowicze uważajcie i sprawdzajcie bo dużo jest nieuczciwych handlarzy, którzy tylko czekają.Sprawa zakończyła się mam nadzieję pozytywnie chociaż ostateczna próba maszyny odbędzie się w te żniwa i to zadecyduje czy zostanie w moim gospodarstwie.
    • Przez farmer_89
      Witam, czym czyscicie przedmuchujecie swoje kombajny podczas zniw? 
    • Przez Mareczek1
      Witam planuję zakupić siewnik kvernelanda Accord mc-drill Pro czy mógłby ktoś napisać jak się sprawują , na co warto zwrócić uwagę przy zakupie i czy wogóle są warte uwagi,pozdrawiam
    • Przez AnkaSkakanka
      Dzień dobry,
      Oboje z mężem nie jesteśmy rolnikami. Mieszkamy w mieście, ale mamy rodzinę na wsi i bardzo lubimy tam przebywać. Jest to piękna wieś, w malowniczej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie naszej rodziny znajduje się kilka działek należących do KOWR. Jedna z tych działek wydaje nam się bardzo interesująca i chlelibyśmy ją zakupić od KOWR, jednak nie ma nigdzie zamieszczonego ogłoszenia o jej sprzedaży. Jest to też działka o wielkości ponad 1ha, a my chcielibyśmy kupić jedynie jej fragment o powierzchni ok 30 arów. Czy ktoś z Państwa mógłby podpowiedzieć czy jest to w ogóle możliwe? Chcielibyśmy kupić tę działkę w celach rekreacyjnych i postawić tam mały domek (media są w drodze).
      Dodam, że żadne z nas nie posiada wykształcenia kierunkowego i na tę chwilę nie mamy możliwości (ani środków ani kwalifikacji) założenia gospodarstwa rolnego. Okolica jest zamieszkana przez osoby, które nie prowadzą działalności rolnej, są to wyłącznie siedliska.
      Będę wdzięczna za wskazówki.
       
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj