pawelmf

lakier amazone

Polecane posty

pawelmf    239

Witam panowie czy ktoś z was zna kod lakieru do siewnika amazone D8 potrzeba mi z 100ml. dorobił bym sobie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losktos    356

mogę podrzucić link do farby kolor zielony Amazone.. Malowałem rozsiewacz i jest identyczna jak oryginał ;)


Zapraszam na mój profil.
Pozdrawiam losktos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Kolor to Ral 6010 i lepiej dorobić w mieszalni niż kupować tą chałę z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Ja teraz malowałem Amazone ZA-M i kupiłem część farby niby do amazone z granitu Napoluxa to o kant d*py rozbić ;[ Pomalowałem środek tylko nia a resztę dorabianą farbą z lakierem i był to RAL 6010 i jest super ale jest różnica pomiędzy nowa a stara poniewaz lakier z czasem wyblaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losktos    356

ja pomalowałem Nopoluxem, dałem warstwe podkładu na rdze później warstwe gruntującą i na to farba z utwardzaczem.. Narazie jest dobrze, wygląda ładnie, zobaczymy jak będzie za pare lat ;)


Zapraszam na mój profil.
Pozdrawiam losktos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Powiem tak : w/g mnie duzo gorzej maluje sie Napoluxem, jest mniej wydajna, bardziej matowa i wcale taniej nie wychodzi jak dobra farba z lakierem i utwardżaczem. Oczywiściem była powierzchnia wyczyszczona, odtłuszczona później podkład , odłuszczona i malowana. Moze jakby 2 razy malował to by było lepiej ale znowu koszt wysoki. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losktos    356

ja malowałem na 2 warstwy.. ogólnie koszt całego malowania rozsiewacza czyli preparat neutralizujący rdze, podkład na rdze, podkład do gruntowania, farba zielona, farba pomarańczowa i utwardzacz - razem prawie 500 zł z tym że zostało mi trochę farby ;)


Zapraszam na mój profil.
Pozdrawiam losktos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Celownik07
      Witajcie,
      Potrzebuje malej porady . Dorzucilem sobie do poznaniaka (na łańcuszku) stopki z wiadomym zamiarem. I teraz widze ze na dłuższych redlicach (przedłużane przy okazji) stopki ładnie osłaniają wylot czyli tak jak powinno byc. Problem pojawia sie na redlicach krótkich - widze ze tam jest inny kąt tego kielicha z grotem i dlatego nie przylegaja stopki a wiec nie spelniaja swojej funkcji. Wysokosc na lancuszku jest ustawiona taka jak powinna żeby bylo w miare rowno przednie-tylne redlice.  Ktos montowal i podzieli sie swoimi spostrzeżeniami? Jakas rada? Dawac jakiegos klina miedzy kielich a mocowanie stopki?( Mocowanie  z ceownika robilem na dwa nity zaciagane do kielicha). Siewnik max skrecony na jarzmie w strone ciagnika.  Foto jak wyszlo na podniesionym siewniku:
       

    • Przez Gazpacho
      Mam zamiar kupić 3-metrowy siewnik 2-talerzowy z kołami kopiującymi. W cenie około 50 tys. zwróciły moją uwagę polskie(Unia, Agro-masz) i tureckie(Ozdoken i HMS). Jeśli macie te siewniki albo mieliście do czynienia to prosiłbym o opinie. 
      Uprzedzając porady aby kupić używany zachodni; ma być nowy, bo na program RMG.
    • Przez Sebo_1701
      Witam, remontuje rozsiewacz i chciałbym zlikwidować luz pod prawym talerzem. Pytanie brzmi jak wymienić łożysko pod Piastą, ktoś przerabiał temat. Z góry dziękuję za pomoc 

    • Przez Dawid381010
      witam Wszystkich Użytkowników 
      Zwracam sie z uprzejmą prośbą ; jak ustawić siewnik pod Rzepak jak i pszenicę ? 
      chodzi mi głownie o obroty koła ile obrotów zrobić na próbę kręcona 
      Hassia du 100 21 lejków 3 metry 


    • Przez KonradMar
      Dzień dobry. Czy posiada ktoś instrukcje w języku polskim do siewnika punktowego pneumatycznego monosem z 1991r? Kupiłem siewnik 6 rzędowy, niestety nie mam żadnej instrukcji i pojęcia jak to cudo ustawić.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj