goodkat

ziemniaki bardzo wczesne

Polecane posty

Jeffo    2

U nas gosciu juz w tamtym tyg wjechal w grunt ale wykopal moze z 5-10 arow i teraz cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam255    26

orjetuje się ktoś po ile są mode i stare ziemniaki na rybitwach Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187
Napisano (edytowany)

Ktos potwierdzi ze dzisiaj w Lodzi bylo ok 20 aut a cena 4?

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeffo    2

Ktos potwierdzi ze dzisiaj w Lodzi bylo ok 20 auta cena 4?

20aut mlodego?

Ja bede po poludniu na zjazdowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeffo    2

Zjazdowa na chwile obecna 3-3.3zl/kg aut jest z 5-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

No jak ja uwielbiam takie teksty... To weź i sprzedaj drożej jak taki mądry jesteś...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekGaudyn    10

bo puszczacie jeden przed drugim bo ca jechać dalej kopac bo hektarów na sadzone, przeciez cena wyjściowa nie jest z kosmosu.. polski rolnik taki jest o robi sie i potem za pół darmo sprzedaje zamiast zeby byla jedność jak wszyscy będą cene trzymac to i cena sie utrzyma tylko ze to u nas jest nie realne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i sprzedam bo nie pcham się tam gdzie za pół darmo trzeba oddawać to na co ciężko się pracowało. Niewielki % bardzo wczesnych nasadzeń pojawił sie w sprzedaży, a cena spada bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekGaudyn    10

z tym niskim procentem masz racje ale niska cena wziela sie z niskiej ceny rumuna na polskim rynku a który jest zblizony smakiem do naszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bools    19

to po co sadzic i jak sie nie ma pewnego zbytu ? na gieldzie zawsze tak jest ze raz jest cena a na drugi dzien jeden przed drugim zbija cene... jak tak bedzie to dalej to wszyscy beda plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

i co z tego pekina lub innego badziewia nasadza/nasieja po ziemniakach i sie wszystko wyrówna z kasa:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thor    0

i co z tego pekina lub innego badziewia nasadza/nasieja po ziemniakach i sie wszystko wyrówna z kasa:D: :D

 

Dokladnie! U nas juz mysla nad "lisciami" bo z ziemniaki pieniadza nie bedzie :D Dla mnie jest to dziwne jak latwo rumuni zalewaja rynek wczesnym. Nikt tego nie kontroluje. Cwaniaczki polaczki oczywiscie bija kase, sprzedaja jakio polskie, i gdzie ma tu cena naszego. Ciekawy jestem czy jakis plantator z agroforum wysyla swoje na rynek niemiecki, dunski czy francuski. Pozdrawiam i zycze chociaz 4zl/15kg przy urodzaju w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Jak polski ziemniak idzie do rumuna albo na węgry to cacy ale jak do nas to bee. Niestety takie są uroki wspólnego rynku UE, kraje zachodnie się zabezpieczyły badaniami przed naszym ziemniakiem bo inaczej nasz towar robiłby to samo u nich co teraz robi rumun u nas.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Co roku to samo,kazda cena za niska...
Im szybciej spadnie krajowy tym mniej przyjedzie rumunskiego,izraelskiego,egipskiego


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tropt    3

na bardzo wczesnych ziemniakach zauważyłem mocno rozwinięta rizoktonioze, łodygi robią się twarde i brązowieją, pod tymi krzakami ziemianki są małe a pod zdrowymi nadają się już do kopania, mieliście taki problem w waszych gospodarstwach ? istnieje jakaś metoda poprawienia ich stanu ? jakiś oprysk, zabieg ? dodam że krzaki są bardzo mocne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Teraz możesz okadzić je kadzidłem, rozwojowi ryzoktoniozy trzeba zapobiegać przed sadzeniem zaprawiając ziemniaki a właściwie odkazić środowisko w którym rosną.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja myśle że jeżeli będziemy trzymać w miarę cenę a zejście będzie to myśle że będzie dobrze, poza tym zimne noce są i ziemniak się przeciągnie w czasie podkiełek bez przykrywki nie będzie tak szybko jak w tamtym roku, a jak kupcy naszego będą brać będą mieć rumuna w d*pie


Ja myśle że jeżeli będziemy trzymać w miarę cenę a zejście będzie to myśle że będzie dobrze, poza tym zimne noce są i ziemniak się przeciągnie w czasie podkiełek bez przykrywki nie będzie tak szybko jak w tamtym roku, a jak kupcy naszego będą brać będą mieć rumuna w d*pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PokladWlkp
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto....ew__getlastpost
       
      Wątek o cenach ziemniaków w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto....iemniakow-2013/
       
      Witam. Interesuje mnie ceny ziemniaków? Jakie sa obecnie u Was, a także jak prognozujecie na kilka najbliższych miesięcy, czy cena pójdzie jeszcze w górę? Interesują mnie oczywiście odmiany jadalne. Jak wg Was jest z ilością ziemniaków w Polsce? Czy jest ich wystarczająco? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj