Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fasola jaś
traktor11    131

a co do mechanicznego przewracania to słyszałem, że taką przewracarką to robią tylko wom zależny od prędkości jazdy i nie jest źle, ale to tylko słyszałem i nie widziałem 

http://sprzedajemy.pl/przewracarka-tasmowa-z-266,9399642

ja mam zamontowane na ładowaczu czołowym coś takiego http://olx.pl/oferta/grabarka-przewracarka-do-siana-CID757-ID5ehsJ.html#af9233c209 idzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

to czemu sprzedajesz jak super idzie? 

Oj kurde jeszcze po sylwestrze mnie trzyma i nie załapałem od razu, że link jest tylko po to by pokazać co masz, i że nie jest to Twoja aukcja.
Przepraszam  :P

Edytowano przez melon10641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

no w końcu zatrybiłeś mówiłem tyle nie pij :)

do tego mam dwa koła podporowe podstawione by na turze nie trzymać tylko niech pływa na kołach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

3,45 z vat jasiek <_<  słabo 

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Ciekawy sprzęt :) Widziałem podobne w c330 na turze ale 3 rzadki a ten widze na 6 :) i moje okolice :) 

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigany    0

bo 6000 zł jest za samą ścinarkę a te 2000 zł za wykonanie tuza przynajmniej tak mi sie wydaje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

 "do maszyny możemy wykonać TUZa, cena +2000zł i zaadoptować go na dowolnym ciągniku"  Myśle ze wykonanie tuza 2000 sama scinarka 4000. Tak wnioskuje po opisie. 6000 scinarka i 2000 tuz to coś za dużo chyba. Za tą kase wynajmuje do scinania maszyne przez kilka sezonów

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

 

Ja widziałem. Ma taką gość, od którego kupiłem ścinarkę 3 rzędową. Kosi jak Boryna zboże. Swoją hektar ścinam jakieś 1,5h, ta się w 40 minut na regularnym polu wyrabia. Człowiek pcha ją 80 konnym JD, bez przedniego napędu lekki traktor (MF 255, C360 3P) ma tendencje do spychania z rzędów. Sam się zastanawiam nad zrobieniem takiej maszyny na przyszły sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

100ziaren/100g ??? o co w tym chodzi??  

 

Panowie jak tam cena fasolki, jaśka? Rusza coś? Tyszowce-Łaszczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulamondeo    4

100ziaren/100g ??? o co w tym chodzi??    chodzi oto aby 100ziaren wazylo 100gram a tak po chlopsku to poprostu aby nie byl za drobny zeby np.120ziaren nie wazylo 100gram bo jesli tak jest to cena w dół...... jasiek w łaszczowie 3.5z vat u nowosada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

@bulamondeo daj nr do tego nowosada. A wiesz jak ten z Nadolec płaci co ogłasza sie w TZ ze niby płaci 4zeta na ręke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cradle    31

Ato nie chodzi o tego samego Skupującego? bo chyba ten Nowos.. to właśnie z Nadolec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Wiem że nadolce za budynkiem gminy łaszczowieckiej :) Tylko chce sie dowiedzieć jak ten z nadolec płaci. Dzwoniłem wczoraj pod Hrubieszów do gościa i cena o du_ rozbic. 3,2+vat.

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

wiele osób zastanowi się nad zasiewem bo po 3zł i 2t/ha to nie opłacalna jest względem nakładu pracy. 

A i ciekawe czy nadal będą latać za dzierżawami za 1000-1200zł + dopłata. 

Edytowano przez Zenonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj